Domů Akční nabídka TOP 3 krmení na kapry, se kterými si zaručeně zachytáte! Co použít?

TOP 3 krmení na kapry, se kterými si zaručeně zachytáte! Co použít?

- Reklama -

Krmení na kapry patří k tomu nejdůležitějšímu! Právě krmení na kapry totiž kolikrát rozhoduje, zdali budeme u vody úspěšní. Je to jednoduché: Pokud kaprům naše krmení zachutná, pak se můžeme těšit na hotové eldorádo. Když ne, pak budeme jenom smutně pokukovat po úspěšnějším kolegovi. Krmení na kapry lze na rybářském trhu sehnat v nepřeberném množství variací. A my si dneska představíme 3 druhy krmení, se kterými nikdy neuděláte chybu. Tak jaké tedy krmení na kapry vybrat? Tady jsou naši favoriti!

Ještě než se pustíme do představování konkrétních krmení na kapry, tak si nejprve řekněme, jak by vlastně takové TOP krmení mělo vypadat. Úspěšná návnada na kapry, která bude tyto ryby lákat k naší nástraze, by z našeho pohledu měla splňovat několik důležitých kritérií. Jaká? Zaprvé: Krmení prostě musí „vonět“! Ať už bude naše směs páchnout po rybině, anebo vonět po ovoci, musí prostě ze sebe vylučovat nějakou pachovou stopu. Právě ta totiž dokáže přilákat na lovné místo kapry i z větší vzdálenosti.

Další důležitou vlastností krmení na kapry pochopitelně je, aby bylo na terénu pod vodou vidět. Není to podmínka, ovšem když si uvědomíme, že právě výrazné krmení jde vidět na (téměř) každém povrchu, pak bychom toto neměli podceňovat. A dále: Kapři skutečně vidí velmi dobře kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém podkladu. Proto na to myslete!

A poslední věc: Je samozřejmě extrémně důležité, aby krmení obsahovalo atraktivní suroviny. Ať už rostlinné (namletý partikl) nebo živočišné (moučky). Do krmení pak samozřejmě můžeme přidávat i další věci – jako například červy, žížaly nebo třeba kusy chleba. Fantazii se meze nekladou! Ryby je prostě nutné zaujmout! A bacha! I méně krmení kolikrát funguje lépe než masivní krmná kampaň. Jen je potřeba používat atraktivní návnadu.

 

Měkké pelety LK Baits IQ Method Feeder Speed Pellets

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tyhle pelety od české firmy LK Baits jsou revoluční! V čem? Jedná se o měkčené pelety, které lze použít při lovu na krmítko na položenou nebo na feeder! Super! Díky tomu tak dostaneme hutnou návnadu, která ve vodním prostředí vytváří nádherné kousky. Ty následně mnohem lépe zastaví kapry na lovném místě, kteří se budou snažit krmení posbírat. Měkké pelety LK Baits jsou k dostání ve dvou průměrech.

Obrovskou předností těchto pelet od LK Baits je jejich výrazná vůně. Pelety jsou k dostání v několika příchutích, všechny ale vytváří opravdu koncentrovanou pachovou stopu. A to je důležité! Právě silný pach/vůně dokáže přilákat kapra i z větší vzdálenosti. Za nás jednoznačně vítězí příchuť Maďarský med. Jedná se o perfektní krmení, na které kapři spolehlivě reagují.

A nesmíme zapomenout ani na TOP zbarvení. Například již zmíněný Maďarský med má nádherně žluté zbarvení, které jde vidět jak na tmavém nebo zaneseném dně, tak i na terénu, který je zarostlý vodní vegetací. Takže kapr si našeho krmení okamžitě všimne. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmení MIKBAITS Carp Feeder Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Z našeho pohledu jedno z nejlepších sypkých krmení na rybářském trhu od českého výrobce MIKBAITS. Toto krmení je skutečně geniální v jeho složení. Jedná se o nádhernou směs, která obsahuje celou řadu atraktivních surovin, takže kapři na krmení spolehlivě reagují. Další obrovskou předností je, že většina krmných směsí od MIKBAITS má nádherně syté zbarvení, takže krmení jde vidět.

A nesmíme zapomenout ani na vůně tohoto krmení. MIKBAITS Carp Feeder Mix je k dostání hned v několika příchutích, mezi nimi například i poněkud netradiční limetka/máta nebo česnek. Jakou my doporučujeme? Zmíněný česnek nebo med! Česneková příchuť ve vodním prostředí vytváří skutečně koncentrovanou pachovou stopu. No a med je léty osvědčená příchuť, která parádně funguje. Tyhle dvě prostě jezdí parádně!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NASH Citruz Cultured Fizzing Stick Mix

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je revoluční sypký atraktor od věhlasné anglické společnosti NASH. Jedná se o nádherně koncentrovanou ovocnou směs, která má opravdu silné aroma, takže ve vodním prostředí vytváří geniální pachovou stopu. Tohohle si všimne každý kapr! Navíc, sypký atraktor NASH Citruz Cultured Fizzing Stick Mix má i nádherně výrazné zbarvení, díky kterému jde vidět na (téměř) jakémkoliv povrchu. Tohle je paráda!

Kromě zmíněných předností nesmíme zapomenout ani na výborné vlastnosti tohoto sypkého atraktoru ve vodním prostředí. Jde o to, že se malé částečky atraktoru uvolňují do vodního sloupce nad nástrahu, takže aktivně lákají kapry k záběru. Bomba! Ano, kapři se z tohoto atraktoru nenasytí, ovšem o to přece nejde! Jde o to, aby je přilákal k nástraze a my dostali záběr.

NASH Citruz Cultured Fizzing Stick Mix používejte ve velmi střídmém množství. Je vhodné k boilies přidat jen kuličku mixu v PVA punčoše. Po vhození do vody tak okolo kuličky vznikne velmi lákavý „polštářek“ z jemného krmení, který prostě kapra přiláká. Tohle je velká paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -