DomůAkční nabídkaNahazovací echolot FF718Li 2 in 1

Nahazovací echolot FF718Li 2 in 1

- Reklama -

Na tuzemský trh přichází revoluční prototyp echolotu – echolot Wireless Fish Finder FF718Li 2 in 1. Tento model může rybář použít jako bezdrátový echolot, anebo i jako klasický echolot, protože je vybavený hned dvěma sondami. Lovící tak má možnost snímat dno revíru ze břehu pomocí udice nebo klasicky z lodi. Echolot stojí 4490 korun.

Tento model echolotu je vylepšenou variantou svého modelového předchůdce. Má rozměrnější displej, snímací vlastnosti i bohaté příslušenství a funkce. Navíc jsou všechny součásti k dostání v praktickém plastovém kufříku, díky kterému je prakticky nemožné přístroj nějak poškodit.

 

Co to umí?

echolotTento odhozový echolot Wireless Fish Finder má hned několik funkcí, které vám zpříjemní manipulaci s ním u vody. Displej je podsvícený, což rybář ocení především v noci. Za špatné viditelnosti může pomoci i funkce zvukového signálu při zobrazení ryby. Displej nasnímané ryby zobrazuje pomocí klasického symbolu rybky. Z prostorného displeje jsou dobře čitelné i další důležité informace při snímaní – hloubka, tvar dna, teplota vody.

 

Co dostanete?

echolotBalení samozřejmě obsahuje Wireless Fish Finder, tady echolot od firmy Lucky. V balení jsou i dvě sondy. Jedna bezdrátová (k ní dostanete i baterii) a jedna kabelová s plovákem. Za své peníze samozřejmě dostanete i několik dalších drobností, které vám zpříjemní pobyt s echolotem Wireless Fish Finder u vody. Například k němu obdržíte plastový držák, nerezovou křídlovou matici a nerezový šroub se šestihrannou hlavou pro upevnění odhozového echolotu, šňůrku na krk, praktický plastový kufřík pro přepravu a uschovaní echolotu, a také samozřejmě návod.

 

U vody

echolotPři prvotní manipulaci s odhozovým echolotem Wireless Fish Finder jej opatrně vyndejte z plastové krabičky, samozřejmě i se zbývajícím příslušenstvím. Před samotným použitím pro snímání podvodního světa se ujistěte, že je baterie dostatečně nabitá. Následně povytáhněte antenu, která je v levém horním rohu nad obrazovkou. Pak už jenom stačí v nastavení určit, se kterou sondou budete snímat dno revíru. V případě, že použijete kabelovou sondu, musíte ji zapojit. A pak už hurá s ní do vody!

 

echolotÚdržba

Echolot nečistěte s pomocí chemických prostředků! Například obrazovku Wireless Fish Finderu čistíme pomocí suchého hadříku z jemného vlákna. Pokud se s echolotem vydáte k moři a dostane se do něj slaná voda, pak ho otřete navlhčeným hadříkem. Pozor také na vysoké teploty! Ty mohou echolot poškodit, zejména pak v uzavřených prostorách.

Nahazovací echolot FF718Li 2 in 1 nám na otestování zapůjčil eshop www.inrybareni.cz, kde si jej také můžete zakoupit.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Nahazovací echolot FF718Li 2 in 1 jsem si zakoupil, manuál je ale
    v angličtině, je možné někde stáhnout manuál v češtině ? Nechal jsem baterii
    úplně vybít v echolotu a nabil jsem jej znovu. Po nahození sondy mi ukáže vodu
    a dno jen 1 cm, obraz se zastaví a píše mi to DEPTH ALARM a pípá výstražný
    signál. Tak nevím co s tím . . . . .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -