Domů Novinky Nové NUTRIGO se blíží: Ve vodě vydrží 24 hodin a nabídne výrazně...

Nové NUTRIGO se blíží: Ve vodě vydrží 24 hodin a nabídne výrazně více esence!

- Reklama -

Revoluční nástraha na kapry NUTRIGO s tekutým středem, kterou vyrábí česká firma LK Baits, se dočká výrazného vylepšení. Ano! Ten rybář, který by si myslel, že NUTRIGO se nebude vyvíjet, tak ten by se šeredně spletl. Firma LK Baits totiž celý rok pracovala s poznatky od rybářů a na základě těchto poznámek se snažila stávající NUTRIGO vylepšit. A výsledek bude brzy k vidění! Společnost LK Baits oznámila, že na trhu se objeví výrazně vylepšené NUTRIGO EXTRA, které nabídne například mnohonásobně delší dobu rozpadu nebo citelně větší množství esence…

Česká firma LK Baits vyrábí NUTRIGO už rok a za tu dobu posbírala hromadu poznatků od rybářů přímo od vody „Brzy tomu bude rok, kdy jsme představili projekt NUTRIGO a za tu dobu jsme společně s týmem – a hlavně zákazníky – ušli veliký kus cesty. Jsou to právě rybáři, kteří přicházeli s nápady, jak NUTRIGO vylepšit,“ svěřil se Lukáš Krása z LK Baits.

A právě zákazníci výrobce z Přelouče „dotlačili“ k tomu, aby NUTRIGO nabízelo i trochu jiné vlastnosti. Proto tak vzniklo NUTRIGO EXTRA: „Na podzim loňského roku jsme byli už u konce s testy a vývojem, kdy jsme prodloužili dobu rozpadu, a tak rybáři budou moci použít NUTRIGO EXTRA i při delším rybaření,“ popisuje majitel LK Baits.

Změna u nového NUTRIGO EXTRA neskončí jen u prodloužení doby rozpadu, ale rozšíří se i počet příchutí, anebo průměrů. „V letošním roce se na trhu objeví například NUTRIGO EXTRA v příchuti Spice Shrimp, legendární Lesní Jahodě, anebo v COMPOT NHDC. Průměry budou 20, 24 a pokusíme se o speciál pro ty největší ryby v revíru v průměru 30 milimetrů,“ dodává Lukáš Krása.  

K novému druhu NUTRIGO se připojilo označení EXTRA. A právě to naznačuje, že nové NUTRIGO nabídne ještě něco více. Ano hádáte správně! Jde o množství tekutiny, které bude v novém NUTRIGO EXTRA výrazně více: „Zásadní proměna bude ale také ve složení a množství tekutiny uvnitř nástrahy! NUTRIGO EXTRA bude velkým překvapením pro samotné rybáře, ale i ryby!“ prozrazuje o nové nástraze majitel společnosti LK Baits.

 

Hlavní problém? Produkce už běží, ale nestíhá se!

Lukáše Krásu při výrobě nového NUTRIGO EXTRA trápí jedna zásadní věc. A to je to, že kvůli náročnosti výrobního procesu není prostě možné vychrlit několik tun této nástrahy najednou. To je dáno například i ruční výrobou, díky které tato nástraha vzniká. Proto se bude na vylepšené NUTRIGO i čekat.  

„Produkce NUTRIGO EXTRA je v plném proudu a nebudeme skrývat, že je velmi složitá a především časově náročná. Jedná se z velké části o ruční výrobu a denní produkce má své limity. Už nyní máme předobjednávky na přibližně roční produkci a je více jak jasné, že podělit NUTRIGO EXTRA mezi naše zákazníky bude velmi náročné,“ vysvětluje Lukáš Krása.

A celou situaci pak komplikuje i to, že NUTRIGO EXTRA chtějí i významní hráči na rybářských trzích v zahraničí. I přesto se ale majitel firmy LK Baits rozhodl, že nejprve vyjde vstříc českým a slovenským rybářům. Až poté přijdou na řadu rybáři ze zahraničí. „O NUTRIGO EXTRA je enormní zájem v zahraničí, ale první produkce je určena pro náš e-shop a rybářské partnery v České a Slovenské republice. Předpokládá se, že NUTRIGO EXTRA se objeví na našem trhu už v tomto měsíci,“ ukončuje majitel LK Baits.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: LK Baits

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -