DomůAkční nabídkaNOVINKA: Super lehké vrhací na tyče, které váží jen 65 gramů! Už...

NOVINKA: Super lehké vrhací na tyče, které váží jen 65 gramů! Už žádné bolesti ramene!

- Reklama -

Vrhací tyče na boilies patří k velmi oblíbeným krmným pomůckám, díky kterým je rybář schopen připravit luxusní krmné místo na kapry. Stačí prostě vzít vrhací tyč, potom kbelík s boilies a může začít krmení. Rybář je tak schopný během několika minut připravit zajímavé lovné místo, které zaujme nejednoho kapra. Díky snadnému použití jsou vrhací tyče na boilies oblíbené třeba tam, kde se nemohou používat lodě. Problémem ale je, že z některých vrhacích tyčí bolí po nějaké době rameno, protože jsou například trochu těžší. To ale u těchto super lehkých vrhacích tyčí fakt nehrozí…

 

Karbonová vrhací tyč Delphin Boomerang

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Jedna z nejlehčích vrhacích tyčí na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Tahle vrhací tyč od slovenské značky Delphin je vyrobena ze super lehkého karbonu. Výsledkem tak je, že karbonová vrhací tyč Boomerang váží pouhých 65 gramů. To je naprosto luxusně nízká váha, která slibuje to, že rybáře nebude bolet rameno ani při dlouhodobějším používání. Pecka!

Obrovskou předností této karbonové tyče je její tvar. Proč? Karbonová vrhací tyč Boomerang má banánový nebo bumerangový tvar. A právě tento tvar výrazně napomáhá k lepšímu přenesení síly z rybářovy ruky do vrhací tyče. Díky tomu tak kulička letí podstatně dále. Pokud použijete kvalitní boilies, které se při krmení s vrhací tyčí nerozpadá, pak jste schopni s touto pomůckou házet opravdu hodně daleko. Bomba!

VIDEO: Jak vypadá karbonová tyč v reálu? Mrkněte se na video!

Délka této vrhací tyče je 85 čísel. Průměr vrchního otvoru činí 33 mm, takže se dovnitř vleze i pořádně velká kulička. Ještě k tomu použitému materiálu: Karbon nabízí kromě super nízké váhy i jednu velmi důležitou vlastnost – obrovskou odolnost. Tuto karbonovou vrhací tyč je možné používat dlouhodobě bez jakýchkoliv problémů. Tyč se neopotřebí, navíc vydrží i hrubší zacházení na těžkých vodách. Pecka!

K maximálně pohodlnému používání při krmení s boilies napomáhá i protiskluzová vrstva na rukojeti. Právě díky ní je rybář schopen házet s touto vrhací tyčí i v tu chvíli, kdy má mokré ruce. Takže tuhle vrhací tyč si oblíbíte i v chladnějších měsících v rybářském roce, kdy častěji prší. Pecka! Následný design vrhací tyče Boomerang z karbonu je už „jenom“ příjemným detailem…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Karbonová vrhací tyč Canoon UL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Slovenská firma Delphin představila ještě jednu zajímavou vrhací tyč z karbonu. Tento model je pro rybáře zajímavý třeba proto, že je delší. Délka této vrhací tyče je 90 čísel, což napomáhá k dalekým hodům s kuličkami boilies. Průměr vrhací tyče je 30 mm, takže i do této se vlezou opravdu hodně velké kuličky, se kterými je rybář schopen hodit opravdu daleko.

Jelikož i tato vrhací tyč je z karbonu, tak i ta nabízí extrémně nízkou váhu – jen 85 gramů. Rybáři tuto vrhací tyč mají velmi rádi díky otvoru kousíček nad rukojetí. Právě díky němu je krmení s boilies podstatně rychlejší, protože rybář kuličky do tyče mnohem rychleji „nabíjí“. I na této vrhací tyči z karbonu nalezneme protiskluzovou rukojeť, díky které se s touhle tyčí opravdu velmi pohodlně pracuje.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -