DomůAkční nabídkaTohle boilies nachytá tisíce kapitálních kaprů ročně! Obsahuje obrovské množství rybích mouček!

Tohle boilies nachytá tisíce kapitálních kaprů ročně! Obsahuje obrovské množství rybích mouček!

- Reklama -

Česká firma MIKBAITS patří k předním rybářským společnostem, které se zaobírají výrobou rybářských nástrah a návnad. A v sortimentu této tuzemské společnosti nalezneme několik TOP nástrah, které dokážou přinést zajímavé výsledky i v těch nejtěžších podmínkách. Jednou takovou nástrahou je například i boilies MIKBAITS Gangster, do kterého se zamilovaly tisíce rybářů v Česku a na Slovensku. A ono se není čemu divit! Tyhle kuličky chytají za každých podmínek! Proto není divu, že čeští výrobci vyslyšeli přání rybářů, kteří volali po nové příchuti u kuliček Gangster. A ta je teď tady!  

 

Boilies MIKBAITS Gangster GSP Black Squid

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální boilies od české firmy MIKBAITS. Kuličky Gangster jsou součástí výkladní skříně této firmy. A ono se není čemu divit! Právě boiles Gangster má na kontě obrovskou spoustu kaprů přes 20 kilo váhy. V čem tkví tajemství úspěchu tohoto boilies? Jednoznačně ve složení! Právě boilies MIKBAITS Gangster obsahuje obrovské množství atraktivních látek, které dokonale „napodobují“ přirozenou potravu kaprů. Gangster se stal nefalšovaným fenoménem! Přesto, čeští rybáři z MIKBAITS se pokusili tyto kuličky vylepšit, takže přišla nová příchuť Black Squid!

Boilies MIKBAITS Gangster GSP Black Squid zaujme každého rybáře na první pohled! Jak? Jedná se o kuličky, které mají neobvykle temnou, černou barvu. Ano! Jako byste vytáhli černé uhlíky z nějaké pece. Čím je dána tato neobvyklá barva? Boilies Gangster GSP Black Squid obsahuje Hydro Squid, což je surovina, která se používá pro lov těch největších kaprů. Bomba!

VIDEO: Tisíce kapitálních kaprů ročně! Jak vypadá boilies MIKBAITS Gangster u vody?

Ovšem, boilies Gagnster GSP Black Squid není zajímavé pouze díky jedné jediné surovině. To v žádném případě! Tyto kuličky mají celkově základ v nadupané směsi, která obsahuje celou řadu atraktivních látek – například rybí moučky, sypké extrakty, atraktory, ptačí zoby nebo mléčné a vaječné proteiny. Když tohle všechno dáte dohromady, tak dostanete TOP nástrahu se skvělými vlastnostmi. Super!

Musíme podotknout, že dominantní složkou tohoto boilies jsou rybí moučky, díky kterým má toto boilies koncentrovaný odér. A právě ten dokáže ve vodním prostředí vytvářet silnou pachovou stopu. Skvělou zprávou je, že toto boilies není vhodné jen do teplejších vod, ale je výborné i pro lov kaprů ve studené vodě, například na začátku rybářské sezóny. Tyhle kuličky dokážou skvěle pracovat i za hodně nízkých teplot…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Doplňkový sortiment Gangster GSP Black Squid

Výrobky jsou dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší ceny na trhu!

Česká firma MIKBAITS ke „klasickým“ kuličkám Gangster GSP Black Squid připravila i doplňkové produkty. Aby si rybář mohl tuto nástrahu vylepšit, pak může pro její zatraktivnění použít například dip Gangster GSP Black Squid, který dokáže kuličkám zesílit pachovou stopu. Ano! Po namočení kuliček do dipu začne takto zatraktivněné boilies vydávat velmi koncentrovaný odér. Takže nadipované boilies dokáže i v hodně studené vodě vytvářet koncentrovanou pachovou stopu, která zláká i pasivní kapry k záběru. Tohle je fakt super! Kromě dipu si pak rybáři mohou obstarat například i obalovací těsto, s jehož pomocí vytvoří na kuličce krásně měkký povrch, což mají kapři moc rádi.

Pokud se nechcete pachtit s dipem nebo těstem, pak si můžete obstarat rovnou nadipované boilies v kelímku. Toto boilies je perfektní v tom, že v atraktivním dipu leží dlouhou dobu. Takže nástraha je nacucaná atraktivní tekutinou, díky čemuž má tato nástraha skvělé vlastnosti za každých podmínek. Tohle je ideální na začátek rybářské sezóny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -