Domů Akční nabídka Rohlíkové boilies s řepkou: Lahůdka pro kapry! Nástraha na kapry z pečiva, která perfektně...

Rohlíkové boilies s řepkou: Lahůdka pro kapry! Nástraha na kapry z pečiva, která perfektně funguje!

- Reklama -

Pečivo a řepka patří k TOP surovinám na kapry už od nepaměti. V rybářském světě byste jen těžko hledali další dvě složky, které mají na kontě tolik ulovených kaprů. Pečivo většinou rybáři používají na háček, řepku potom k lákání kaprů na lovné místo. Ale! Co kdyby někdo tyto dvě luxusní suroviny spojil dohromady? Přesně tohle napadlo chytré hlavy z české firmy KAPRPRO, díky kterým se zrodilo rohlíkové boilies s řepkou – ŘEPKÁČ. A výsledky u vody jsou skutečně parádní! Tohle je nástraha, které neodolá žádný kapr…

Rohlíkové boilies je mezi rybáři velmi populární nástrahou. A ono se není čemu divit! Rohlíkové boilies je velmi levné (oproti jiným nástrahám), přitom jeho účinnost se někdy rovná těm nejmodernějším nástrahám na trhu. Pečivo je prostě léty osvědčené! Ve vodním prostředí krásně pracuje, protože po nahození začíná okamžitě nabývat na objemu. Díky tomu tak má rybář na háčku nepřehlédnutelnou nástrahu, které se každý kapr všimne. A pokud je rohlíkové boilies napuštěno kvalitními esencemi, pak je úspěch téměř jistý…

 

ŘEPKÁČ

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Tohle je geniální nástraha z pečiva na kapry! ŘEPKÁČ je skutečně výborný v jeho složení a struktuře. Tahle nástraha má základ ve speciálním rohlíkovém těstě, které firma KAPRPRO vyvinula s pekaři z Francie. Díky tomu má ŘEPKÁČ unikátní strukturu a konzistenci, které jiné rohlíkové boilies nemůže nabídnout. ŘEPKÁČ je napuštěný nejen koncentrovanými esencemi, ale také řepkovým olejem, takže ve vodním prostředí vytváří luxusní pachovou a olejnatou stopu, která kapra okamžitě zaujme.

Po vhození do vody ŘEPKÁČ na povrchu krásně změkne, což výrazně přispívá k lepšímu uvolňování esencí. Ale! Rohlíková kulička je ve středu dostatečně tvrdá na to, aby nástraha ve vodě vydržela i několik hodin! Ještě ke konzistenci a složení ŘEPKÁČE. Když tuto nástrahu porovnáte s jiným rohlíkovým boilies, tak hned uvidíte ten rozdíl. Klasické rohlíkové boilies bývá vyrobeno z klasického, holého těsta. Nic víc! Jenže! V těstě ŘEPKÁČE jdou krásně vidět zrníčka řepky.

Další obrovskou zbraní této nástrahy je její vůně. ŘEPKÁČ je napuštěn těmi nejlepšími esencemi, které vytváří opravdu koncentrovanou pachovou stopu. Kulička ve vodním prostředí skutečně krásně voní, a pachové částice tak úspěšně lákají kapry k záběru.

ŘEPKÁČ je k dostání v obrovské škále příchutí. My osobně nejvíce doporučujeme klasiku – vanilku, med nebo jahodu. Ale! Hodně zajímavé je i provedení hnijící červ, chilli nebo česnek! Tyhle dvě příchutě jezdí jako blázen!!!

Jak s touto nástrahou chytat? ŘEPKÁČ je naprosto nejlepší buďto na klasickou položenou nebo feeder. Stačí kuličku s pomocí šňůrky připevnit pod háček. Ale! My osobně to děláme tak, že pod háček nastražíme klidně i více ŘEPKÁČŮ a na špičku pak napíchneme několik červů. Díky tomu vznikne parádní sousto pro kapry, které zaručuje hromadu záběrů.

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -