Domů Novinky Ostuda! Na věhlasném závodě v lovu kaprů World Carp Classic se stala vážná...

Ostuda! Na věhlasném závodě v lovu kaprů World Carp Classic se stala vážná chyba! Co se stalo?

- Reklama -

Závod v lovu kaprů World Carp Classic ve Francii patří k nejvíce prestižním rybářským závodům na světě. Na tuhle věhlasnou akci se každoročně sjíždí kaprařská špička z nejrůznějších koutů rybářského světa. A tato akce je velmi oblíbená i mezi českými závodníky, kteří se i tentokrát vydali do Francie. Mezi největší české kaprařské hvězdy patří například ostřílený rybář Karel Nikl, který ve Francii prostě umí. Jenže! V letošním ročníku organizátoři udělali při losování lovných míst velkou chybu, protože údajně se při losování vytáhla dvě stejná čísla…

„Na WCC dochází k hodně velkému pochybení a bude se losovat znovu! Údajně se v losování objevila 2 stejná čísla, což je na závodech typu WCC, navíc za přítomnosti notáře, obrovskou ostudou, která regulérnost celého klání posouvá k nule. No nic, všichni se sjíždějí zpět do tábora a budeme čekat na nový los,“ objevilo se vyjádření na Facebooku společnosti NIKL, na kterém se objevují ty nejčerstvější informace z letošního WCC.

Na závodě tak vznikla velmi hektická situace, která zamotala organizátorům hlavu. Takže nakonec zase bylo všechno jinak! Čísla rybářským týmům nakonec zůstala. „Po vlajkovém průvodu v autech jsme rovnou zaparkovali pod tribunou a losovalo se. Losovalo se jinak – losovali dva lidi za dozoru státního notáře. Během losování došlo k nějaké chybě, pravděpodobně se vylosovala dvě stejná místa, takže tam došlo ke sporu,“ řekl ve videu z WCC ve Francii Karel Nikl.

„Nakonec organizátor ten problém vyřešil. Znova se nelosovalo, což se původně mělo, takže nám zůstalo místo 88. Samozřejmě, 90 % lidí by bylo rádo, kdyby se losovalo znova, protože těch 90 % má většinou horší místa, než jsou ty TOP fleky. Nicméně stalo se to, ale určitě to nebyl žádný záměr, jak už se spekuluje. Já jsem se na to losování díval a bylo to korektní. Prostě žádné přehrabávačky nebo něco takového,“ dodal Karel Nikl k losování míst.

VÝPRODEJ: Nadupané děličky na kapry za méně jak 1000 korun! Kvalita za pár korun

Jen pro vysvětlení: Video s vysvětlením Karla Nikla bohužel nejde vložit z Facebooku na web InRybar.cz proto, že může obsahovat „materiál vlastněný někým jiným“. Celé video je ale k vidění na Facebooku společnosti NIKL.

Kaprařský závod World Carp Classic 2020 se koná na nádherném francouzském jezeře Lac de Madine. Samotný závod startuje v pondělí 21. září a bude trvat nepřetržitě 114 hodin. Konec závodu bude v sobotu 26. září v 8 hodin ráno. I letošního ročníku se zúčastní celá řada českých týmů, k nejvýraznějším tvářím patří právě Karel Nikl, který každoročně je horkým favoritem na zajímavé umístění v tomto závodě. Jak se umístí tentokrát? Budeme vše podrobně sledovat!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -