Domů Akční nabídka TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za...

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

- Reklama -

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase k dostání velmi populární kaprové dělené pruty za super nízkou cenu! Tyto kaprové děličky od renomované společnosti Prologic si mohou rybáři obstarat ve výhodné akci 1+1. Tyto dělené pruty na kapry Prologic jsou mezi rybáři oblíbené zejména proto, že jeden prut vychází na méně jak 1000 korun. Ale bacha! Počet kusů v regálech je značně omezen! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost na super výhodný nákup. Tyhle dělené pruty na kapry jsou fakt hodně zajímavé!

 

Kaprový dělený prut Prologic C1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Velepopulární kaprové dělené pruty, které se dodávají v oblíbeném setu 1+1, takže rybář si ihned obstará dvě stejné udice na kapry. Rybáři tyto dělené pruty na kapry mají rádi především proto, že jsou k dostání za super nízké peníze. Pokud si rybář rozpočítá danou cenu, pak výsledná cena za 1 kaprovou děličku Prologic je méně jak 1000 korun. Podobný prut za takové peníze budete hledat jen těžko!

I když tyto kaprové děličky patří k těm nejlevnějším na trhu, tak přesto nabízí opravdu perfektní vlastnosti. Musíme začít blankem: Ten je nádherně rychlý a má opravdu perfektní akci. Díky tomu se s těmito pruty perfektně nahazuje přes 100 metrů daleko, přičemž si ale rybář užije i každé zdolávání kapra. Blank je v tomhle fakt luxusní!

K dalekým hodům přispívají i precizně rozmístěná očka po blanku. Ta jsou uvázaná tak, aby jimi procházel navazovací materiál při hodu bez přebytečného tření, takže montáž letí opravdu daleko. Očka jsou přivázána a zalakována opravdu kvalitně, takže vydrží i pořádný nápor při zdolávání kapra. Navíc očka jsou zhotovena z kvalitních materiálů, takže vydrží i dlouhodobé používání například hrubších navazovacích materiálů, které se používají na předvazy.

Samozřejmostí je i kvalitní a pevné sedlo, které je vyrobené z prvotřídního materiálu. Díky tomu tak sedlo navijáku pevně udrží i velký kaprový „budík“. Rybář tak má naprostou jistotu, že prut bude spolehlivě držet naviják u sebe jak během nahazování, tak zdolávání, a že naviják se nebude při rybaření nikterak pohybovat. To je samozřejmě zásadní!

Velkou předností je i jednoduchá rukojeť. Ta má opravdu jednoduchý, ale praktický tvar, takže prut se díky tomu skvěle drží jak při zdolávání, tak i nahazování. K dalekému nahazování přispívá právě i optimální délka rukojeti, kdy je rybář schopen vytvořit dostatečnou páku pro daleké hody. Tohle je fakt super!

Tyto kaprové dělené pruty Prologic C1 jsou k dostání za fakt parádní peníze. Přitom nabízí skvělé vlastnosti, díky kterým si tyto kaprové pruty okamžitě zamilujete. Pruty mají perfektní akci, kterou oceníte jak při nahazování, tak zdolávání. Velkou předností jsou i kvalitní a dobře rozmístěná očka. Ale hlavně! Prostě nejlákavější je ta nízká cena – ta je fakt lidová!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Výhodné slevy na kaprové pruty!

Jste fanouškem jiného typu kaprových prutů? Pak se podívejte na širokou nabídku rybářských prutů na kapry za super nízké ceny. Navíc! Na rybářském e-shopu PARYS je k dostání celá řada kaprových udic, na které se vztahují velmi zajímavé slevy.

NEPŘEHÉDNĚTE: Zlevněné pruty na kapry za super nízké ceny!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -