DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Jak účinně chytat kapry v parném létě? Vyzkoušejte tuhle...

TIPY A TRIKY: Jak účinně chytat kapry v parném létě? Vyzkoušejte tuhle nástrahu!

- Reklama -

Parné letní dny mohou způsobit, že kapři jednoduše neberou. Častým důvodem je, že ostré sluneční paprsky lákají ryby do vyšších pater vodního sloupce. Je běžnou praxí, že ve dnech, kdy intenzivně svítí sluníčko, kapři stojí na hladině. Jenže! Při lovu kaprů často máme naše nástrahy na dně. Takže záběry nepřicházejí. Co s tím?

Abychom donutili k záběru i ty kapry, kteří stojí ve vrchní část vodního sloupce nebo na hladině, je zapotřebí jim zde prezentovat i naši nástrahu. K tomu nám poslouží montáž ZIG RIG, o které jsme v minulosti již psali. Hodně rybářů při chytání na tuto montáž používá klasické pop-up boilies. Jenže! To může po nějakém čase nasát vodu a začít klesat ke dnu. Takže naše snaha přijde vniveč. A to je špatně! Absolutní jistotu bezproblémového chytání ve vrchních partiích vodního sloupce zajišťuje speciální pěnové pop-up. Pojďme se na něj podívat blíže…

kapr

 

wazz-upTASKA Wazz-up

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Revoluční nástraha. Toto speciální pěnové pop-up od renomované společnosti TASKA je vyrobeno z velmi zvláštního materiálu. Jedná se o speciální pěnu, jež je nádherně lehoučká a výborně plave na hladině. I když je nástraha z pěny, nenasává vodu tak, aby klesla ke dnu. Ne. Toto pěnové pop-up, oproti klasickým pop-up boilies, plave na hladině pořád. Tohle je fakt paráda!

TASKA Wazz-up má hned několik předností. Zaprvé. Speciální pěna, z níž je tato nástraha vyrobena, výborně nasává esenci. Díky tomu tak toto pop-up můžeme namáčet v jakékoliv esenci a libovolně si volit příchuť. Na jaře a na podzim tak můžeme wazz-up namáčet v masových příchutích, v létě v ovocných, anebo naopak. Vše záleží jen na naší fantazii. Po vhození nadipovaného wazz-up do vodního prostředí začne nástraha okamžitě vytvářet silnou pachovou stopu, která láká kapra k záběru. Princip je opravdu jednoduchý, přitom naprosto geniální!

taska-wazz-up

Další skvělou zbraní této nástrahy od společnosti TASKA je zbarvení. Wazz-up je vyráběno ve velmi reflexních barvách, které jdou vidět i v zakalené vodě. A to je důležité! Kapr totiž velice dobře vidí kontrastní věci. Wazz-up lze pořídit v červené, zelené, žluté, černé nebo wazz-up-taskabílé barvě. Co se týče průměrů, rybář má možnost si vybrat hned z několika velikostí. Wazz-up je vyráběno v 10, 15 nebo 20 mm průměru. Takže je z čeho vybírat!

TASKA Wazz-up je díky svým jedinečným vlastnostem skutečně unikátní nástrahou pro chytání kaprů ve vodním sloupci nebo na hladině. S TASKA Wazz-up dosáhnete parádních výsledků i za parných letních dní, kdy kapři jiné nástrahy nepřijímají. Vyzkoušejte a uvidíte sami…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu! 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -