skingbranding-banner

Tygří ořech: Tajný trumf na největší kapry! Proč je tygří ořech tolik úspěšný?


Tygří ořech na kapry je ve světě rybařiny vnímán jako neuvěřitelný klenot. A ono se není čemu divit! Právě tahle surovina patří k těm nejlepším nástrahám/návnadám na ty největší kapry. Ano! Velcí kapři (a amuři) tuhle surovinu neuvěřitelně milují! A právě proto máte velkou šanci na tygří ořech dostat životního kapra. V čem je tygří ořech na kapry tak výjimečný? A proč ho kapraři tak rádi používají? Pojďme si tuhle TOP surovinu představit blíže…

Narovinu: Nikdo pořádně neví, proč mají velcí kapři a amuři tygří ořech tak rádi. Jedno je jisté – tygří ořech funguje! Možná je to tím, že se jedná o velice tvrdou nástrahu/návnadu. A jak je známo, tak velcí kapři s velkou chutí sbírají tvrdé suroviny (že by jim to připomínalo tvrdé schránky škeblí?). Nemusíme „chodit nikam daleko“ – vzpomeňte si, jak velcí kapři milují tvrdé boilies, které svou strukturou připomíná „beton“. Něco na tom je! Tvrdost prostě láká velké ryby…

A právě ona tvrdost tygřího ořechu je zásadní! Proč? Protože právě tahle tvrdá struktura působí extrémně selektivně. To znamená, že tygřímu ořechu se vyhýbá bílá ryba (cejni, plotice, perlíni), ale také docela často menší kapři. Bacha! Tygří ořech je pro kapry nestravitelný – proto ho nepoužívejte ve velkém množství. Krmte rozumně! A stejně – v případě krmení z tygřáku stoprocentně platí staré pravidlo – méně je někdy více!

Jak bychom měli s tygřím ořechem krmit? Absolutně výborné je tygří ořech míchat s kuličkami boilies. Krmná dávka na celý den může mít 1 až 2 kila (klidně méně), to bohatě stačí! S pomocí takto vytvořené návnady pak vytvořte krmné místo, které bude lákat právě velké kapry. Malé ryby se této návnadě spíše vyhnout. Zato velcí kapři a amuři prostě neodolají!

Přípravu krmení z tygřího ořechu krok po kroku si prohlédněte v přiloženém videu. Díky tomuto krmení dokázal Tomáš chytit velkého kapra na prochytávané svazovce. Tygřák prostě láká velké ryby!

Na tygří ořech pochopitelně můžeme i chytat. Buďto jej nastražíme k boilies pod háček, anebo můžeme chytat přímo na tygří ořech, ze kterého pod háčkem vytvoříme atraktivní řetízek. Samozřejmě, samotný tygří ořech lze vylepšit například tak, že k němu přidáme kus korku, takže vznikne kriticky vyvážená nebo plovoucí nástraha. Super! Jaký tygří ořech doporučujeme?

 

Nejlevnější tygří ořech KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Výborný tygří ořech od české firmy KAPRPRO, který patří k nejlevnějším na trhu! A právě proto ho máme tolik rádi. Oproti jiným firmám je tenhle výrazně levnější, takže naše peněženka nebude nijak výrazně trpět. A přitom za luxusní cenu dostanete TOP tygří ořech!

Navíc, na partiklech od KAPRPRO máme velice rádi způsob balení. Tygří ořech je balený v pytlíku, ve kterém se nachází i tekutina, ve které je naložený. To znamená, že rybář neztrácí ty nejlepší látky, ale může je nalít přímo do krmení! Účinek návnady je tak ještě vyšší!

Tento tygří ořech od KAPRPRO je výborný v tom, že je nádherně tvrdý. Tudíž splňuje ten nejpřísnější požadavek, který je při lovu kaprů zásadní. Tygřák nesmí být příliš měkký! Krmení, které s pomocí tohoto tygřího ořechu vyrobíme, je tak naprosto ideální pro lov těch největších kaprů.

Znova: Na tomto tygřím ořechu od KAPRPRO ceníme velice nízkou cenu – jedná se o jeden z nejlevnějších tygřáků na trhu! Takže pokud máte tuhle nástrahu/návnadu taky tak rádi, pak není co řešit! Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: KAPRPRO

Nové články v rubrice

Levný rybářský přístřešek, který postavíte za pár vteřin! Ideální na krátké vycházky do deště

admin | přečteno: 403x | 8.03.2021 | Žádné komentáře

Rybářské přístřešky patří k velmi oblíbeným parťákům do hodně deštivého nebo …

VIDEO: Tohle kapr nevyplivne! Geniální hotové návazce na zkušené a opatrné kapry

admin | přečteno: 8319x | 5.03.2021 | Žádné komentáře

Hotové návazce na kapry patří k velmi oblíbeným variantám pro ty …

Geniální silony od českých značek pro daleké nahazování! 1000 metrů za 299 korun

admin | přečteno: 4969x | 4.03.2021 | Žádné komentáře

Kaprové vlasce jsou pochopitelně velmi důležitou součástí rybářské výbavy. Pokud …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.