skingbranding-banner

Tomáš Blažek doporučuje: Nadupané masové krmení na velké kapry, které připomíná přirozenou potravu


Rybář Tomáš Blažek patří k uznávaným odborníkům na lov těch největších a nejzkušenějších kaprů. Tomáš Blažek obrovským kaprům zasvětil celý život. A za ty dlouhé roky, které lovu kaprů věnoval, nasbíral nepřeberné množství zkušeností, které z něj dělají ostříleného machra na ty největší ryby. Tomáš si ale tyhle zkušenosti nenechává pro sebe! To ne! Tomáš Blažek své zkušenosti a postřehy promítá do jeho perfektních nástrah. Velmi zajímavé jsou například masové pelety, které ve vodním prostředí připomínají přirozenou potravu kaprů…

O kaprech se moc dobře ví, že milují masovou potravu. Není se čemu divit! Tyhle ryby mají v sobě odpradávna zakódováno to, že právě masová potrava jim dodá tolik potřebnou energii a živiny. Takže právě proto kapři tak rádi filtrují nánosy na dnech revírů, ve kterých se schovávají nejrůznější bezobratlí živočichové. Ať už jde o larvy, červy, patentky, brouky nebo třeba škeble. Tohle všechno kapři „můžou“. Není proto divu, že se rybáři snaží napodobovat tuto potravu. A třeba Tomáš Blažek přišel se zajímavými peletami, které věrně kopírují všechny tyto kapří dobroty…

 

Pelety TB Baits Activ Protein

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové pelety, které vznikly pod odborným dohledem Tomáše Blažka. Tyto masové pelety obsahují výběrové masové suroviny, které ve vodním prostředí vysílají koncentrovaný zápach, takže vytváří silnou pachovou stopu. Tenhle silný odér dokáže tak přilákat kapry i z větší vzdálenosti. Perfektní! Hlavním trumfem je Activ Protein, což je tajná přísada Tomáše Blažka, která dělá z jeho nástrah to nejlepší!

Velmi silnou zbraní těchto pelet je i jejich složení. Směs je postavena tak, aby začala okamžitě pracovat. To znamená, že když rybář tyhle pelety hodí do vodního prostředí, tak začnou okamžitě vypouštět silnou vůni, ale i drobné částečky. Ale hlavně: Pelety ve vodním prostředí utvoří „šťavnaté bochánky“, které připomínají shluky bezobratlých živočichů. Tohle je prostě pecka!

Nesmíme zapomenout na to, že tyhle pelety TB Baits Activ Protein jsou poskládány tak, aby ve vodním prostředí sice vysílaly atraktivní signály, ale aby na místě vydržely i delší dobu. Díky tomu tak toto krmení na kapry dokáže ve vodě vysílat tyhle potravní signály dlouhých 12 hodin. Luxus! Samozřejmě, na peletách na kapry je výborné to, že ve vodním prostředí na dně vytvoří nádherně hustý „koberec“, který zláká všechny kapry z okolí. Tohle je prostě zaručená strategie!

Pelety na kapry TB Baits Activ Protein rybáři mohou používat hned několika způsoby. Velmi osvědčeným způsobem je pelety přidávat do PVA punčoch nebo sáčků, takže po vhození do vody se ihned okolo nástrahy utvoří lákavá kupka krmení. Pokud chceme, aby kupka pelet byla ještě lákavější, pak je dobré celé krmení zalít nějakým masovým dipem nebo tekutou potravou.

Dalším osvědčeným způsobem je použití pelet v krmné raketě. Použití je jednoduché: Do rakety dejte buďto samotné pelety, anebo pelety smíchané s partiklem nebo sypkou krmnou směsí. Vše ať je ideálně zalité dipem nebo tekutou potravou. A pak stačí jen nahodit. Výhodou této taktiky je, že s její pomocí na krmném místě utvoříte lákavý krmný „koberec“. Tohle kapři přímo zbožňují!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 294x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9102x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3327x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.