DomůAkční nabídkaLuxusní nástraha na kapry z Anglie: Lákaví červi, které z háčku nestrhají ani...

Luxusní nástraha na kapry z Anglie: Lákaví červi, které z háčku nestrhají ani menší ryby

- Reklama -

Červi patří odjakživa k velmi populárním nástrahám pro lov nejrůznějších ryb. Tyhle drobné bezobratlé živočichy mají velice rádi i kapři, kteří prostě „ví“, že právě červi jsou nutričně velmi výživní. Jenže! Na drtivé většině tuzemských revírů je ten problém, že v momentě, kdy nastražené červy nahodíme do vody, tak je za okamžik strhají menší ryby. Co s tím? Chytré hlavy z Anglie přišly na jednu vychytávku, která tomuhle nešvaru spolehlivě zabrání! Takže rybář může chytat na červy i na silně zarybněných vodách, kde je vysoký výskyt drobnějších ryb.

 

Imitace moučných červů

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je naprosto dokonalá nástraha na kapry, zejména pak na těch vodách, kde kvůli vysokému výskytu drobných rybiček nemůžeme chytat na klasické, živé červy. Tyhle červy od živých nerozeznáte! Jedná se o věrnou kopii, která dokonale napodobuje drobné bezobratlé živočichy, které kapři s takovou chutí sbírají.

Samozřejmě největší předností je to, že tito umělí červíci mají obrovskou výdrž. Tahle umělá nástraha vydrží opakované zdolávání různě velkých ryb, takže rybář je může používat znovu a znovu. Nástraha je také perfektní na silně zarybněné vody proto, že drobné rybičky tyhle červy nestrhnou zpod háčku. Nástraha je perfektní hlavně v ty chvíle, kdy například boilies nebo pelety nefungují. S těmihle červíky ale můžete velice rychle obrátit štěstí na vaši stranu. Super!

Jak s těmito umělými červíky chytat? Absolutně nejlepší je nastražovat tyhle napodobeniny na klip na červy. Tedy na jednoduchou, ale geniální, pomůcku, která dovoluje chytání kaprů na červy i s většími kaprovými háčky. Použití je jednoduché: Prostě na navázaný klip na červy napíchněte několik umělých červíků. Doporučujeme k umělým červíkům přidat i několik živých červů, kteří dají nástraze charakteristický pohyb a pach. Ale tohle fakt není nutnost!

Ještě jedno doporučení: K umělým červům (nad klip) doporučujeme přidat kus pěny. Díky pěně totiž docílíle toho, že tato nástraha bude prezentována nad dnem, takže půjde perfektně vidět! Jen si to představte: Klubíčko z umělých červů půjde kus nad dnem opravdu parádně vidět, takže prezentace nástrahy bude mnohonásobně účinnější. Tohle je prostě bomba!

Umělé červíky doporučujeme i dipovat. Vyberte si libovolnou vůni, kterou chcete červy zatraktivnit. Z našich zkušeností jsou nejlepší takové esence, které mají masový základ. Právě díky tomu nástraha bude vysílat koncentrovanou pachovou stopu, takže šance na úlovek je zase o kus větší. Tohle fakt vyzkoušejte!

Na výběr je z dvou barevných variant. První červíci mají bronzové (přírodní) zbarvení. Tohle zbarvení je perfektní na všechny druhy vod, kde normálně používáme klasické červy. Druhou možností jsou potom červení červíci, kteří jsou perfektní na zarostlá nebo zanesená dna, anebo do kalné vody. S červenou má totiž rybář stoprocentní jistotu, že nástraha půjde vidět.

Tyto umělé červy můžete používat jak při chytání na klasickou položenou, ale také při chytání na feeder nebo krmítko. Červi jsou opravdu luxusní variantou tam, kde s klasickou živou nástrahou není možné chytat, protože drobné ryby by ji okamžitě strhaly z háčku. Tohle rozhodně doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -