skingbranding-banner

TIPY A TRIKY: Geniální nástrahy do teplé vody, které perfektně fungují na mlsné kapry!


Léto se nám přehouplo do druhé poloviny. Voda v našich revírech je nyní teplá, ovšem to nijak nezmenšuje rybí apetit. Naopak! Časté deště, které přikalují vodu v revírech, nutí ryby k neustálému shánění potravy. Ryby tak aktivně sbírají to, co jim chutná. A proto mají rybáři teď takové žně. Tedy, jak kteří. Pokud si chcete zachytat spoustu krásných kaprů, pak musíte vsadit na osvědčenou nástrahu. Přinášíme vám zaručené tipy, které vám pomohou k bohatým úlovkům…

Vraťme se ještě k těm intenzivním dešťům. Ty jsou totiž velice důležité. Intenzivní deště zvedají hladiny v našich revírech, a rychlejší proudění perfektně víří dno jak na tekoucích, ale dokonce i na stojatých vodách. Takže do vodního sloupce se nyní dostávají drobní bezobratlí, které ryby s velkou chutí sbírají. Navíc, hromada hmyzu se dostává do vody i ze souše – například splavený hmyz ze stromů. A ryby této příležitosti naplno využívají. Sbírají pro ně chutnou a výživnou potravu. Proto by v těchto dnech měli rybáři vsadit na masovou nástrahu. Protože maso teď „jezdí“!

plavana-kapr

 

mekcene-pelety-soft-pellets-originalMěkčené peletky SOFT PELLETS

Cena: 50 korun

Výrobek je dostupný na InFish.cz

O této nástraze jsme toho napsali už mnoho, ale my nemůžeme jinak. Neustále nám totiž chodí „pochvalné“ zprávy o tom, jak tato nástraha na kaprovité ryby perfektně funguje. Ano, píšete nám, že na tyto měkčené peletky SOFT PELLETS chytáte nádherné kapry, cejny, líny nebo bílou rybu. Dokonce nám jeden rybář psal i o tom, že na tyhle peletky chytá na Labi krásné sumečky soft-pelletsamerické. Neuvěřitelné! Takže pochopitelně máme radost z toho, že vám to na tuto nástrahu tolik bere.

Proč? Protože tyto peletky jsou oproti jiným peletkám od jiných výrobců opravdu levné, přitom velice kvalitní. Měkčené peletky SOFT PELLETS jsou vyráběny z prvotřídních mouček, které se vozí z Německa nebo z Dánska. A právě tyto kvalitní rybí moučky jsou tajemstvím úspěchu. Nástraha má díky nim bohaté výživové složení a pro kapry peletky-jahoda-medneodolatelnou vůni. Pokud kapr na takovou nástrahu narazí, nenechá si ji ujít!

Jak z názvu vyplývá, tak tato nástraha je měkčená. Peletky tak jdou velice dobře napíchnout na háček. To je obrovská výhoda, protože pro nastražení této nástrahy nepotřebuje žádnou jehlu. Další velkou ppeletky-s-cervyředností je to, že měkčené peletky SOFT PELLETS mají titěrný tvar. Na háčku tak z několika peletek můžete dělat zajímavé “kuličky”, které kapry nenechají v klidu.

Dáme vám tip. Měkčené peletky sice nabízíme v několika příchutích, ale bezkonkurenčně nejlepší jsou měkčené peletky s příchutí JÁTRA/ČESNEK a JAHODA/MED. Tyto dvě příchutě vám nejvíce „jezdí“. K peletkám se hodí, když k nim nastražíte i nějakou živou nástrahu. Nejvíce funguje, když peletkám připíchnete například červa! V takovém případě je úspěch zaručen!

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz

Nové články v rubrice

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 331x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Kouzlo medových nástrah: Jaké slaďoučké nástrahy na kapry jsou nejlepší na začátek sezóny?

admin | přečteno: 3808x | 3.03.2021 | Žádné komentáře

Sladké nástrahy na kapry patří dlouhodobě k těm nejvíce populárním na …

Gigantický rybářský e-shop spustil prodej super levných nástrah na kapry! Co nabízí?

admin | přečteno: 5460x | 2.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářský e-shop Chyť a pusť patří k největším rybářský e-shopům v Česku …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.