skingbranding-banner

Tajný fígl na největší dravce: Gumová nástraha, která smrdí jako „mrtvá rybička“!


Dravé ryby se kromě zraku řídí při lovu kořisti samozřejmě i pachy. Rybí predátoři jsou známí tím, že jejich čich je velmi dobře vyvinut, a díky tomu mnohem snadněji naleznout něco k snědku. Třeba mrtvou rybičku, která vydává specifický zápach, na který dravé ryby okamžitě reagují. Ano! Právě na mrtvé rybičce se objevují unikátní bakterie, které vydávají specifický odér. A právě ten mají dravé ryby odjakživa „zakódovaný“ v hlavě, takže v momentě, kdy něco podobného ucítí, tak okamžitě „ví“, že se v jejich blízkosti nachází velmi snadná kořist…

Čich hraje u mnoha dravců fakt významnou roli. Například u candátů, kteří v noci pátrají po něčem k snědku. Čichem se ale řídí i ostatní dravci. Proto není divu, že výrobci umělých nástrah se snaží přijít s něčím, co by vydávalo specifický odér, který by napodoboval přirozenou kořist dravců. Jedná firma je v tomto výrazně popředu! Tomuto výrobci se totiž podařilo aplikovat atraktivní tekutinu přímo do nástrah už při výrobě, a potom ještě nástrahy natírá „tímto smradem“ při balení. O jakou nástrahu jde?

 

Lucky John Tioga Fat

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální pachová gumová nástraha, která milovníkům lovu dravců nabízí hned několik předností. Čím začít? Samozřejmě musíme nejprve poukázat na největší výhodu těchto nástrah, kterou je pachová složka. Ano! Tyto páchnoucí gumy jsou totiž vyráběny s pomocí moderních technologií, které umožňují to, že do nich výrobce přidává speciální tekutinu z makrel. Do nástrahy je aplikováno 65 % této atraktivní živočišné tekutiny, zbylých 35 % se pak na nástrahu nanáší při balení.

Pachová gumová nástraha Lucky John Tioga Fat

K čemu je tohle dobré? Jak už jsme si řekli výše, tak dravci se při lovu kořisti řídí i čichem. Takže reagují na pachové stopy ve vodním prostředí. A na to reaguje právě firma Lucky John, která vyvinula tyto „smardlavé gumy“ na dravce. Jejich použití je velmi účinné například v tu chvíli, kdy rybář tahá nadipovanou nástrahu velmi pomalu. Takže dravce nedráždí jenom pohyb nástrahy, anebo její zbarvení, ale právě i ten smradlavý odér. Ten totiž věrně napodobuje přirozenou kořist dravců, protože vypouští živočišné pachy. Geniální!

Krásné ohebný ocásek nástrahy Tioga Fat, který je zakončený ve tvaru kopýtka…

Samozřejmě, kromě této zásadní přednosti nabízí nástraha Lucky John Tioga Fat další zajímavé výhody. Například postranní žebrování. To je na tělíčku velmi výrazné, takže tělíčko samo o sobě vydává při vedení nástrahy zajímavé vibrace, na které dravec skvěle reaguje. Velkou předností je i měkkost použitého materiálu, který věrně napodobuje nějaké chutné sousto – tohle je zásadní při opatrných záběrech, kdy dravec jen „ochutnává“ kořist.

Luxusní žebrování napomáhá k vytváření atraktivních vibrací při tahání vodním prostředím…

Zcela zásadní vliv na úspěšnost této nástrahy má i geniální ocásek, který je krásně ohebný. Ten se pohybuje i při hodně pomalém vedení, takže rybář může pachovou nástrahu opravdu pomalinku tahat poblíž překážek, a přesto má jistotu, že nástraha spolehlivě pracuje. Velkou předností je i zakončení ocásku ve tvaru kopýtka, které vysílá mnohem silnější vibrace než klasický ocásek na gumových nástrahách.

Škvíra v tělíčku nástrahy, která slouží pro uschování offsetového háčku…

Pachové gumové nástrahy Lucky John Tioga Fat se dodávají ve 12 zbarveních. Rybáři si mohou vybrat z decentních přírodních barev (bílá, hnědá, zelená), anebo také z reflexních barev (oranžová, fluo žlutá), které se používají za snížené viditelnosti. Tyto smradlavé gumy od Lucky John se dodávají ve dvou velikostech – v 9,9 a 11,4 centimetrech…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Plovoucí gumy Joco Shaker: Hit letošního podzimu exkluzivně na PARYS!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Plovoucí gumové nástrahy Lucky John Joco Shaker jsou hitem letošního podzimu. Tyto gumové nástrahy jsou geniální v tom, že jsou zhotoveny z plovoucí hmoty, která nabízí celou řadu předností. Jaké například? Jde hlavně o to, že tato gumová nástraha má mnohem pomalejší propad vodním sloupcem. A to je zásadní! Každý milovník přívlače ví, že propad nástrahy je přesně ten moment, kdy nejčastěji dravci útočí (candát, okoun, i štika). Takže čím pomalejší propad, tím lépe…

Plovoucí gumová nástraha Lucky John Joco Shaker

Další velkou předností je to, že plovoucí gumová nástraha Joco Shaker od Lucky John má při vedení vodním prostředí geniální polohu, která výrazným způsobem ulehčuje útok na nástrahu. A to i při hodně pomalém vedení, protože nástraha neleží na dně, ale krásně stojí. Navíc! Tato poloha plovoucí gumy je geniální v tom, že nehrozí zaháknutí háčku o nečistoty nebo překážky na dně. Tohle je fakt geniální věc!

Jak se chová ve vodě? Vlevo vidíte plovoucí nástrahu Lucky John Joco Shaker, vpravo pak klasickou gumovou nástrahu. Výhodou té plovoucí nástrahy například je, že rybě se na tuhle plovoucí nástrahu mnohem lépe útočí.

 

Nástrahy na dravce Lucky John: TOP kvalita ze Severu!

Firma Lucky John je významnou společností, která se zaobírá výrobou rybářského vybavení. Tato firma, původem z Lotyšska, na rybářský trh dodává především dokonalé umělé nástrahy. Silnou stránkou firmy Lucky John je to, že tato společnost přináší velmi zajímavá inovativní řešení – například plovoucí gumové nástrahy nebo pachové gumové nástrahy. U této společnosti prostě najdete to, co u jiných firem nikoliv. A právě proto mají rybáři tuto lotyšskou firmu tolik rádi…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Umělé nástrahy Lucky John nejlevněji na PARYS!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 334x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9143x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3339x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.