DomůAkční nabídkaNOVINKA: Sladká bomba na kapry! Medové pelety v dipu, které mají nádhernou vůni...

NOVINKA: Sladká bomba na kapry! Medové pelety v dipu, které mají nádhernou vůni a barvu!

- Reklama -

Medové nástrahy na kapry patří k tomu nejpopulárnějšímu na rybářském trhu. A není se čemu divit! Tyto slaďoučké nástrahy na kapry jsou moc dobře známy svou výraznou vůní, která se velmi dobře šíří i ve studené vodě. I proto tyto nástrahy rybáři tak rádi používají například na začátku sezóny. Teď se na česko-slovenském rybářském trhu objevily nové pelety na kapry v příchuti medu, které mají nádhernou vůni nebo barvu. Tohle je fakt TOP nástraha!

 

Pelety v dipu (med)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní nástraha na mlsné kapry! Tyto pelety v dipu nabízí fakt hromadu zajímavých vlastností, které rybář ocení přes celou sezónu. Tyto drobné peletky na kapry zajmou hned v několika ohledech. Zaprvé: Pelety v dipu mají neuvěřitelně nádhernou vůni, která je opravdu koncentrovaná. Díky tomu tato nástraha ve vodním prostředí vytvoří koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry i z velké vzdálenosti. Velkou výhodou je samozřejmě i onen dip, ve kterém jsou tyto pelety namočené. Bomba!

Další předností této medové nástrahy je její zbarvení. Krásně žlutá barva, na kterou jsou rybáři u medových nástrah zvyklí, je nepřehlédnutelně výrazná. A to je důležité! Díky tomu půjdou tyto pelety nádherně vidět i na zaneseném nebo bahnitém dně. To může přinést mnohonásobně více záběrů, protože kapři se při hledání potravy v čistě vodě řídí pochopitelně i zrakem. A tyhle ryby moc dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné předměty na tmavém podkladu. Ta barva je prostě ideální!

Není to nádhera? Medové pelety v dipu jsou jako sladké bonbóny! Akorát teda pro kapry, a ne pro děti…

Tyto nadipované pelety jsou jako dělané pro rychlé chytání. A k tomu nepřispívá nejen silná vůně nebo výrazná barva, ale také například atraktivní průměr. Tyto peletky jsou k dostání v průměrech 12 a 17 mm, takže jsou dostatečně atraktivní pro kapry všech možných velikostí. S touhle nástrahou se u vody rybář nebude nudit! 

Důležitou vlastností těchto medových pelet je i jejich chování ve vodním prostředí. Jak to myslíme? Tyto nástrahy jsou lisované za studena, díky čemuž mají mnohem atraktivnější rozpad ve vodním prostředí (a celkově i jejich chování ve vodě). Pelety nejsou vysoušené, takže neztrácí ani ty nejlepší látky, o které by kvůli sušení přišly. Pelety v dipu se rozpouští ve vodním prostředí 2 až 8 hodin, což je závislé na teplotě vody, anebo na množství bílé ryby v revíru.

Pelety v dipu nastražujeme klasicky pod háček na vlas, anebo do gumičky na pelety. Samozřejmě, z peletek lze vytvářet i „sexy řetízky“ na větší ryby. Peletky je dobré používat při chytání na klasické krmítko, anebo na feeder. Ideální je k této nástraze používat nějaké atraktivní krmení, které napomůže k přilákání ryb na lovné místo. V momentě, kdy ryby přilákáme blíže, tak ty pak peletám neodolají!

Pokud patříte k těm rybářům, kteří se chtějí u vody bavit hromadou záběrů, pak rozhodně sáhněte po těchto slaďounkých peletách na ryby. Mají neuvěřitelně silnou vůni, nádhernou barvu, skvělé chování ve vodě. Díky tomu tak tyto pelety budou vyhledávanou dobrotou, na kterou nachytáte hromadu ryb. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!  

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -