Domů Akční nabídka Podzimní položená: TOP 3 nástrahy na kapry do chladné podzimní vody! Zaručený...

Podzimní položená: TOP 3 nástrahy na kapry do chladné podzimní vody! Zaručený úspěch!

- Reklama -

Ochlazení je tady! To ale neznamená, že ryby přestanou brát. Naopak! Kapři se nyní musí hodně zodpovědně připravovat na krutou zimu, která se chtě nechtě blíží. Proto nyní ryby shání jakoukoliv potravu, která jim pomůže nabrat tolik potřebné zásoby. Přesto! Změnou je, že ryby ve studené vodě nespotřebují tolik potravy. Prostě jim to podmínky nedovolí. Proto je nutné kapry okamžitě zaujmout, a donutit je k záběru. Jak?

První důležitou věcí je, aby byla naše nástraha vidět! Nezapomeňte na to, že voda se v našich revírech na podzim pořádně pročistí. Jenže! Na dně leží zbytky vegetace, které jsou tmavé a šedivé. To znamená, že nástraha se na takovém podkladu může ztratit. To se nestane, pokud použijete výraznou nástrahu – třeba žluté barvy (kukuřice). Právě zbarvení může hrát prostě zásadní roli!

Další zásadní věcí je, aby nástraha měla koncentrovanou vůni. Jen tak totiž dokáže i za nízkých teplot vytvořit silnou pachovou stopu. Takže šance, že kapr připlave k naší nástraze, je vyšší. Co použít ve studené vodě? My osobně máme velice rádi třeba česnekové příchutě, které prostě i v hodně studené vodě pracují dokonale. Ne vždy je nutné používat jen maso! Na to pamatujte! Jaké nástrahy do studené podzimní vody použít? Tady jsou naše tipy!

 

Česnekové rohlíkové boilies

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Česnek! Česnek! Česnek! Právě tahle příchuť dokáže i za nízkých teplot vytvářet velmi koncentrovanou pachovou stopu. My osobně jsme vyzkoušeli celou řadu česnekových nástrah, ale právě toto rohlíkové boilies (měkčený rohlíkáč) od české firmy KAPRPRO má opravdu koncentrovanou a ostrou česnekovou vůni, která vás „poštípe“ v nose. Prostě paráda! Tohle rybář do studené vody na podzim potřebuje.

Tohle rohlíkové boilies je dostupné ve dvou velikostech – v 9 a 14 mm. My osobně máme rádi obě velikosti. Pokud kapři berou spolehlivě, pak používáme větší velikosti rohlíkového boilies. Jestli ale ryby moc neberou, pak volíme menší kuličky, které jsou vhodné právě při lovu pasivnějších ryb.

Výhodou česnekového rohlíkového boilies je, že má světlé zbarvení. Díky tomu jde tak kulička krásně vidět i na zaneseném nebo blátivém dně. Navíc, i když je voda studená, tak kulička z pečiva neustále nabírá na objemu – tudíž po několika chvílích bude na háčku velice „sey“ blemcák, který přiláká každého kapra. Rohlíkové boilies je do studené podzimní vody TOP!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Extrémně páchnoucí kukuřice (hnijící červ)

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je síla! Esence hnijící červ získala oblibu u stovek rybářů v České republice a na Slovensku. A ono se není čemu divit! Právě hnijící červ je svým pachem skutečně unikátní. Jedná se o těžce popsatelný smrad, který je sice nasládlý, ale opravdu hodně koncentrovaný. S tímhle máte jistotu, že ve vodě vytvoříte koncentrovanou pachovou stopu, které si všimne každý kapr!

Hnijící červ je výborný v tom, že kapři na něj prostě spolehlivě reagují a dobře na něj berou. O to lepší to je, že česká firma KAPRPRO tuto esenci používá i při výrobě ochucené kukuřice. Geniální spojení! Zlatavá zrníčka kukuřice, která jdou vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu pod vodou, spolu se silným smradem, jsou geniální nástrahou na podzimní kapry. Tohle vyzkoušejte!

Navíc, je nutné připomenout, že tato kvalitní kukuřice na kapry patří k nejlevnějším na trhu. Připomínáme, že kukuřice je balena v 1,5 kilogramových baleních. Takže kilo vychází na nějakých 36 korun. Luxusní cena!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Měkčené peletky KAPRPRO Soft Pellets

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní měkčené peletky, které mají hutný masový základ. Tohle je vynikající nástraha do podzimní vody, kdy kapři hledají nutričně bohatou potravu. Peletky mají základ v masových moučkách, které i za nízkých teplot vytváří koncentrovanou pachovou stopu. Paráda!

Velkou předností těchto peletek je, že je lze nastražit přímo na háček. Díky tomu tak můžete peletky nastražovat i na hodně malé háčky, a vytvářet tak chutná sousta pro kapry. Samozřejmě, lze peletky nastražit i na vlas pod háčkem, a vytvářet tak chutné, masové řetízky pro kapry.

Měkčené peletky jsou k dostání v celé řadě příchutí. Do studené vody nejvíce doporučujeme příchutě česnek, patentka nebo oliheň. Tohle nám jezdí na podzim nejvíce!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -