Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Luxusní slevy na kaprové navijáky DAIWA! Špičková kvalita za TOP...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Luxusní slevy na kaprové navijáky DAIWA! Špičková kvalita za TOP ceny!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej kaprových navijáků DAIWA. Jen nyní si můžete obstarat špičkové navijáky na kapry, které nabízí prvotřídní vlastnosti, za naprosto fantasticky nízké ceny. Pokud právě hledáte kvalitní naviják na kapry, pak se rozhodně podívejte na tyto zlevněné modely. Jsou úžasné! Upozorňujeme, že se jedná o výprodej. Po vyprodání skladových zásob nebudou tyto navijáky na kapry DAIWA za tyto ceny již k dispozici. Nenechte si ujít!

 

Naviják na kapry DAIWA Emcast BR 5000A

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Super spolehlivý kaprový naviják, který je dostupný za hodně libové peníze. Na tomto navijáku oceníte hned celou řadu vlastností. Co například? My osobně na navijáku na kapry DAIWA Emcast BR 5000A nejvíce oceňuje skvělou volnoběžnou brzdu, která výrazně zpohodlňuje lov kaprů. Naviják na kapry s volnoběžnou brzdou je fakt skvělou volbou! A tady u tohoto modelu to platí dvojnásob, protože DAIWA Emcast BR 5000A nabízí fakt skvělý brzdný systém.

Samozřejmě, obrovskou předností je také přesný a precizní chod navijáku. Naviják navíjí bezproblémově jakýkoliv druh a průměr navazovacího materiálu. K hladkému a tichému chodu přispívá i 7 ložisek, díky kterým tento naviják „šlape jako švýcarské hodinky“. Převodový poměr je 4,6:1.

Naviják je vyrobený z pevné, ale lehké oceli. Takže tento stroj bez nejmenších obtíží vydrží i používání v hodně tvrdých podmínkách. Přitom váha samotného navijáku je skutečně nízká – pouhých 480 gramů. Takže se sestavou – prut a naviják – se velice dobře manipuluje jak při nahazování, tak i zdolávání. Tohle je fakt luxus!

Pokud hledáte kvalitní naviják na kapry s volnoběžnou brzdou, který je dostupný za rozumné peníze, pak se rozhodně podívejte na tento od firmy DAIWA. U této společnosti máte záruku prvotřídní kvality a spolehlivosti. Takže vaše investice se jednoznačně vyplatí!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Naviják na kapry DAIWA Black Widow BR 4500A

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Cenově dostupnější naviják na kapry s volnoběžnou brzdou opět od špičkové společnosti DAIWA. I když je tento naviják levnější, než onen výše představený model, možná nás více zaujal právě tento! Proč? Naviják na kapry DAIWA Black Widow BR 4500A má naprosto dokonalý chod, který je neuvěřitelně tichý a hladký. Uvnitř tohoto stroje jsou 3 ložiska, která se starají o to, aby naviják „předl“ tak, jak má. Převodový poměr je 4,6:1.

Samozřejmě, velkou předností tohoto kaprového navijáku je volnoběžná brzda, která výrazně zvyšuje komfort při lovu kaprů. Stačí prostě, aby si rybář našteloval vše do požadované „polohy“, a vše je připraveno k lovu. Brzda na navijáku je velmi citlivá a reaguje i na jemné pohyby ze strany rybáře. Tohle ocení každý, který má na prutu divokého kapra, který dělá při zdolávání pořádné „rodeo“, takže je nutné okamžitě reagovat na jeho výpady. Prostě super!

Kaprový naviják s volnoběžnou brzdou DAIWA Black Widow BR 4500A je perfektním strojem pro ty rybáře, kteří hledají špičkovou kvalitu, ale nechtějí utrácet velké peníze. Tyto kaprové navijáky jsou dostupné za hodně rozumné ceny! Proto si rozhodně nenechte ujít tuto jedinečnou nabídku na super výhodný nákup…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS       

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -