DomůNovinkyAgresivní mladík: Rybář neměl zapsaných 5 kaprů, na místě měl nepořádek! Policisty...

Agresivní mladík: Rybář neměl zapsaných 5 kaprů, na místě měl nepořádek! Policisty poslal do pr..le!

- Reklama -

Naprosto šokující kontrolu zažili porybní z MO ČRS Sedlčany. Na jednom místě narazili na mladého rybáře, který měl ulovených 5 kaprů. Jenže! Ani jednu rybu neměl zapsanou, navíc kapry uchovával v naprosto otřesných podmínkách! Ke všemu měl všude nepořádek! Porybní se rozhodli, že tomuto mladíkovi seberou povolenku. Ovšem to se rybářovi nelíbilo. Lovné místo nechtěl uklidit, odmítl podepsat protokol o zadržení povolenky, a navíc přítomné policisty vulgárně počastoval…

Na stránkách MO ČRS Sedlčany se píše:

„Dnes rybářská střáž sebrala povolenku mladíkovi (ročník 92). Stanoval u retenční nádrže, měl 5 kaprů v podběráku v asi 15 centimetrové hloubce, rozházených snad 100 vajglů po břehu, nezapsanou vycházku a ani jednu rybu. Když k němu rybářská stráž (a zároveň uniformovaní policisté) přišli, tak chytal na dva pruty, nicméně zapíchnutých 5 vidliček a rozložené a připravené pruty naznačovaly, co se tam v noci asi dělo. Jeho drzost a arogance k veřejným činitelům naprosto udivující. Odmítl místo uklidit, odmítl podepsat protokol a poslal policii do pr..le! Myslím, že u takových lidí je namístě vyloučení z ČRS!“

Hodně práce mají pořád i jihočeští porybní. Po několika úspěšných zátazích, kdy dokázali rozkrýt nekalé pytlácké aktivity například na Lipně, dopadli dalšího hříšníka. Tentokrát chytili „rybáře“, který si ponechal hned 3 kapry, přitom nezapsal ani jednoho. Porybní „rybářovi“ sebrali povolenku.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: MO ČRS Sedlčany

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. HZlavně že nechaji zdechnout 100 tun kapra,to se nepochlubí že………Víte já se ani nedivím včera jsem byl u nás na řece Opavě a Polák tam během 2 hodin chytil 5 mírových kaprů a všechny si nechal,když jsem se ho ptal volal jsem na něj přes řeku tak mi řekl že u nich na řece kapr nemá míru a může si z řeky odnést libovolné množství ryb.To jsou zákony co.Myslím že bych po tom jak se všude hospodaří s rybama a jak si všichi kdo pracuje na svazu mastí kapsu udělal to samé co ten mladík!!!!!!!!!!

  2. Povolenka dráha, pomalu už se nemůžete u vody poskrabat ani na zadku jaké sou pravidla a ryba žádná. 70 vycházek a 2 kapry takže když se za den zadari 5 kaprů tak se nedivím.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -