skingbranding-banner

Rohlíkové boilies s řepkou: Lahůdka pro kapry! Nástraha na kapry z pečiva, která perfektně funguje!


Pečivo a řepka patří k TOP surovinám na kapry už od nepaměti. V rybářském světě byste jen těžko hledali další dvě složky, které mají na kontě tolik ulovených kaprů. Pečivo většinou rybáři používají na háček, řepku potom k lákání kaprů na lovné místo. Ale! Co kdyby někdo tyto dvě luxusní suroviny spojil dohromady? Přesně tohle napadlo chytré hlavy z české firmy KAPRPRO, díky kterým se zrodilo rohlíkové boilies s řepkou – ŘEPKÁČ. A výsledky u vody jsou skutečně parádní! Tohle je nástraha, které neodolá žádný kapr…

Rohlíkové boilies je mezi rybáři velmi populární nástrahou. A ono se není čemu divit! Rohlíkové boilies je velmi levné (oproti jiným nástrahám), přitom jeho účinnost se někdy rovná těm nejmodernějším nástrahám na trhu. Pečivo je prostě léty osvědčené! Ve vodním prostředí krásně pracuje, protože po nahození začíná okamžitě nabývat na objemu. Díky tomu tak má rybář na háčku nepřehlédnutelnou nástrahu, které se každý kapr všimne. A pokud je rohlíkové boilies napuštěno kvalitními esencemi, pak je úspěch téměř jistý…

 

ŘEPKÁČ

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Tohle je geniální nástraha z pečiva na kapry! ŘEPKÁČ je skutečně výborný v jeho složení a struktuře. Tahle nástraha má základ ve speciálním rohlíkovém těstě, které firma KAPRPRO vyvinula s pekaři z Francie. Díky tomu má ŘEPKÁČ unikátní strukturu a konzistenci, které jiné rohlíkové boilies nemůže nabídnout. ŘEPKÁČ je napuštěný nejen koncentrovanými esencemi, ale také řepkovým olejem, takže ve vodním prostředí vytváří luxusní pachovou a olejnatou stopu, která kapra okamžitě zaujme.

Po vhození do vody ŘEPKÁČ na povrchu krásně změkne, což výrazně přispívá k lepšímu uvolňování esencí. Ale! Rohlíková kulička je ve středu dostatečně tvrdá na to, aby nástraha ve vodě vydržela i několik hodin! Ještě ke konzistenci a složení ŘEPKÁČE. Když tuto nástrahu porovnáte s jiným rohlíkovým boilies, tak hned uvidíte ten rozdíl. Klasické rohlíkové boilies bývá vyrobeno z klasického, holého těsta. Nic víc! Jenže! V těstě ŘEPKÁČE jdou krásně vidět zrníčka řepky.

Další obrovskou zbraní této nástrahy je její vůně. ŘEPKÁČ je napuštěn těmi nejlepšími esencemi, které vytváří opravdu koncentrovanou pachovou stopu. Kulička ve vodním prostředí skutečně krásně voní, a pachové částice tak úspěšně lákají kapry k záběru.

ŘEPKÁČ je k dostání v obrovské škále příchutí. My osobně nejvíce doporučujeme klasiku – vanilku, med nebo jahodu. Ale! Hodně zajímavé je i provedení hnijící červ, chilli nebo česnek! Tyhle dvě příchutě jezdí jako blázen!!!

Jak s touto nástrahou chytat? ŘEPKÁČ je naprosto nejlepší buďto na klasickou položenou nebo feeder. Stačí kuličku s pomocí šňůrky připevnit pod háček. Ale! My osobně to děláme tak, že pod háček nastražíme klidně i více ŘEPKÁČŮ a na špičku pak napíchneme několik červů. Díky tomu vznikne parádní sousto pro kapry, které zaručuje hromadu záběrů.

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO.cz

Nové články v rubrice

TOP zimní obleky pro rybáře (bunda+kalhoty) do silného mrazu! Maximální komfort!

admin | přečteno: 621x | 5.12.2019 | Žádné komentáře

Zimní obleky pro rybáře patří k velmi oblíbeným oděvům k vodě v nepříznivých …

Zaujalo nás! Nadupané kaprové navijáky SHIMANO, za které nedáte majlant! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 1691x | 4.12.2019 | Žádné komentáře

Kaprové navijáky SHIMANO patří k tomu nejžádanějšímu na rybářském trhu. Ale …

GIGA VÝPRODEJ: Sleva 10 000 korun! Špičkový echolot na ryby LOWRANCE za „pár“ korun! Poslední 3 kusy!

admin | přečteno: 1515x | 3.12.2019 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu Chyť a pusť momentálně probíhá …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.