skingbranding-banner

Kde rybářská stráž nejvíce kontroluje? Moderní aplikace detailně sleduje chování porybných!


Jsou tomu už dva měsíce co rybářský magazín InRybar.cz informoval o zbrusu nové aplikaci pro rybářskou stráž, kterou spustil Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko. Tento geniální nástroj pro porybné je už v plném provozu a do aplikace se hlásí stále noví a noví „dobrovolní“ porybní. Nyní severomoravští a slezští rybáři zveřejnili první „tvrdá data“ o fungování rybářské stráže. A ta jsou hodně zajímavá! Rybářská veřejnost se může totiž detailně podívat na to, v jaké intenzitě rybářská stráž pracuje v jednotlivých místních organizacích…

Uvedená data jsou za červen 2020. Přehledná tabulka je rozdělena hned na několik zajímavých údajů. Rybáři tak velmi rychle a detailně zjistí, v jaké místní organizaci porybní nejvíce kontrolují. Rybáři se mohou podívat na to, kolik obchůzek členové rybářské stráže z dané místní organizace provedli, kolik kontrol provedli a kolik času strávili při jejich činnosti u revírů dané místní organizace.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Tajný trumf Karla Nikla na letní kapry! S tímhle si perfektně zachytáte!

Velmi důležitou věcí je, že v tabulce jsou oddělení členové profesionální stráže. Proč? Protože právě tito porybní kontrolují na vícero revírů napříč celým územním svazem. A proto kdyby nedošlo k oddělení rybářské stráže v těchto datech, mohlo by to některým místním organizacím „pomoci“, protože právě profesionální rybářská stráž logicky vykazuje velmi vysokou činnost.

Právě tato čísla jsou důkazem toho, že rybáři konečně mají velmi přesná data o kontrolách rybářské stráže. A to je zcela zásadní pro lepší zefektivňování jejich činnosti, protože „tvrdá data“ jsou základem pro zavádění možných nových opatření. Tohle je fakt skvělá práce a autoři této aplikace pro rybářskou stráž si zaslouží velkou pochvalu. Velkou pochvalu si ale zaslouží i samotný Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko za to, že konečně někdo zprovoznil podobnou věc v rybářských kruzích…

 

Co to je aplikace pro rybářskou stráž?

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko představil zbrusu novou aplikaci pro rybářskou stráž, která není určena jen pro „profesionální“ porybné, ale také pro ty dobrovolné. Aplikace pro rybářskou stráž je velice jednoduchá a rychlá. A po ladění posledních detailů ji celá řada členů rybářské stráže velmi chválí. Pro rybářskou stráž na severu Moravy a ve Slezsku to tak znamená ulehčení kontrolní práce rybářů na svazových revírech.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Tajný trumf Karla Nikla na letní kapry! S tímhle si perfektně zachytáte!

„Člen rybářské stráže si do tohoto telefonu nahraje příslušnou aplikaci a v podstatě může začít. Při kontrolní činnosti zaznamená v telefonu zahájení činnosti a název kontrolovaného revíru. Od této chvíle se do tohoto telefonu neustále zaznamenává prostřednictvím GPS jeho poloha. V případě kontaktu s kontrolovanou osobou pak člen rybářské stráže prostřednictvím fotoaparátu mobilního telefonu sejme čarový kód jeho povolenky k rybolovu a výsledek kontroly pak zaznamená do aplikace v mobilním telefonu,“ vysvětluje předseda Územního svazu pro Severní Moravu a Slezsko Pavel Kocián.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kompletní informace o aplikaci pro rybářskou stráž naleznete ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Kapraři zuří: Ochrana velkých kaprů na Pálavě nebude? Tisíce podpisů nemají žádnou váhu!

admin | přečteno: 3560x | 25.01.2021 | 2 komentáře

Skupina moravských kaprařů v loňském roce ohlásila to, že bude organizovat …

Šílenci! Autem chtěli přejet zamrzlou přehradu! Probořili se do vody

admin | přečteno: 615x | 25.01.2021 | Žádné komentáře

Slovensko „se baví“ nezodpovědným chováním mladíka, který svým vozidlem vjel …

VIDEO: Obrovský okoun versus malá štika! Zaútočí pruhovaný predátor na budoucí „královnu“?

admin | přečteno: 1402x | 22.01.2021 | Žádné komentáře

Okouni patří k velmi oblíbeným rybím druhům, na které má spadeno …

Komentáře

  • Tady to uz bude sama rybarska straz aby jeste mnela koho kontrolovat brzo zacnou kontrolovat sami sebe

    • 🤣🤣🤣

    • tak nechod, aspon zbyde vic na ostatni :):):):)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.