skingbranding-banner

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Špičkové děličky na kapry za super nízkou cenu! Poslední kusy!


Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej nadupaných kaprových děliček od značky Prologic! Tyto levné dělené pruty na kapry nabízí neuvěřitelné vlastnosti, které rybář ocení jak při nahazování, tak zdolávání. V těchto prutech ucítíte naprosto všechno! Upozorňujeme, že jde o totální výprodej! Po vyprodání zásob nebudou tyto dělené pruty na kapry za takto nízkou cenu již k dispozici. Pospěšte si!

 

Kaprová dělička Prologic C1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový prut na kapry, který se prodává ve výhodné akci 1+1. Takže když si cenu vydělíte dvěma, tak výsledná cena za 1 prut je naprosto famózní! Ale hlavně: I když tyto dělené pruty na kapry Prologic jsou k dostání za fakt libové peníze, tak přesto nabízí TOP vlastnosti při lovu kaprů. Tyhle dělené pruty na kapry se tak mohou spolehlivě rovnat „dražším kolegům“.

Na prutech Prologic C1 máme velmi rádi jejich akční blank. Blank prutů je opravdu krásně rychlý a velmi dobře přenáší sílu ze strany rybáře do prutu. To rybář ocení především při nahazování, kdy díky rychlému švihu udice létá montáž opravdu dost daleko. Tohle je naprostá paráda! Gramáž udice jsou 3 lb, takže se s ní naprosto v pohodě při hodu dostanete přes 100 metrů daleko.

Zásadním plusem zmíněného blanku je i to, že je stavěný tak, aby rybář cítil každý výpad ryby. I když budete zdolávat menšího kapra, tak díky perfektnímu blanku ucítíte každý úprk, což výrazně umocňuje zážitek při zdolávání. Tohle je fakt nádhera! S těmito pruty si užijete lov kaprů naplno! Pruty na kapry Prologic C1 jsou trojdílné, takže se velmi pohodlně převážejí k vodě. Transportní délka je 127 centimetrů.

Velkou předností dělených prutů na kapry Prologic C1 je to, že jsou dodávány v délce 3,66 metru. Jedná se tak o „univerzální“ udice na kapry, které jsou vhodné jak pro nahazování přes 100 metrů daleko, tak i pro vyvážení. S takto dlouhým prutem se pohodlně manipuluje na člunu při vyvážení, takže není třeba mít obavy, že by prut Prologic C1 byl pro tyto účely nevhodný.

Kaprový dělený prut Prologic C1 je osázen 6 očky, které jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, takže i při používání tuhých a tvrdých navazovacích materiálů je nepoškodíte. Super! Očka jsou po blanku rozmístěna tak, aby při hodu docházelo k co nejmenšímu tření, díky čemuž montáž letí tak daleko. Tohle je zásadní například při lovu na velkých vodách.

Nesmíme zapomenout ani na kvalitní sedlo na těchto prutech, které velmi spolehlivě udrží i hodně velký kaprový „budík“. Sedlo je opravdu pevné, takže není třeba mít obavy. Na prutech Prologic C1 jsou velmi jednoduché, ale nesmírně praktické rukojeti, které se pohodlně drží za každých podmínek. Takže i proto se s těmito kaprovými pruty tak pohodlně nahazuje i zdolává.

Nezapomínejte na to, že tyto trojdílné pruty na kapry jsou dodávány v setu 1+1. Takže když si onu částku vydělíte dvěma, pak je výsledná cena za jeden „klacek“ fakt luxusní. Nenechte si ujít skvělou příležitost na super výhodný nákup! Ale bacha! Zásoby se tenčí.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 302x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9117x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3336x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.