skingbranding-banner

Repelent pro rybáře bez odporného chemického zápachu! Nástraha při napichování nenačichne


Repelent proti komárům a klíšťatům pro rybáře je nutnou součástí rybářské výbavy. Podmínky u vody jsou totiž naprosto ideální pro tento nepříjemný hmyz, který dokáže rybářům pořádně znepříjemnit život. Jenže! Drtivá většina repelentů na komáry a klíšťata vydává ostrý chemický zápach. A to může být problém! Protože při manipulaci s nástrahou ji můžeme „pachově poškodit“. To ale neznamená, že rybáři nemají repelenty na komáry a klíšťata používat. To ani náhodou! Co ale vyzkoušet repelent na komáry a klíšťata bez nepříjemného chemického zápachu?

 

Repelent Protector (přírodní aroma)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový repelent proti komárům a klíšťatům pro rybáře, který nemá ostrý chemický zápach jako jiné repelenty. A to je zcela zásadní! Díky tomuto repelentu tak mohou rybáři bez nejmenších obav nastražovat oblíbené nástrahy na háčky, přitom se nemusí bát, že by na nástrahu nanesli nepříjemně páchnoucí chemický prostředek. To fakt ne!

Tento repelent Protector obsahuje přírodní aromata, která výrazně napomáhají k tomu, že tento repelent proti klíšťatům a komárům nepáchne. Tohle je ochranný přípravek proti nepříjemnému hmyzu přesně pro rybáře! Velkou výhodou je, že tento repelent nenechává stopy na oděvu – nepoškozuje bavlnu, vlnu, anebo nylon. Super!

To ale neznamená, že když tento repelent nepáchne ostrým chemickým odérem, že by neodpuzoval nepříjemný hmyz. To ani náhodou! Tento repelent skvěle působí proti klíšťatům nebo komárům, takže rybář je u vody dokonale chráněn před tímto nepříjemným (a nebezpečným) hmyzem. Repelent proti komárům působí až 8 hodin, proti klíšťatům až 4 hodiny. Ochrana je zajištěna!

Repelent používáme tak, že jej aplikujeme na pokožku ze vzdálenosti alespoň 20 až 30 centimetrů. Pokud si chcete repelent pro rybáře proti klíšťatům a komárům nanést na obličej nebo třeba krk, pak si jej nastříkejte do dlaní a až poté na zmíněné části rozetřete.

Výhody e-shopu: Sleva až 15 %!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Repelenty na oblečení nebo bivaky

Tím, že rybář nanese repelent proti komárům nebo klíšťatům na povrch těla, se sice chrání po určitou dobu proti komárům nebo klíšťatům. Ovšem přesto tato ochrana není stoprocentní! Proto je dobré použít například i repelent na oblečení (vydrží až 24 hodin), který nanesete na suché a čisté oblečení, takže se vám na něm nebudou zachytávat třeba zmíněná klíšťata, protože vaše oblečení bude fungovat jako ochranné „brnění“.

Další repelent je potom určen pro nástřik na campingového vybavení (vydrží až 28 dní). Tento repelent je například velmi vhodný na silně promočených nebo zarostlých březích. Právě zde se totiž ve velkém množství vyskytují nebezpečná klíšťata, která není radno podceňovat. Proto je držte dále od vašich rybářských obydlí s pomocí speciálního repelentu. Oba zmíněné druhy ochranných prostředků proti klíšťatům a komárům si prohlédněte v přiloženém videu výše…

Repelenty na oblečení a bivaky naleznete ZDE

Ilustrační foto: archiv

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Teplo v -20 stupních Celsia? TOP rybářský oblek (bunda+kalhoty) za super nízkou cenu

admin | přečteno: 160x | 27.11.2020 | Žádné komentáře

Rybářské obleky pro rybáře, které kombinují jak kvalitní rybářskou bundu, …

CENOVÉ ŠÍLENSTVÍ: Nadupaný stojan na pruty za pár stovek! Platí jen do tohoto pátku!

admin | přečteno: 340x | 26.11.2020 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS můžete nyní sehnat luxusní …

BRUTÁLNÍ SLEVA: Nadupaný spacák do silného mrazu! V tomhle vám bude pořád teplo!

admin | přečteno: 1184x | 25.11.2020 | Žádné komentáře

Kvalitní spacák pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.