skingbranding-banner

NASAZOVÁNÍ KAPRŮ: Rybáři do svazovek nasadili stovky kilo kaprů! Do jakých revírů?


Rybářská sezóna je v plném proudu! To ale neznamená, že rybáři otálejí s nasazováním nových ryb. Naopak! Do svazovek v posledních dnech zamířily stovky kilogramů kaprů. A nejen jich! Rybáři nasazovali například i pstruhy. Přinášíme zprávy ze Středočeského, Jihočeského a Východočeského územního svazu. Kde všude se nasazovaly nové ryby?

Východočeský územní svaz: Za uplynulé období od začátku prázdnin bylo do MP revírů VčÚSHK distribuováno 16 000 kg násad kapra o průměrné kusové hmotnosti od 1,6 kg do 2,3 kg. Násada byla vysazena do revírů MO ČRS Chlumec nad Cidlinou, Přelouč, Pardubice, ÚN Běstvina, Ronov nad Doubravou a ÚN Rozkoš.

V příštím týdnu od 22. 7. 2019 bude vysazena násada kapra cca 4000 kg do ÚN Seč. Vysazování kapra bude pokračovat i v dalším období prázdnin.

V době prázdnin se vysazuje i násada pstruha duhového. Násada byla vysazena například do revírů MO ČRS Potštejn 250 kg, Ústí nad Orlicí 227 kg, Meziměstí 150 kg a MO ČRS Havlovice 150 kg.

Středočeský územní svaz: Do rybníků SÚS bylo nasazeno celkem 800 kg kaprů, kteří pocházeli z letních odlovů rybářství Chlumec nad Cidlinou. Ryba měla průměrnou hmotnost 2 kg na kus a po 400 kg putovalo do rybníků Dvorce a Smilovice.

MO Kladruby zarybnila své revíry 411 985 Brodský 2 a 411 120 Brodský nádrž Záhorská násadou kapra. Do revírů šlo 400 kg kaprů o průměrné hmotnosti 2 kg/kus.

Jihočeský územní svaz: Vedení jihočeských rybářů informovalo o tom, že bude detailně zveřejňovat násady na svých revírech. A Jihočeský územní svaz svůj slib splnil – o nových násadách se na webu jihočeských rybářů dočtete každý týden!

Jaké ryby a kolik se nasazovalo v posledním týdnu? Malše 6 (Květoňov) – pstruh duhový 100 kg (18. 7. 2019), Brložský potok 1 – pstruh duhový 100 kg (18. 7. 2019), Černá 1 – kapr 260 kg (20. 7. 2019), Černá 2 – kapr 1600 kg (20. 7. 2019)

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Jihočeský územní svaz 

Nové články v rubrice

Rybáři z Moravy nasypali do svazovek kapry za 18 miliónů korun! Celkově nasadili ryby za 25 miliónů

admin | přečteno: 69x | 15.01.2021 | Žádné komentáře

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko zveřejnil informace o …

VIDEO: Jakub Vágner odjel do oblasti, kde malé děti mají kalašnikovy! Z extrémní výpravy se tají dech!

admin | přečteno: 878x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Nejznámější český rybář Jakub Vágner si hned na začátku nového …

Parta rybářů začíná stavět „plovoucí vozíček“ pro handicapovaného rybáře! Projekt startuje

admin | přečteno: 208x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Belly boat je plovoucí křesílko, které v posledních letech velmi rádi …

Komentáře

  • A ostatní US? Zapadocesky, Ústecký ? Zřejmě nenasazovali…ještě jsem slyšel hypotézu, To vite my Vám to řekněme a vy sem budete jezdit na ryby a vše nám vychytáte… smutné

  • Jižní Morava nic?

    • Ponětovice

    • My si asi můžeme víte co !!!

  • Je to smutné ale bohužel já bych taky neřekl nikomu že nasazují . Stále častěji vidím jak údajní kapraři odvážejí trofejní kapry do soukromých revirü kde je úspěšně prodávají. A takových hyjen je, někteří se tím snad i živý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.