skingbranding-banner

Nadupaný kaprový naviják pro daleké nahazování! Špičkový stroj za hodně rozumné peníze


Kaprové navijáky pro daleké hody patří k velmi oblíbeným modelům navijáků. A to zejména proto, že ne na všech revírech se může vyvážet. Proto je nutné se spolehnout na vlastní ruce, ale také rybářské vybavení. Ano! I naviják má pochopitelně velký vliv na délku hodu, a proto je vhodné spoléhat na takové modely, které jsou pro daleké hody určené. Ne, nebojte se! Nejedná se o finanční přemrštěnou záležitost! Na rybářském trhu je totiž jeden hodně zajímavý kaprový naviják pro daleké hody, který je dostupný za více než zajímavou cenu. Pojďme se na něj kouknout…

 

Kaprový naviják SONIK VaderX RS Spod 8000

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový kaprový naviják pro daleké hody, který skutečně výrazně napomáhá k tomu, aby naše montáž letěla dále. Rybář je schopen dlouhých hodů dosáhnout i díky perfektně tvarované cívce. Ta je krásně „prostorově objemná“, takže se z ní velmi dobře odvíjí navazovací materiál při hodu. Tento tvar cívky navíc eliminuje přebytečné tření, díky čemuž montáž není brzděna, takže může letět podstatně dále. Tohle je fakt luxusní!

Když už jsme u té cívky, tak ta nabízí opravdu parádní kapacitu, což ocení každý rybář, který loví na rozlehlejších vodách. Na cívku se například vleze 370 metrů 0,30 mm materiálu, anebo 280 metrů 0,35 materiálu. Tohle je dostatečná kapacita i pro lov ve velkých vzdálenostech na velkých vodách. Tento naviják pro daleké nahazování SONIK VaderX RS 8000 je dodáván spolu s navinutou 30 lb šňůrou o délce 200 metrů.

To, že tento naviják na kapry je vhodný pro lov ve větších vzdálenostech, ale ukazuje například i převodový poměr. Ten činí 4,1:1, takže na jediné otočení kličky rybář navine až 1,1 metru navazovacího materiálu. Takže přehození montáže z velké dálky je výrazně rychlejší a pohodlnější. Co se týče „vnitřností“, tak uvnitř navijáku je 5+1 ložisek, které se starají o hladký a pravidelný chod. Luxus!

Ano, chod tohoto navijáku na kapry je opravdu dokonalý. Stroj „šlape“ naprosto hladce a přesně, takže spolehlivě navine jakýkoliv navazovací materiál o nejrůznějších průměrech. Spolehlivý chod navijáku tak zaručuje precizní navinutí bez nepříjemných obloučků a překladů, které pak výrazně vadí jak při hodu, ale i při vyvážení. Tohle je prostě zásadní pro maximálně komfortní rybaření!

Na kaprovém navijáku SONIK VaderX RS Spod 8000 hodně ceníme i samotné zpracování. Naviják má grafitové tělo a rotor, díky čemuž je velmi odolný proti nárazu nebo jiným negativním vlivům. Přitom se ale grafit vyznačuje nízkou váhou, takže lov s tímto navijákem je fakt luxusní. Zásadní je i extrémně silná hlavní osa, která zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání.

A co je na tom nejlepší? Tento naviják na kapry SONIK je k dostání za fakt rozumné peníze. Pokud se podíváte na konkurenční značky, pak byste podobný naviják sehnali za podstatně větší peníze. A nezapomínejte na to, že k tomuto navijáku dostanete i kvalitní šňůru. Ta cena je fakt lákavá! Takže pokud hledáte levný naviják na kapry pro daleké nahazování, rozhodně se na tento podívejte podrobněji…

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Příprava nadupaného krmení na kapry: Zaručený fígl, díky kterému krmení okamžitě pracuje!

admin | přečteno: 157x | 22.10.2020 | Žádné komentáře

Lov kaprů na podzim může kolikrát přinést nezapomenutelné zážitky. Právě …

Firma LK Baits rozdává NUTRIGO zdarma! „Chceme poděkovat rybářům!“ říká firma

admin | přečteno: 4854x | 21.10.2020 | Žádné komentáře

Letošní rok byl pro českou firmu LK Baits skutečně přelomový! …

NOVINKA: Gigantický bivak pro 3 rybáře, který nabízí obrovský prostor! Dostupný za rozumnou cenu

admin | přečteno: 2000x | 20.10.2020 | Žádné komentáře

Mnoho rybářů velice rádo jezdí na dlouhé rybářské výpravy ve …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.