Domů Akční nabídka Obrovské slevy! Výprodej přívlačových prutů SHIMANO! Nejlevnější pruty za pár stovek!

Obrovské slevy! Výprodej přívlačových prutů SHIMANO! Nejlevnější pruty za pár stovek!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej přívlačových prutů SHIMANO. Právě nyní si můžete vybrat nejrůznější modely přívlačových prutů od této věhlasné firmy! K dostání jsou jak levnější pruty na přívlač za pár stovek, tak ale i nadupané modely, které nabízí TOP vlastnosti! Ale bacha! Zlevněných přívlačových prutů je omezené množství! Po vyprodání zásob nebudou tyto pruty na přívlač za nižší ceny k dostání! Pospěšte si…

 

Přívlačový prut SHIMANO Joy Spinning Telescopic

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ideální přívlačový prut pro rybářské začátečníky, kteří s přívlačí teprve laškují. I když je tento přívlačový prut od firmy SHIMANO dostupný za pár stovek, tak přesto nabízí zajímavé vlastnosti při lovu na umělé nástrahy.

Prut je vyroben z kvalitního materiálu, který nabízí dobrou akci jak při nahazování, tak při zdolávání ryby. Prut je krásně jemný, tudíž rybář cítí každý výpad zdolávané ryby. Přívlačový prut SHIMANO Joy Spinning Telescopic je dostupný v několika délkách a gramážích za zvýhodněnou cenu! Rybář si může vybrat přívlačovou udici v délce 2,1 nebo 2,4 nebo 2,7 metrů.

Největší výhodou tohoto prutu je jeho nízká cena. Znova: Pokud s přívlačí teprve začínáte, anebo ji nevěnujete tolik času, pak je tento prut ideální právě pro vás. Ideální je i pro malé rybáře (myšleno děti)! Za pár stovek dostanete spolehlivý „klacek“, který je vhodný jak při lovu na woblery, tak při lovu na rotační třpytky.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Přívlačový prut SHIMANO Forcemaster BX Spinning

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velice populární model přívlačového prutu od firmy SHIMANO. Velkou oblibu mezi rybáři si tato udice získala díky vynikajícímu blanku, který má skvělou akci! Rybář si při zdolávání ryby užije každý výpad! Navíc, akce prutu dovoluje daleké náhozy i s lehčí nástrahou! Tohle je prostě luxus!

My osobně jsme velikými fanoušky jednoduchého designu! Tento prut nabízí klasickou korkovou rukojeť, která se velice pohodlně drží. Prut má jednoduchý, ale opravdu elegantní design. Blank je vybaven kvalitními FUJI očky, které bezproblémově vedou navazovací materiál bez zbytečného tření, takže náhozy jsou ještě delší!

Tento zlevněný model prutu SHIMANO Forcemaster BX Spinning je k dostání v provedení 2,4 a gramáži 7 až 21 gramů. Jedná se o totální výprodej, v regálech leží poslední kusy těchto povedených klacků! Tento model prutu je vhodný na většinu tuzemských revírů, na kterých chytáte na rotační třpytky nebo menší woblery. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Přívlačový prut OKUMA Aria

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Klenot mezi levnými přívlačovými pruty! Tato udice od firmy OKUMA je k dostání za pár stovek, přeto nabízí skvělou akci! Zdolávání divokého dravce na tento přívlačový prut je skutečným požitkem, který vlije rybářovi adrenalin do žil! Velká paráda!

Prut je vybaven jednoduchou rukojetí, která se velice pohodlně drží, i když má rybář mokrou ruku. Na udici naleznete i spolehlivé sedlo, které bezpečně udrží i větší přívlačový naviják. Super! Samozřejmostí jsou kvalitní očka, která jsou precizně rozestavěna po blanku tak, aby vedla navazovací materiál s co nejmenším třením. Díky tomu nástraha letí dále!

Tato zlevněná udice je k dostání v délce 270 centimetrů a gramáži 7 až 28 gramů. Prut je tak vhodný pro lov s woblery, gumami, ale i s většími rotačními třpytkami. Pokud hledáte kvalitní přívlaočvý prut za pár stovek, sáhněte po tomto! Ale bacha! V regálech jsou poslední kusy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -