Domů Akční nabídka NOVINKA: Špičkové lehátko pro rybáře! Přes 2 metry dlouhá matrace a nosnost...

NOVINKA: Špičkové lehátko pro rybáře! Přes 2 metry dlouhá matrace a nosnost 150 kilo

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském trhu se objevila suprová novinka! O co jde? O luxusní lehátko od české značky Giants Fishing, které nabízí perfektní konstrukci a pohodlný prostor pro spánek. Tohle lehátko je tak vhodné i pro hodně dlouhé výpravy, kdy je nutné pořádně odpočívat, aby byl rybář pořád „čerstvý“ na souboje s rybami. A to není všechno! Česká značka Giants Fishing v posledních dnech představila celou řadu dalších nových produktů. Třeba krásnou camo taškovinu. Podívejte se na novinky od české značky Giants Fishing…

 

Lehátko pro rybáře Giants Fishing Gaube XT Bedchair 8 Leg

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní lehátko pro rybáře, které nabízí fakt hodně bytelnou konstrukci. Toho si na první pohled všimne každý rybář! Zásadní je, že toto lehátko má 8 nohou, takže rybář si může sednout na libovolnou část lehátka, která bude ale díky této konstrukci dokonale stabilní, takže se nepřevrhne (což hrozí například u 6nohých lehátek). Tohle je fakt super!

Kvalitní konstrukce lehátka je skutečně pevná, průměr použité ocele je 22 a 25 mm, což je dostatečná tloušťka i na pořádně urostlého rybáře. I proto má toto lehátko plně dostačující 150 kilogramovou nosnost. Takže i když na tuhle postel lehne rybář s nějakým kilečkem navíc, nic jí to neudělá. Paráda! Konstrukce lehátka je samozřejmě vybavena výsuvnými nohami, což ocení každý rybář například na nerovném terénu, aby si nastavil vždy rovné ležení. To je blaho! Na nohách jsou rovněž k vidění prostorné patky proti zaboření, takže lehátko je maximálně stabilní i na blátivém nebo měkkém terénu. Paráda!

Další obrovskou výhodou tohoto lehátka je pochopitelně super kvalitní matrace, která nabízí opravdu božské ležení. Tohle je maximální pohodlí! Rozměry matrace jsou 207 x 74 centimetrů, takže se na posteli pohodlně vyspí i urostlý rybář, kterého nebude nikde nic tlačit ani svírat. Pecka! Matrace je potažena odolným materiálem, který se velmi dobře čistí, ale zároveň je odolný proti podření. Dlouholetá životnost je zaručena! Důležitým prvkem je i „nastavení“ pro tuhost matrace, takže rybář si zvolí přesně takové ležení, které mu nejvíce vyhovuje…

Tato rybářská postel od české značky Giants Fishing slibuje opravdu bezstarostný a maximálně pohodlný spánek u vody. Postel má pohodlnou matraci, bytelnou konstrukci a zároveň je k dostání za rozumné peníze. Pokud hledáte kvalitní rybářské lehátko, na kterém se vždy skvěle vyspíte, pak se rozhodně podívejte na toto od české značky Giants Fishing.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Novinky Giants Fishing nejlevněji na Chyť a pusť

Na rybářském e-shopu Chyť a pusť se objevily další novinky od české značky Giants Fishing. K dostání je například velmi populární camo taškovina nejrůznějších velikostí, která je vhodná pro přepravu a uchování různého druhu rybářského vybavení. Tyto tašky se dodávají v neuvěřitelně „sexy“ camo designu a ve stoprocentní kvalitě! Tašky jsou zhotoveny ze super odolné látky a jsou „osázeny“ pevnými a kvalitními zipy a jezdci. Super!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Luxusní camo tašky Giants Fishing za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť a Giants Fishing

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -