Domů Akční nabídka TOP 3 nejlevnější boilies na kapry! Zachytejte si za pár korun!

TOP 3 nejlevnější boilies na kapry! Zachytejte si za pár korun!

- Reklama -

Levné boilies na kapry je hitem posledních sezón! Ten trend je jasný – rybáři v posledních sezónách čím dál častěji sahají po levnějších kuličkách, což nutí výrobce dodávat na rybářský trh i levnější boilies. Ale pozor! To neznamená, že levnější kuličky nedokážou přelstít i ty největší kapry. Právě že naopak! Rybáři zjistili, že i na levné boilies mohou chytat nádherné ryby. Tak proč na ně nechytat? Připravili jsme pro vás výběr kuliček, které jsou k dostání za skvělé ceny, přitom si na ně parádně zachytáte kapry. O jaké boilies jde?

Konečně! Konečně je tady doba, kdy na rybářském trhu je mnohem větší nabídka levného boilies na kapry. A to je prostě super! Rybář totiž za velmi rozumné peníze dostane parádní nástrahu/návnadu na kapry, která funguje. Přitom peněženka nezačne pod úbytkem financí „krvácet“. Jaké levné boilies na kapry tedy vybrat? Mrkněte se na naše favority!

 

Boilies KAPRPRO Esencial

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Cena: 59 korun/kilo

Nejlevnější boilies na trhu! Tyhle kuličky si rybáři velice oblíbili zejména proto, že jsou k dostání za fakt luxusní peníze. Přitom jejich kvalita je vysoká! Tak například: Kuličky jsou napuštěny velmi lákavými esencemi, které ve vodním prostředí vytváří skutečně silnou pachovou stopu. Zejména příchutě halibut/česnek nebo losos/patentka mají opravdu hodně zajímavý odér. A navíc, tyhle kombinace nejsou u jiných výrobců tolik k vidění. Vyzkoušejte!

Na tomhle boilies od české firmy KAPRPRO máme rádi především jeho strukturu. Boilies má základ ve velmi dobré směsi, která obsahuje celou řadu atraktivních surovin. Ale! Tyhle kuličky mají delší dobu rozpadu. Což je super! Proč? Protože kuličky vydrží i nájezdy cejnů nebo jiné „bílé“ ryby. Takže po 2 nebo 3 hodinách na lovném místě neleží jen kousičky kuliček a voňavý „prášek“! Ne! tyto kuličky vydrží a lákají tak mnohem efektivněji kapry na lovné místo.

Určitě se ptáte, jak je možné, že tyto kuličky stojí je pár korun. Odpověď je naprosto jednoduchá. Nízká cena kuliček je dána tím, že toto boilies kupujete přímo z „mašiny“ od výrobce. Nikde jinde! Takže výrobce tak nemusí zvyšovat cenu, aby se uživil i rybářský obchod. A to je velká výhoda pro rybáře, kteří si tak mohou koupit velmi levné, přitom kvalitní, boilies. Nakupujte chytře!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies NIKL Economic Feed

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Cena: necelých 100 korun/kilo

Novinka od populární české firmy NIKL. Ostřílený kaprař a závodník Karel Nikl přichází na trh s velmi levným boilies, které se stalo okamžitým hitem rybářského trhu. Kuličky mají základ ve velmi povedené směsi, která obsahuje atraktivní, lehce stravitelné a cenově dostupné suroviny. Výsledkem ale je, že toto boilies koupíte za opravdu luxusní peníze!

Boilies NIKL Economic Feed je k dostání hned v několika příchutích. K našim favoritům jistojistě patří příchuť krab. Ano, právě tato masová příchuť dokáže ve vodním prostředí vytvořit velmi silnou pachovou stopu, která přiláká na lovné místo kapry i z větší vzdálenosti. A jak známo, kapři mají masové složky v nástrahách velice rádi, protože ty věrně „kopírují“ přirozenou potravu kaprů. Však taky proto kapři s tak velkou chutí filtrují nánosy na dně, ve kterých hledají bezobratlé živočichy.

Pokud zvolíte větší, 5 kilogramové balení boilies NIKL Economic Feed, pak výsledná cena je méně jak 100 korun. A to je velice příjemné, nemyslíte? Je super vidět, že další věhlasný výrobce nástrah a návnad na kapry vyslyšel volání rybářů a začal vyrábět cenově dostupné boilies. Palec nahoru!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies Zfish Magic Boilie

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Cena: necelých 80 korun/kilo

Stálice na rybářském trhu, která si vydobyla velkou oblibu u rybářů. A ono se není čemu divit. Toto boilies je dostupné za velmi zajímavou cenu, přitom jeho kvalita je opravdu suprová. Boilies obsahuje celou řadu proteinů, vitamínů, minerálů a aromatů, takže výsledkem je výborné boilies, které prostě funguje.

Navíc, na tomto boilies máme rádi to, že je k dostání v celé řadě příchutí. Rybář si může vybrat jak mezi masovými (oliheň/krill, oliheň/chobotnice), tak i mezi ovocnými nebo kořeněnými (chilli/švestka) příchutěmi. Super! Jakou příchuť doporučujeme my? Jednoznačně česnek/černý pepř. Tato příchuť je opravdu povedená a kapři na ni spolehlivě reagují!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO a Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -