DomůAkční nabídkaNOVINKA: Super levný kaprový naviják SHIMANO za pár korun! Kapacita cívky přes...

NOVINKA: Super levný kaprový naviják SHIMANO za pár korun! Kapacita cívky přes 300 metrů

- Reklama -

Rybářské navijáky SHIMANO patří k tomu nejpopulárnějšímu zboží na rybářském trhu. A ono se není čemu divit! Právě tyhle rybářské navijáky od věhlasné společnosti SHIMANO nabízí obrovskou kvalitu. Takže rybáři se na tyhle stroje prostě mohou spolehnout. Jenže! Některé modely jsou dostupné za vyšší ceny, takže rybáři mají často zafixováno, že navijáky od téhle firmy jsou někdy cenově nedostupné. To ale není pravda! Na rybářském trhu lze od této společnosti sehnat i cenově velmi dostupné modely. Jako například tento!

 

Naviják SHIMANO Alivio 10 000 FA

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud bychom měli tento naviják popsat jedním slovem, asi by to bylo slovo pracant! Tento rybářský naviják od renomované firmy SHIMANO je totiž sestaven tak, aby vydržel i ty nejtěžších podmínky u vody. Ano! Velkou výhodou je i to, že tento stroj je uvnitř „jednoduchý“. A to je super, protože co je jednouché, to se jen tak nepokazí…

Uvnitř navijáku SHIMANO Alivio 10 000 FA nalezneme jedno kuličkové ložisko a jedno jednocestné ložisko. I přesto ale tento naviják nabízí opravdu nádherný a pravidelný chod. Naviják „šlape“ jako švýcarské hodinky a jakýkoliv navazovací materiál pokládá na prostornou cívku naprosto přesně, bez nepravidelností, které pak vadí při nahazování nebo vyvážení. Co se týče převodového poměru, tak ten činí 4,9:1 a na jedno otočení cívky rybář navine 94 centimetrů. Super!

Ještě k té cívce: Na cívku navijáku SHIMANO Alivio 10 000 FA se vleze 380 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. To znamená, že tento naviják je velmi vhodný i pro lov na hodně rozlehlých vodách, na kterých rybáři vyvážejí i stovky metrů daleko. Cívka je ale zároveň designována tak, aby se z ní při nahození navazovací materiál dobře odvíjel. Proto je naviják SHIMANO Alivio 10 000 FA vhodný i pro daleké nahazování.

VIDEO: Jak vypadá levný rybářský naviják SHIMANO Alivio 10 000 FA? 

Na tomto navijáku ceníme i to, že i když je rozměrově větší, tak nabízí hodně rozumnou váhu. Ta je 580 gramů. Čím je tato nižší váha při této velikosti dána? Velký vliv na tom má lehká konstrukce těla navijáku, která je zhotovena z hliníku. Právě hliník se vyznačuje velmi nízkou váhou, přitom ale vysokou odolností a pevností. Takže u tohoto stroje se můžete spolehnout na maximální odolnost a dlouhodobou životnost. Bomba!

A nesmíme ani zapomenout na brzdu! Naviják SHIMANO Alivio 10 000 FA je naviják s přední brzdou. Brzda je perfektní, protože reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře, takže ten je tak schopen při zdolávání rybě okamžitě povolit, anebo ji přitáhnout. Brzda se navíc velmi dobře ovládá a to díky rozměrnému ovladači, který se pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce.

Pokud si chcete vybrat naviják na ryby, od kterého čekáte velkou kvalitu a dlouhodobou výdrž, pak se rozhodně podívejte na tento model. Jelikož je na něm „vyražen“ nápis SHIMANO, lze očekávat, že naviják pošlape bezproblémově. Ale přitom za něj neutratíte přehnaný balík peněz. Tohle je rozhodně varianta pro ty rybáře, kteří nechtějí utrácet půlku výplaty za nové navijáky na ryby…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské navijáky SHIMANO nejlevněji na Chyť a pusť

Rybářský e-shopu Chyť a pusť nedávno informoval rybáře o tom, že naskladnil velké množství navijáků od věhlasné společnosti SHIMANO. Pokud tedy zrovna sháníte tyto kvalitní navijáky na ryby, pak se rozhodně podívejte na nabídku na rybářském e-hopu Chyť a pusť. Právě tady naleznete navijáky SHIMANO na kapry, feeder, přívlač a další rybolovné techniky. A za nejlepší ceny!

NEPEŘEHLÉDNĚTE: Levné rybářské navijáky SHIMANO za super nízké ceny!

Ilustrační foto: Chyť a pusť  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -