Domů Akční nabídka Tajný fígl na největší dravce: Gumová nástraha, která smrdí jako „mrtvá rybička“!

Tajný fígl na největší dravce: Gumová nástraha, která smrdí jako „mrtvá rybička“!

- Reklama -

Dravé ryby se kromě zraku řídí při lovu kořisti samozřejmě i pachy. Rybí predátoři jsou známí tím, že jejich čich je velmi dobře vyvinut, a díky tomu mnohem snadněji naleznout něco k snědku. Třeba mrtvou rybičku, která vydává specifický zápach, na který dravé ryby okamžitě reagují. Ano! Právě na mrtvé rybičce se objevují unikátní bakterie, které vydávají specifický odér. A právě ten mají dravé ryby odjakživa „zakódovaný“ v hlavě, takže v momentě, kdy něco podobného ucítí, tak okamžitě „ví“, že se v jejich blízkosti nachází velmi snadná kořist…

Čich hraje u mnoha dravců fakt významnou roli. Například u candátů, kteří v noci pátrají po něčem k snědku. Čichem se ale řídí i ostatní dravci. Proto není divu, že výrobci umělých nástrah se snaží přijít s něčím, co by vydávalo specifický odér, který by napodoboval přirozenou kořist dravců. Jedná firma je v tomto výrazně popředu! Tomuto výrobci se totiž podařilo aplikovat atraktivní tekutinu přímo do nástrah už při výrobě, a potom ještě nástrahy natírá „tímto smradem“ při balení. O jakou nástrahu jde?

 

Lucky John Tioga Fat

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální pachová gumová nástraha, která milovníkům lovu dravců nabízí hned několik předností. Čím začít? Samozřejmě musíme nejprve poukázat na největší výhodu těchto nástrah, kterou je pachová složka. Ano! Tyto páchnoucí gumy jsou totiž vyráběny s pomocí moderních technologií, které umožňují to, že do nich výrobce přidává speciální tekutinu z makrel. Do nástrahy je aplikováno 65 % této atraktivní živočišné tekutiny, zbylých 35 % se pak na nástrahu nanáší při balení.

Pachová gumová nástraha Lucky John Tioga Fat

K čemu je tohle dobré? Jak už jsme si řekli výše, tak dravci se při lovu kořisti řídí i čichem. Takže reagují na pachové stopy ve vodním prostředí. A na to reaguje právě firma Lucky John, která vyvinula tyto „smardlavé gumy“ na dravce. Jejich použití je velmi účinné například v tu chvíli, kdy rybář tahá nadipovanou nástrahu velmi pomalu. Takže dravce nedráždí jenom pohyb nástrahy, anebo její zbarvení, ale právě i ten smradlavý odér. Ten totiž věrně napodobuje přirozenou kořist dravců, protože vypouští živočišné pachy. Geniální!

Krásné ohebný ocásek nástrahy Tioga Fat, který je zakončený ve tvaru kopýtka…

Samozřejmě, kromě této zásadní přednosti nabízí nástraha Lucky John Tioga Fat další zajímavé výhody. Například postranní žebrování. To je na tělíčku velmi výrazné, takže tělíčko samo o sobě vydává při vedení nástrahy zajímavé vibrace, na které dravec skvěle reaguje. Velkou předností je i měkkost použitého materiálu, který věrně napodobuje nějaké chutné sousto – tohle je zásadní při opatrných záběrech, kdy dravec jen „ochutnává“ kořist.

Luxusní žebrování napomáhá k vytváření atraktivních vibrací při tahání vodním prostředím…

Zcela zásadní vliv na úspěšnost této nástrahy má i geniální ocásek, který je krásně ohebný. Ten se pohybuje i při hodně pomalém vedení, takže rybář může pachovou nástrahu opravdu pomalinku tahat poblíž překážek, a přesto má jistotu, že nástraha spolehlivě pracuje. Velkou předností je i zakončení ocásku ve tvaru kopýtka, které vysílá mnohem silnější vibrace než klasický ocásek na gumových nástrahách.

Škvíra v tělíčku nástrahy, která slouží pro uschování offsetového háčku…

Pachové gumové nástrahy Lucky John Tioga Fat se dodávají ve 12 zbarveních. Rybáři si mohou vybrat z decentních přírodních barev (bílá, hnědá, zelená), anebo také z reflexních barev (oranžová, fluo žlutá), které se používají za snížené viditelnosti. Tyto smradlavé gumy od Lucky John se dodávají ve dvou velikostech – v 9,9 a 11,4 centimetrech…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Plovoucí gumy Joco Shaker: Hit letošního podzimu exkluzivně na PARYS!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Plovoucí gumové nástrahy Lucky John Joco Shaker jsou hitem letošního podzimu. Tyto gumové nástrahy jsou geniální v tom, že jsou zhotoveny z plovoucí hmoty, která nabízí celou řadu předností. Jaké například? Jde hlavně o to, že tato gumová nástraha má mnohem pomalejší propad vodním sloupcem. A to je zásadní! Každý milovník přívlače ví, že propad nástrahy je přesně ten moment, kdy nejčastěji dravci útočí (candát, okoun, i štika). Takže čím pomalejší propad, tím lépe…

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker

Další velkou předností je to, že plovoucí gumová nástraha Joco Shaker od Lucky John má při vedení vodním prostředí geniální polohu, která výrazným způsobem ulehčuje útok na nástrahu. A to i při hodně pomalém vedení, protože nástraha neleží na dně, ale krásně stojí. Navíc! Tato poloha plovoucí gumy je geniální v tom, že nehrozí zaháknutí háčku o nečistoty nebo překážky na dně. Tohle je fakt geniální věc!

Jak se chová ve vodě? Vlevo vidíte plovoucí nástrahu Lucky John Joco Shaker, vpravo pak klasickou gumovou nástrahu. Výhodou té plovoucí nástrahy například je, že rybě se na tuhle plovoucí nástrahu mnohem lépe útočí.

 

Nástrahy na dravce Lucky John: TOP kvalita ze Severu!

Firma Lucky John je významnou společností, která se zaobírá výrobou rybářského vybavení. Tato firma, původem z Lotyšska, na rybářský trh dodává především dokonalé umělé nástrahy. Silnou stránkou firmy Lucky John je to, že tato společnost přináší velmi zajímavá inovativní řešení – například plovoucí gumové nástrahy nebo pachové gumové nástrahy. U této společnosti prostě najdete to, co u jiných firem nikoliv. A právě proto mají rybáři tuto lotyšskou firmu tolik rádi…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Umělé nástrahy Lucky John nejlevněji na PARYS!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -