DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Brutální akce na kaprové navijáky! Ušetřete až několik tisíc korun!

VÝPRODEJ: Brutální akce na kaprové navijáky! Ušetřete až několik tisíc korun!

- Reklama -

Sehnat kvalitní kaprový naviják za dobrou cenu je docela kumšt. Pokud rybář hledá takový stroj, který nabídne dobrou kvalitu, musí počítat s tím, že si připlatí. Jenže! Rybářský e-shop PARYS spustil velmi zajímavý výprodej kaprových navijáků. Rybáři tak mají jedinečnou možnost získat velmi zajímavé slevy. Pospěšte si! Zlevněné navijáky na kapry rychle mizí!

Navijáky OKUMA. Velmi spolehlivé stroje, které díky prvotřídním materiálům a těm nejmodernějším výrobním postupům nabízí velmi zajímavé vlastnosti. Navijáky OKUMA mají skvělý chod, vynikající brzdy, nízkou váhu nebo nádherný design. Podívejte se na ty nejluxusnější slevy na kaprové navijáky OKUMA, které momentálně „běží“ na rybářském e-shopu PARYS.

 

Naviják OKUMA Max4 Distance Carp Max-60 FD

navijak-okuma-max4-distance-carp-max-60-fdSleva: 65%

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Parádní kaprový naviják OKUMA za akční cenu. S takovou slevou tento naviják nikde jinde neseženete! Tento kaprový stroj je parádní! Uvnitř navijáku je šneková hřídel a 1 jednocestné válečkové ložisko, které zaručují bezproblémový chod za jakýchkoliv podmínek. Tento robustní kaprový naviják na kapry je vyroben z moderních a lehkých materiálů. Proto je váha tohoto stroje pouhých 560 gramů. Převodový poměr činí 4,5:1

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

naviijak-okuma-max4-distance-carp-maxNa tomto navijáku na kapry milujeme jeho mohutnou přední brzdu. Ovladač brzdy se velmi pohodlně drží a brzda reaguje i na velmi jemné pohyby ze strany rybáře. Tohle ocení každý rybář při souboji s divokým kaprem! Luxusní je i za studena obráběná hliníková cívka, jež díky svému tvaru a hloubce slibuje vynikající vlastnosti pro daleké nahazování. Kapacita cívky je 310 metrů při návinu 0,35 mm vlasce. Super!

Tento naviják rybářovi slibuje parádní vlastnosti při lovu kaprů. Podobné navijáky na kapry seženete za cenu, jež je o několik tisícovek vyšší! Tuhle nabídku na koupi kvalitního navijáku na kapry si proto rozhodně nenechte ujít!

Tento výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

navijak-okuma-revengerNaviják OKUMA Revenger Pro RVP-80 FD

Sleva: 61%

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající naviják na kapry, který jistojistě využijete zejména na řekách nebo menších stojatých vodách. Tento naviják je velice vhodný pro klasickou položenou na krmítko nebo na feeder. Naviják je vyroben z kvalitních materiálů, které slibují dlouhodobou životnost. Uvnitř tohoto stroje je 1 ložisko, které zaručuje bezproblémový chod navijáku. Převodový poměr je 4,8:1.

Tento naviják má vynikající přední brzdu, jež slibuje jen ty nejlepší vlastnosti při zdolávání jakékoliv ryby. Skvělá cívka díky svému tvaru zaručuje nahazování do velkých vzdáleností. Pokud hledáte ideální naviják pro lov kaprů na řekách nebo menších stojácích, pak rozhodně sáhněte po tomto modelu. Za ty peníze je fakt skvělý!

Naviják je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -