DomůAkční nabídkaSVĚT BOILIES: Úspěšný lov kaprů na jaře. Perfektní kuličky do chladné jarní...

SVĚT BOILIES: Úspěšný lov kaprů na jaře. Perfektní kuličky do chladné jarní vody!

- Reklama -

Jarní lov kaprů přináší hodně „strastí a pastí“. Neustále se měnící podmínky, silný vítr, častý déšť a chladná voda – to všechno už „vypráskalo“ snad každého kapraře. Ale! I v těchto skutečně extrémních podmínkách můžete nachytat nádherné kapry. Stačí použít takové boilies, které i ve studené jarní vodě ryby zaujme. Pojďme se na některé zajímavé kuličky do chladné jarní vody podívat…

Pokud se bavíme o jarním lovu kaprů na boilies, pak prostě musí padnout slovo o boilies od firem NIKL nebo MIKBAITS. Právě tyto společnosti v poslední době nabízí opravdu účinné kuličky do chladných vod, které mají za sebou hromadu ulovených kaprů – a to i v těch nejextrémnějších podmínkách. Nebudeme to zdržovat, mrkneme se na ně…

 

Boilies NIKL Gigantica

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

O tomhle boilies se může s poklidem říci, že se jedná o nástrahu mistrů. Právě tyto kuličky mají velkou zásluhu na vítězství NIKL Teamu na WCC 2016 na Nových Mlýnech. Boilies NIKL Gigantica je opravdu jedinečné. Tato nástraha obsahuje vysoký podíl těch nejkvalitnějších rybích mouček a hned 3 druhy atraktivních esencí, přičemž jedna esence je vyráběna čistě pro firmu NIKL. V jiných kuličkách tento atraktivní roztok prostě nenajdete. Proto je boilies NIKL Gigantica tak unikátní, originální a revoluční. S přesvědčením říkáme, že toto boilies bude jedním z hitů letošní sezóny!

boilies_gigantica_niklNa tomto boilies pracovali testéři společnosti NIKL dlouhé 2 roky. A výsledek je prostě fenomenální. Tato nástraha dokázala přelstít nádherné kapry jak na českých, tak i zahraničních vodách. I když je toto bolies našlapané těmi nejlepšími surovinami, je překvapivé, jak jsou tyto kuličky cenově dostupné. Pro jarní lov určitě doporučujeme „na zkoušku“ 250 gramové balení. Optimální průměr pro jarní lov kaprů je 18 mm. Boilies NIKL Gigantica je vhodné pro dlouhodobější lov kaprů na jaře – doba rozpadu je více jak 24 hodin. Pokud si chcete na jaře zachytat velké kapry, pak po Gigantice rozhodně sáhněte! Je to perfektní boilies!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies MIKBAITS Spiceman WS

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Boilies MIKBAITS Spiceman WS je revoluční nástraha z dílny Michala Kučery. Tyto kuličky jsou vhodné především pro rychlé chytání kaprů ve studené jarní vodě. Boilies MIKBAITS Spiceman WS je silně kořeněné, takže vytváří koncentrovanou pachovou stopu i za nízkých teplot. Koncentrovaná pachová stopa se pak vytváří i díky rychlému rozpadu tohoto boilies – ve studené vodě se kuličky rozpadávají neuvěřitelně rychlých 12 hodin! Tohle je perfektní nástraha pro krátkodobé vycházky za kapry na jaře! Luxus!

Na kořeněnou směs tohoto boilies kapři opravdu dobře reagují a spolehlivě na kuličky berou i za nízkých teplot. Výsledky boilies MIKBAITS Spiceman WS jsou vskutku ohromující! Na českých svazových vodách – například na Orlíku, Slapech nebo Labi – bylo na tyto kuličky uloveno mnoho kapitálních kaprů! Pokud si chcete na jaře zachytat velké množství kaprů, pak určitě sáhněte po této prvotřídní nástraze od firmy MIKBAITS. Nezklame vás!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -