DomůAkční nabídkaŠpičkové krmení na amury: Jak jednoduše vyrobit TOP krmení na stříbrná „torpéda“?

Špičkové krmení na amury: Jak jednoduše vyrobit TOP krmení na stříbrná „torpéda“?

- Reklama -

Amuři jsou nádherné ryby! Jejich mohutnost a nespoutaná síla budí respekt u nejednoho rybáře! A ten rybář, který měl někdy amura na prutu, nám dá jistě za pravdu, že ten souboj s touto rybou je nezapomenutelným zážitkem! Při zdolávání amura je nejlepší ten moment překvapení. Co tím myslíme? Zprvu to totiž vypadá, že na háčku máme cejna. Jenže! V momentě, kdy se amur dotkne dna, začne nefalšované rybářské eldorádo. Neuvěřitelně ohnutá udice, sténající brzda navijáku, a bušící srdce! Takhle jde popsat lov amura několika slovy…

O amurech se moc dobře ví, že dokážou spořádat obrovské množství potravy. Takhle: V odborných knížkách se dočtete, že amuři spořádají tolik potravy, kolik sami váží. Ale! Je zapotřebí si uvědomit, že amuři se drží v hejnech. Takže pokud je v hejnu několik kusů okolo 10 kilo, pak dostane naše krmné místo pořádně zabrat. Znamená to tedy, že musíme krmit desítky kilogramů krmení denně? Ne tak úplně! Jde to i jinak!

Dalším faktem o amurech, který je velice dobře známý, je to, že tyhle ryby milují vodní vegetaci. Prostě, „vše“ co je zelené, chtějí amuři „spást“! Kolikrát se vám tak u vody může poštěstit, že uvidíte to, jak se třepetá stéblo rákosu, které rázem zmizí pod hladinou. To jsou amuři! Proč tedy nechytat poblíž těchto míst, na kterých se vyskytuje vodní vegetace? Amuři se tady zdržují, takže není nutné nějak mohutněji krmit – stačí amury „jen“ zaujmout. Jak na to?

 

Co budeme potřebovat?

Krmení na amury LK Baits IQ Method Mix Amur

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové krmení na amury, které nabízí celou řadu TOP vlastností! Toto krmení obsahuje velké množství ingrediencí, které amuři doslova milují, takže na toto krmení spolehlivě reagují. Další obrovskou předností tohoto krmení je jeho „funkčnost“ – krmná směs začne pracovat okamžitě po vhození do vody. Nejenže začne poblíž nástrahy vypouštět drobné částečky, ale také koncentrovanou pachovou stopu.

Tohle krmení je skutečně geniální! A to například i v tom, že po navlhčení značně nabývá na objemu. Pro vysvětlení: Z 5 kilogramů suchého mixu jste schopni vyrobit až 10 kilo krmení na amury! Toto krmení je vhodné pro lov poblíž vodní vegetace – díky návnadě vytvoříte atraktivní krmné místečko, které bude působit „přirozeně“. Amuři nerozpoznají lest!

Při lovu s tímto krmením na amury můžete chytat jak na boilies, pelety, tak třeba na kukuřici. Je vhodné chytat tak, aby se nástraha zvedla kousek nad krmné místečko. Díky tomu bude krásně nápadná, a amur si ji okamžitě všimne. Tohle funguje! Znova: Při lovu poblíž vodní vegetace není nutné to s množstvím krmení přehánět – stačí s pomocí PVA punčochy udělat malé atraktivní krmné místo, které bude hned u naší nástrahy. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Pelety na amury LK Baits Euro Economic

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu nejlepší amurové pelety na trhu! Tyhle pelety na amury obsahují celou řadu atraktivních surovin – spirulinu (sinice), chlorelu (vodní řasa), vojtěšku, lipové květy a vybrané druhy koření. Výsledkem jsou opravdu perfektní pelety na amury, které mají neuvěřitelně koncentrovanou pachovou stopu, ale také třeba atraktivní zelené zbarvení.

Pelety na amury jsou k dostání v několika průměrech. Rybář si může vybrat menší 12 mm průměr, anebo větší 20 mm průměr. Záleží jen na vás, jakou velikost zvolíte! Tyto pelety jsou opravdu natolik atraktivní, že není nutné je používat v nikterak velkém množství. Idelně pelety přidávejte do PVA punčochy, anebo s nimi několikrát zakrmte s pomocí krmné rakety. Znova: Pokud budete chytat tam, kde se amuři přirozeně vyskytují, není nutné to přehánět…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NÁVOD: Jak připravit krmení na amury?

Do kbelíku si vysypte zmíněný IQ Method Mix Amur. A teď bacha! Pokud chcete toto krmení použít do PVA, pak logicky použijte nějakou tekutou potravu pro zvlhčení. Jestli chcete krmit krmnou raketou, můžete použít vodu.

Po navlhčení IQ Method Mixu do něj přidejte pelety. My osobně to děláme tak, že pelety nadrtíme na jemnější části s pomocí krushe. Díky tomu tak v krmení vzniknou zajímavé „cucky“, které fungují jako tzv. stoper. Pokud je na lovném místě hodně bílé ryby, je lepší nechat pelety vcelku.

My osobně ještě do krmení rádi přidáváme kukuřici. Proč? Zaprvé: Amuři ji mají velice rádi a spolehlivě na ni reagují. A zadruhé: Kukuřice je silně kontrastní – její žluté zbarvení jde dobře vidět na (téměř) jakémkoliv druhu povrchu. Takže amuři krmné místo rychleji najdou.

Následně připravené krmení vhoďte na lovné místo. Znova: Pokud víte o místě, kde se amuři přirozeně vyskytují, nemusíte to s krmením nijak přehánět. Jde o to amury zaujmout! My osobně to děláme tak, že do PVA punčochy dáme krmení, které bude ležet u naší nástrahy. Tohle je dokonalost!

Pokud chcete, aby vaše nástraha byla viditelnější, použijte plovoucí nástrahu (chytání na panáčka). Tuhle taktiku můžete použít při lovu na boilies. Při lovu na kukuřici můžete přidat umělou kukuřici, která celou nástrahu krásně nadzvedne nad dno. Tohle funguje!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -