Domů Novinky FOTO: Gigant! Obrovský lysec o váze 32 kilo z české svazovky! Mrkněte na...

FOTO: Gigant! Obrovský lysec o váze 32 kilo z české svazovky! Mrkněte na fotky

- Reklama -

Dlouhý rok česká rybářská veřejnost čekala na zveřejnění fotografií obrovského kapra, který je podle úspěšného lovce prvním kaprem přes 30 kilo z české svazovky. Teď ta chvíle nastala! Rybáři si mohou prohlédnout nádherné fotografie obrovské ryby, kterou by si přál ulovit nejeden milovník kaprů. Nádherný lysec! Kapra ulovil minulý rok teprve 17letý student Stanislav Blažka. Revír, kde tato obří ryba byla ulovena, lovec pochopitelně nezveřejnil…

Nádherné fotografie! Je neuvěřitelně hřejivé vidět to, že v našich revírech žijí takové ryby. Gigantický lysec byl uloven na svazové pískovně, ve které se této rybě evidentně daří. Všimněte si, jak je nádherně zdravá. A to neskutečně zavalité tělo! Prostě pecka! Nám se na rybě líbí i ta obrovská hlava, luxusní zbarvení, anebo neuvěřitelně široká ocasní ploutev. Tohle je ryba z říše snů!

Úspěšný rybář tehdy Novinkám prozradil, že kapra ulovil ve večerních hodinách. „Bylo to něco neuvěřitelného. Když ryba zabrala, pocítil jsem, že bude větší. Člověk nikdy není, jak dlouho ji bude zdolávat. Tohle byl ale naštěstí kratší souboj, rychle se unavila,“ popsal tehdy souboj s kaprem úspěšný rybář Stanislav Blažka.

 

Další kapr +30 kilo z české svazovky

Kapr o váze přes 30 kilo z české svazovky byl uloven i v letošním roce. Nádhernou rybu zdolal známý rybář Pavel Vohralík alias Bobrman. I tento kapr se zařadil k rybám z říše snů! Neuvěřitelně zavalité tělo, obrovská hlava, mohutná ocasní ploutev. Ten „výsledek“ je prostě fantastický! Znova: Je strašně super, že takové ryby v našich vodách žijí. Paráda!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Co s tím. Za 3 hodiny se to ulovit nedá,a spát se nikde nesmí. Takže téměř každá taková ulovená ryba znamená porušení zákona.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -