DomůAkční nabídkaTOP 3 medové nástrahy kapry na krmítko: Perfektní sladké nástrahy, které kapři...

TOP 3 medové nástrahy kapry na krmítko: Perfektní sladké nástrahy, které kapři milují

- Reklama -

Lov kaprů na jaře na krmítko patří k nejúspěšnějším metodám. Není se co divit! Kapři po „zimním spánku“ velmi rychle hledají nějakou zajímavou potravu, která jim pomůže doplnit ztracené zásoby. Není žádným tajemstvím, že při těchto prvních vycházkách velmi dobře fungují sladké nástrahy. To je mezi rybáři moc dobře známá věc! A mnoho z těchto rybářů má mezi sladkými nástrahami takové dobroty na kapry, které voní po medu. Právě tyhle nástrahy jsou na jarní kapry absolutně TOP!

Ano! Medové nástrahy na kapry prostě odjakživa patřily k tomu nejlepšímu při jarním chytání kaprů. A není se co divit! Medové nástrahy i ve studené vodě vydávají velmi silnou vůni, která se dobře šíří právě i za nízkých teplot. Navíc! Medové nástrahy mají výrazné zbarvení, které jde perfektně vidět i na hodně zanesených terénech, na kterých po zimě leží odumřelá vegetace. Nástrah na kapry, které jsou „naložené“ v medové esenci, je hned několik. Pojďme si některé ukázat…

 

Levné medové extrudy

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Super levná nástraha na kapry, která je doslova „nacucaná“ atraktivní esencí. Extrudy jsou měkké nástrahy, které po vhození do vody se krásně vznáší. Takže na háčku vytváří velmi lákavé sousto! V momentě, kdy rybář nahodí do vody, tak blízko krmítka se bude vznášet atraktivní nástraha, která prostě nejde přehlédnout. Tohle je fakt super věc na jarní kapry!

Levné extrudy na kapry se pochopitelně vyrábí i v atraktivní medové příchuti. Ano! Právě medové extrudy patří odjakživa k tomu nejlepšímu pro jarní lov kaprů, protože tato nástraha vytváří ve vodě fakt lákavou pachovou stopu. Na tohle mlsní kapři okamžitě reagují! Velkou předností je i výrazné zbarvení, které jde fakt perfektně vidět!

Rybář může buďto chytat na samotné extrudy, to je samozřejmě možné. Velmi atraktivní je ale kombinace i s jinými nástrahami, například s několika červy. Jak to udělat? Na raménko háčku napáchněte extrudu (klidně více, záleží na velikosti háčku). A na oblouček pak napíchněte několik červíků. Výsledkem je super lákavé sousto, které bude skvěle fungovat.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Medová kukuřice na kapry

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Existuje větší klasika na jarní kapry? Kukuřice na kapry je nástraha, která má na kontě gigantické množství kaprů. Tahle zlatavá zrníčka chutnají kaprům odjakživa, a odjakživa na ně spolehlivě berou. Přesto! Kukuřici jde vylepšit! Jak? Co ji namočit v lákavé medové esenci? No ano! Pak rybář dostane super sladkou nástrahu s výrazným aroma, které bude lákat i pasivnější kapry ve studené vodě. Tohle je prostě nástraha na kapry, která nikdy nezklame!

Kromě toho, že medová kukuřice fakt nádherně voní, tak samozřejmě nabízí i extra zajímavé zbarvení. Žluťounká zrníčka jdou velice dobře jak na zabahněném, tak zaneseném terénu. Tohle je na začátek sezóny jako dělané!

Dipovanou kukuřici je možné buďto nastražit samostatně na háček, anebo pod háček tzv. „na vlas“. Díky tomu vzniknou velmi zajímavá sousta, která kapři nenechají ležet. Jak to ale ještě více vylepšit? Zkuste k zrníčkům kukuřice připevnit buďto umělou kukuřici, anebo nějaký plovoucí materiál (třeba pěnu). Díky tomu se sousto nadzvedne a naše nástraha bude vznášivá nebo plovoucí. Tohle taky přináší spoustu záběrů!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Medové rohlíkové boilies

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další nesmrtelná klasika, se kterou si rybář i na začátku sezóny ve studené vodě užije spoustu zábavy. Rohlíkové boilies je geniální v tom, že je vyrobené z pečiva. Tedy ze suroviny, která skvěle pracuje, i když je voda hodně studená. No, ano! I když rohlíkové boilies hodíte do ledové vody, tak pečivo přesto bude vypouštět atraktivní příchuť a na háčku (nebo pod háčkem) vytvoří lákavé sousto. Super!

Hodně velkou předností je i to, že boilies z pečiva je vznášivé, takže když kapři připlavou na lovné místo, na kterém svým pohybem vytvoří proudění vody, tak nástraha se bude krásně vznášet. Rázem je tak rohlíkové boilies mnohem lépe vidět a šance na záběr je vyšší. A když k tomu připočteme atraktivní barvu, pak není co řešit!

Samozřejmě, rohlíkové boilies se vyrábí v celé řadě příchutí, my ale určitě doporučujeme med! Právě medová příchuť je ve spojení s touto nástrahou z pečiva prostě dokonalá! Rohlíkové boilies s příchutí medu má krásně silnou vůni, která skvěle funguje i při jarních vycházkách k vodě. Tohle nenechávejte doma!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Ďakujem, že toto píšete veľmi mi to pomáha pri love na medové rohlíkove boilis som už chytil pár pekných rýb naozaj to funguje takto na jar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -