DomůAkční nabídkaPřirozená potrava amurů: Revoluční nástraha na kapitální amury z vodních rostlin a řas

Přirozená potrava amurů: Revoluční nástraha na kapitální amury z vodních rostlin a řas

- Reklama -

O amurech se moc dobře ví, že doslova milují rostlinou potravu. Cokoliv, co má ve vodě zelenou barvu, tak to amuři spásají jako stádo krav. Kolikrát tak u vody můžete narazit na třepetající se rákosí, které rázem mizí pod hladinou. To jsou amuři! Proč tedy těmto nádherným rybám nenabídnout jejich přirozenou potravu, na kterou spolehlivě reagují? Ono něco takového existuje? Ano! Jedná se o perfektní pelety na amury, které jsou doslova narvané (nejen) vodními rostlinami a řasy. Takže dokonale imitují to, co amuři přirozeně požírají…

 

Amurové pelety Amur Special Pellets

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální nástraha na amury, která je narvaná chutnými rostlinami, které jsou součástí vodního prostředí od nepaměti. Co tahle nástraha/návnada nabízí? Tak například: Tyto amurové pelety obsahují vysoký podíl spiruliny (sladkovodní sinice) nebo chlorely (vodní řasa), což jsou složky, které amuři požírají odjakživa. Součástí jsou ale i další rostliny jako například vojtěška nebo lipové květy. Výsledkem je tak geniální rostlinná nástraha, která ve vodním prostředí vydává naprosto přirozené potravní signály, na které amuři spolehlivě reagují.

Tyto pelety na amury kromě přirozené vůně nabízí celou řadu předností. Co například? Amurové pelety po vhození do vody začnou spolehlivě pracovat tak, že se začnou pozvolna rozpadat. V okolí krmného místa tak vznikne lákavý „mrak“ z drobných částic, který je pro amury velmi atraktivní. Navíc! Pelety po vhození do vody po chvíli začnou vypadat jako „chuchvalec“ řas, což je pro amury nesmírně lákavé!

Jak tyto pelety používat? Absolutně nejlepší je najít místo, kde se amuři přirozeně vyskytují, a kde je nějaký výskyt vodních rostlin. A právě do blízkosti těchto rostlin dopravovat tyto pelety na amury. Proč? Protože v místech přirozeného výskytu amurů není nutné rozjíždět nikterak velké krmné kampaně. To ne! Stačí vzít několik hrstí pelet, ty rozházet v blízkosti rostlin, a mezi ně položit naši nástrahu. To bohatě stačí!

Ale bacha! Pelety na amury je vhodné používat i na vodách s nedostatkem vodních rostlin. Nezapomínejte na to, že amuři mají „chuť na rostliny“ v sobě zakódovanou, takže v momentě, kdy je budete prezentovat na „holém“ revíru, tak právě touhle pochoutkou můžete amury hodně zaujmout. Pochopitelně, tyto pelety na amury jsou vhodné jak ke krmení, tak i k samotnému chytání. Už naši dědové moc dobře věděli, že nejlepší je chytat na to, čím krmíme. Tohle má něco do sebe!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Dip na amury Amur Special Spice Shrimp Dip

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající tekutý atraktor, který je dokonalý pro zatraktivnění amurových pelet, na které chytáme, ale i se kterými krmíme. Jak ho použít? Nejprve si odsypte požadované množství amurových pelet do kbelíku. Poté jen vezměte tento dip a v rozumném množství jej nalijte na pelety. Stačí fakt málo! Pak vše důkladně promíchejte a nechte alespoň 15 minut působit. Díky tomuto postupu se dip do pelet krásně „zažere“, takže vůně se bude z pelet uvolňovat podstatně delší dobu. A to je zásadní!

Tento dip na amury má velmi zajímavou vůni, která ale dobře funguje při lákání amurů na lovné místo. Můžete vyzkoušet i jiný osvědčený postup. Několik nástrah si odložte do krabičky a zalijte je dipem (vhodné zejména u boilies). Pak nechte několik hodin působit. Díky tomu dostanete velmi zajímavou nástrahu, která bude mít velmi silnou vůni, která se bude ve vodě uvolňovat dlouhou dobu.

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -