Domů Akční nabídka NOVINKA: Nadupané anglické děličky na kapry na řeku! Láska na první pohled!

NOVINKA: Nadupané anglické děličky na kapry na řeku! Láska na první pohled!

- Reklama -

Kaprové děličky patří k té největší chloubě každého kapraře. Proto není divu, že právě pruty na kapry jsou tak častým předmětem diskuzí. Když se řekne kaprová dělička, pak se spoustě rybářů vybaví dlouhý prut. Dnešní trendy nabízí ale více variant! Tak například: Čím dál častěji jsou populárnější krátké kaprové děličky, které nabízí ohromnou porci zábavy. Tyto TOP pruty jsou například velice oblíbené na řekách, menších nádržích, anebo při lovu kaprů z lodě. Pojďme na některé takové „miláčky“ podívat blíže…

Krátké kaprové děličky nabízí spoustu komfortu. Jen si to představte: Určitě spousta z vás chodí na zarostlé a zapomenuté úseky řek, anebo kapry a amury „nahání“ na skrytých zatopených ramenech. K čemu v takovém prostředí potřebujete dlouhou děličku? Prut, který se vám neustále otírá o okolní vegetaci, takže samotný lov je k zešílení? Udělejte to chytře! Vezměte si do ruky krátký kaprový prut! Jaký třeba?

 

Kaprová dělička NASH Scope Cork

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS.cz za nejnižší cenu na trhu!

OK, uznáváme! Tenhle prut je v úplně jiné cenové relaci, ale my jsme se do něj okamžitě zamilovali! Tyhle krátké kaprové děličky s elegantní korkovou rukojetí jsou prostě boží! Tu největší sympatii chováme k naprosto famóznímu blanku! Blank je totiž zhotoven z karbonu, tedy z materiálu, který se vyznačuje obrovskou odolností, pevností, vysokou životností, ale zároveň i neuvěřitelně nízkou váhou! Výsledkem je tak dokonalá udice na kapry, se kterou zažijete neuvěřitelnou nirvánu!

Tahle udice je navíc osázena špičkovými očky SS04, která jsou neuvěřitelně pevná, ale zároveň i luxusně lehká! Očka jsou po blanku „rozeseta“ tak, aby vedla navazovací materiál s co nejmenším třením! Očka navíc rozvádí celou „váhu“ vlasce při zdolávání, takže pracuje celá udice! Bomba! A nesmíme zapomenout ani na sedlo! Tyto pruty NASH mají sedla Fuji 18 DPS, která udrží bez nejmenších obtíží i skutečné kaprové „budíky“!

Bez legrace: Pokud hledáte nové pruty na řeku, rybník nebo chytáte z lodě, zkuste něco nového! S těmito pruty zažijete neuvěřitelnou zábavu! Neskutečnou rybářskou rozkoš! Tohle jsou pruty, které dělají z chytání kaprů skutečný LOV! Jsou famózní!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprová dělička NASH Dwarf ES

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS.cz za nejnižší cenu na trhu!

Špičková, krátká kaprová dělička, která nabízí naprosto dokonalé vlastnosti! Prut má „základ“ v nadupaném blanku, který má dokonalou akci! Díky tomu s touto udicí snadno nahodíte i do velké vzdálenosti, ale hlavně – každý souboj se zdolávaným kaprem nebo amurem se mění na nefalšované rybářské eldorádo! Lov s těmito pruty je obrovským požitkem!

Prut má pochopitelně velice kvalitní očka, která spolehlivě vedou navazovací materiál při nahození bez přebytečného tření. Takže i když jsou tyto pruty krátké, nahodíte s nimi daleko. Další předností je pevné sedlo, které spolehlivě udrží i velký kaprový naviják, který je nutný! A samozřejmostí je i velmi příjemná rukojeť!

Proč sáhnout po tomto prutu? Kvůli ceně! I když je na této kaprové děličce „vyražen“ nápis legendární firmy NASH, její cena je rozumná! Za hodně dobré peníze tak dostanete spoustu muziky v podobě obrovské zábavy při lovu kaprů! Tohle je prostě skvělý prut! K dostání v délce 3 metry a v gramážích 2,75 a 3lb.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -