Domů Akční nabídka NOVINKA: Super levný stojan na pruty za méně jak 1100 korun! Vhodný...

NOVINKA: Super levný stojan na pruty za méně jak 1100 korun! Vhodný i na krátké vycházky

- Reklama -

Kvalitní stojan na pruty je úplným základem pohodlného lovu kaprů. Prostě, pokud rybář nemá pevný základ pro své milované pruty s navijáky, pak se celý lov mění na hotové peklo! Jenže! Rybáři si kolikrát myslí, že za kvalitní a stabilní stojan musí „vypláznout“ balík peněz. Chyba lávky! Na rybářském trhu je hned několik perfektních stojanů na pruty, které jsou k dostání za naprosto libové ceny, přitom jejich kvalita se dá srovnávat s mnohem dražšími stojany. Pojďme si nějaké levné stojany na pruty se zajímavými vlastnostmi nyní ukázat…

 

Stojan na pruty Delphin BRONX II

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Levný stojan na pruty BRONX II od slovenské firmy Delphin je nástupcem megapopulárního stojanu na pruty BRONX. Novější model ale nabízí zajímavá vylepšení, která posouvají tento stojan ještě o level výše. Jde hlavně o zesílené upínání hrazd včetně zesíleného klipového mechanismu. Díky těmto vylepšením je tak tento stojan ještě více odolný a jeho životnost je ještě delší. Perfektní!

Vývojáři ze slovenské firmy Delphin ale novému modelu BRONX II nechali všechny populární vlastnosti, díky kterým si rybáři zamilovali právě zmíněného předchůdce tohoto stojanu. Levný stojan na pruty BRONX II tak nabízí dostatek prostoru na 3 udice, a to i v tom případě, kdy na nich má rybář pořádně objemné kaprové navijáky. Výška stojanu se pohybuje od 31 do 67 centimetrů. Délka stojanu pak jde nastavit od 82 do 132 centimetrů. A šířka hrazd je 50 centimetrů.

Samozřejmostí je dokonalá stabilita stojanu, kterou rybář ocení především na těžkých terénech, kde je různorodý terén. Tento stojan mají rybáři rádi především proto, že má velmi jednoduchou konstrukci, díky které jde u vody velmi rychle postavit a zase sbalit. Vše trvá jen několik málo okamžiků! Navíc, jelikož je tento levný stojan na pruty Delphin BRONX II vyroben z hliníkových profilů, tak jeho váha je pouhých 1185 gramů. Takže tento lehký stojan na pruty se nepronese k vodě. Super!

Jestli hledáte levný stojan na pruty, za který prostě nechcete platit přemrštěné peníze, pak se podívejte na tento od slovenské firmy Delphin. Nabízí fakt zajímavé vlastnosti, které na drtivé většině našich revírů bohatě stačí. A přitom tento stojan seženete za libovou cenu. Tohle je fakt super produkt!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Stojan na pruty Delphin Craber Maxi

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte stojan, který je ve světě rybařiny skutečným univerzálem – který prostě můžete použít jak na malém rybníku, tak na obrovské přehradě nebo řece? Pak se podívejte na tento stojan Craber Maxi od slovenské firmy Delphin, který nabízí neuvěřitelně všestranné vlastnosti. Ostatně, to už napovídá samotná konstrukce tohoto stojanu.

Stojan má velmi stabilní konstrukci, která zaručuje, že bude držet vaše milované pruty s navijáky v naprostém bezpečí. Na tomto stojanu každý rybář ocení široké nohy, které lze polohovat do 3 různých poloh, takže rybář si může navolit adekvátní polohu na daném břehu. Pochopitelně nohy jsou teleskopické, takže lze volit i samotnou výšku stojanu – ta se pohybuje od 41 do 85 centimetrů. Délku stojanu si pak rybář může volit od 80 do 130 centimetrů. Super!

Šířka přední hrazdy je 50 centimetrů, šířka zadní hrazdy je 60 centimetrů. Díky těmto rozměrům má rybář jistotu, že na stojanu budou pohodlně ležet i pruty s pořádně velkými kaprovými navijáky. Velkou předností je, že tento stojan na pruty Craber Maxi je zhotoven z hliníkových profilů, což slibuje nádherně lehkou hmotnost. Takže se stojan na pruty nepronese k vodě…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -