Domů Akční nabídka VÝPRODEJ BIVAKŮ: Poslední kusy! Parádní bivaky pro rybáře za super nízké ceny!

VÝPRODEJ BIVAKŮ: Poslední kusy! Parádní bivaky pro rybáře za super nízké ceny!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výhodný výprodej určitých modelů bivaků a brolly od české firmy Giants Fishing. Díky tomu si můžete nyní pořídit rybářský bivak nebo brolly za opravdu luxusní peníze! Nakupujte chytře! Tahle nabídka se už nebude opakovat! Upozorňujeme rybáře, že tato akce je množstevně omezena. Po vyprodání zlevněných zásob nebudou tyto bivaky a brolly dostupné. Zlevněných je hned několik modelů bivaků a brolly Giants Fishing, my jsme pro vás vybrali 2 nejzajímavější typy… 

 

Bivak Giants Fishing Specialist XT Bivvy 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Možná nejpopulárnější bivak v sortimentu české firmy Giants Fishing. Ale divíte se? Těch výhod, které tento bivak nabízí, je celá spousta! Jaké například? Zaprvé: Prostor! Do bivaku Giants Fishing Specialist XT Bivvy 2 Man se maximálně pohodlně vlezou dvě lehátka. Rozměry bivaku totiž jsou 265x295x145 centimetrů. Pod střechou se tak bez nejmenších problémů pohodlně vyspí dva rybáři na lehátkách. Super!

Další obrovskou předností tohoto bivaku je jeho jednoduchá, ale bytelná konstrukce. Díky ní tento bivak postavíte a zase sbalíte během několika krátkých chvil. Vše rychle a jednoduše! Přitom konstrukce bivaku není v ničem ochuzená, takže vydrží i velmi silný nápor větru u vody. K maximálnímu pohodlí pak přispívá i voděodolný materiál 210D, kterým je bivak „potažen“. Rybář je tak neustále v suchu a teple před nepříznivými podmínkami u vody. Paráda!

Tento bivak nabízí skutečně hodně muziky za velmi rozumné peníze. Navíc teď – ve slevě – můžete tento bivak mít opravdu „za hubičku“. Nenechte si ujít šanci na velmi výhodný nákup!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Brolly Giants Fishing Umbrella Exclusive 60

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Hledáte něco menšího? Něco na jednu noc nebo maximálně víkend u vody? Pak se podívejte na toto parádní brolly od české společnosti Giants Fishing. Toto brolly nabízí dostatek prostoru pro krátkodobý pobyt u vody, přitom jeho jednoduchá a lehká konstrukce slibuje okamžité rozbalení a sbalení. Zpátky k prostoru: Toto brolly nabízí opravdu hodně místa! Jeho rozměry jsou 250x260x125 centimetrů! Takže pod střechu tohoto přístřešku se naprosto pohodlně vleze lehátko s křeslem a další batožinou. Super!

Kromě obrovského místa máme na tomto brolly velmi v oblibě i jeho konstrukci. Ta je velmi jednoduchá, takže slibuje velice rychlé rozbalení přístřešku u vody. Ovšem! Konstrukce je navržena tak, aby brolly vydrželo i velmi nepříznivé podmínky u vody. Ani silný vítr s tímto přístřeškem „nezamává“! Paráda! Velkým plusem je i kvalitní plášť z materiálu 210D, který má sloupec 5000 mm. Takže i když u vody silně fouká nebo prší, budete vždy v pohodlí…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -