DomůAkční nabídkaTIPY A TRIKY: Jednoduchá příprava krmení! Jak vyrobit desítky krmných koulí za...

TIPY A TRIKY: Jednoduchá příprava krmení! Jak vyrobit desítky krmných koulí za pár okamžiků? Vyzkoušejte tohle!

- Reklama -

Sypké krmné směsi patří k nejhojněji používaným návnadám v rybářském světě. A ono se není čemu divit! Právě tyto sypké směsi dokážou přilákat ryby na lovné místo během několika okamžiků. Rybáři krmné směsi buďto dávají na krmítko, anebo z nich dělají koule, které s pomocí praku dopravují do vody. Vše v podobě koulí, které rybář uhněte v rukách. Ono to jde ale i jednodušeji a rychleji! Na rybářském trhu je totiž velice oblíbená pomůcka, která je mezi milovníky lovu kaprů velmi populární. Znáte ji?

Jen si to představte: Sedíte na břehu oblíbené vody a připravujete si krmné koule, které následně s pomocí praku nastřílíte na lovné místo. Hrabete se rukama v lepkavém krmení, takže jste umazaní. A navíc, pokud máte v krmení nějakou smrdutou složku, tak ta většinou jde cítit i po umytí rukou. A ještě něco! Sice to vypadá, že rukama kouli dostatečně stlačíte, ale realita bývá taková, že velká část připravených koulí se při vrhnutí rozpadne ve vzduchu. To není úplně ideální!

Co tím vším chceme říct? Jde to i jednodušeji, rychleji a účinněji! Jak? Použijte tvořítko na krmné koule, které je mezi milovníky lovu kaprů na položenou nebo na feeder velmi populární. Jde o jednoduchý nástroj, díky kterému vytvoříte desítky krmných koulí velmi rychle a kvalitně. Pojďme se na tuto vychytávku podívat podrobněji…

 

Tvořítko koulí NASH Deliverance Ball Maker

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální nástroj pro výrobu krmných koulí od anglické společnosti NASH. Největší výhodou tohoto tvořítka krmných koulí NASH Deliverance Ball Maker je, že během několika minut jste schopni zhotovit desítky kvalitních krmných koulí. Pozor! Kvalitních, krásně pravidelných a pevných! Tohle je prostě super!

Nástroj funguje tak, že do jedné poloviny tvořítka dáte krmnou směs. Následně pak nasunete horní část a zatlačíte směrem dolů. Tím se vytvoří krásně pravidelná a tvrdá krmná koule. Pak už jenom stačí stisknout jedno tlačítko a vše je hotovo. Vše trvá jen několik vteřin! Obrovskou výhodou je, že díky tohoto nástroje z krmné směsi vytlačíte přebytečných vzduch a krmení nádherně stlačíte k sobě. Výsledkem je tak suprová krmná koule, která se jen tak nerozpadne.

Tvořítko krmných koulí se na rybářský trh dodává v několika průměrech. Díky tomu si tak můžete vybrat, jak velké krmné koule potřebujete. Tvořítka jsou k dostání v průměrech 20, 30, 40 a 60 mm. Záleží jen na vás, jak velké koule potřebujete. Tvořítka krmných koulí jsou vyrobené z kvalitního a pevného materiálu, který je odolný, takže nabízí dlouhodobou životnosti. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Potřeby k zakrmování: Praky, krmné rakety nebo lopatky vše za nejlepší ceny!

Na rybářském e-shopu PARYS naleznete nepřeberné množství krmných pomůcek pro rybáře. Lze vybírat z obrovského množství praků, krmných raket, lopatek, krmných kober a dalších pomůcek. Vše za super ceny! Na výběr jsou produkty od věhlasných firem, ale i výrobky, které patří k těm nejlevnějším na trhu.

Na potřeby k zakrmování se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -