Domů Akční nabídka RYBÁŘSKÝ TRH: Luxusní rybářská křesla za pár korun! Tohle nepřehlédněte!

RYBÁŘSKÝ TRH: Luxusní rybářská křesla za pár korun! Tohle nepřehlédněte!

- Reklama -

Bez kvalitního rybářského křesla to u vody nejde. Pokud rybář nesedí pohodlně, pak se může i ten nejpohodovější den u vody změnit v pořádnou otravu. A to nikdo přece nechce! V dnešní době rybářský trh nabízí spoustu kvalitních rybářských křesel. Ale! Jejich cena je prostě fakt vysoká. My jsme ale pro vás připravili výběr velice povedených modelů rybářských křesel od renomovaných firem. A co je na nich kromě prvotřídní kvality nejlepší? Přece velmi výhodná cena!

 

Rybářské křeslo MIVARDI PREMIUM

kreslo_mivardiAkční cena: 1374 korun (Původní cena: 1490 korun)

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: zcela ZDARMA!

Vynikající, vynikající a ještě jednou vynikající! Na rybářském trhu jen těžko najdete tak perfektní rybářské křeslo za tak malé peníze. Rybářské křeslo MIVARDI PREMIUM opravdu nabízí hodně muziky za málo peněz!

Toto rybářské křeslo má perfektní polstrování a vynikající konstrukci, takže se na něm vmivardi_kresloskutku velmi dobře sedí. Povrch křesla je potažen materiálem B-POL600D, který je nepromokavý a vysoce odolný proti opotřebení. Ještě k té konstrukci: Ta je vyrobena z kvalitní a pevné oceli (nosnost 120 kilogramů), navíc konstrukce působí skutečně bytelně. Ale! Váha křesla je pouhých 5,4 kilogramů, takže toto rybářské křeslo se nepronese. Perfektní!

mivardiSedací část tohoto křesla má rozměry 49 centimetrů (šířka) a 40 centimetrů (délka). Zádová část pak 49 centimetrů (šířka) a 54 centimetrů (délka). Tyto rozměry tak slibují opravdu pohodlné posezení i urostlejším rybářům. Výška sedáku od země pak záleží od nastavení (nohy na křesle jsou teleskopické), ale pohybuje se od 32 do 46 centimetrů. Co se týče transportu, tak sbalené křeslo MIVARDI PREMIUM má rozměry 74 x 57 x 19 centimetrů. Luxus!

Pokud nyní hledáte kvalitní rybářské křeslo za přijatelný peníz, pak na nic nečekejte a „skočte“ po tomhle od firmy MIVARDI. Znovu to zopakujeme, ale rybářské křeslo MIVARDI PREMIUM je opravdu vynikající! Velmi dobře se na něm sedí, je odolné, krásně zpracované a hlavně cenově přijatelné. O vynikajících vlastnostech tohoto křesla hodně napovídají i hodnocení zákazníků na e-shopu Chyť a pusť (na konci popisu výrobku). Průměrné hodnocení křesla MIVARDI PREMIUM u zákazníků e-shopu Chyť a pusť je neobvykle vysokých 94%!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

 

Rybářské křeslo FOX Warrior Compact Arm

kreslo_FOXCena: 1833 korun

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Doprava: zcela ZDARMA!

Asi není rybáře, který by neznal renomovanou anglickou společnost FOX. Právě tato firma je v rybářském světě známá svými prvotřídními výrobky. A jedním z nich je i toto nádherné křeslo FOX Warrior Compact Arm. Jedná se o velmi povedené křeslo pro rybáře, které nabízí obrovské pohodlí a komfort.

Křeslo pro rybáře FOX Warrior Compact Arm má vynikající polstrování, které slibuje opravdu pohodlné posezení u vody za každých podmínek. Přední nohy jsou polohovatelné, takže rybář má možnost si nastavit křeslo do takové polohy, která je pro něj nejkomfortnější. K velkému pohodlí přispívají i opěrky na ruce, které by neměly chybět na žádném pořádném křesle.

Toto křeslo od firmy FOX je vyrobeno z opravdu poctivých materiálů. Vždyť konstrukce tohoto křesla pro rybáře FOX Warrior Compact Arm má nosnost neuvěřitelných 160 kilogramů! Přitom hmotnost křesla je pouhých 4,8 kilogramů. Tohle je prostě perfektní! Vysoký komfort při sezení zaručují i dostatečné rozměry křesla. Rozměr sedací části tohoto křesla od firmy FOX je 48 centimetrů (šířka) a 38 centimetrů (délka). Rozměr zádové části je potom 48 centimetrů (šířka) a 51 centimetrů (délka). A výška sedáku od země závisí na nastavení křesla, ale pohybuje se od 37 do 56 centimetrů.

Jestli hledáte kvalitní křeslo, které je vyrobeno z prvotřídních materiálů, má perfektní konstrukci, nabízí obrovské pohodlí, ale je cenově velmi, opravdu velmi, přijatelné, pak tohle křeslo od firmy FOX nepřehlédněte. Je vynikající a my ho rozhodně doporučujeme!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -