skingbranding-banner

Umělá žížala na štiky a okouny: Neokoukaná nástraha na silně prochytávané vody! Funguje skvěle!


Tu situaci zná hodně rybářů: Oblíbených lokalit na dravce není mnoho, takže se často stává, že na jedné vodě se sjíždí velké množství rybářů. A ti při chytání na přívlač často prezentují dosti podobné nástrahy. A právě tohle může být důvodem toho, že záběrů není tolik, kolik by jich mohlo být. Co s tím? Co použít něco neokoukaného? Existuje vůbec nějaká taková nástraha na dravce, kterou rybí predátoři ještě neznají? Ano, existuje! Jde o perfektní umělou žížalu, která skvěle funguje především na velké štiky a okouny. Právě tihle dravci na zmíněnou nástrahu moc rádi útočí, a to právě i na těch vodách, na kterých je silný rybářský tlak…

 

Umělá žížala Lucky John Wacky Worm

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičková umělá nástraha od lotyšské firmy Lucky John, která patří k těm nejméně okoukaným na rybářském trhu. Ano! Právě tahle umělá nástraha je oproti jiným gumám používána ve výrazné menšině. Ale právě tento faktor kolikrát výrazně napomáhá k tomu, že si rybář skvěle zachytá i na silně pochytávaných vodách. Jak je to možné? Je to jednoduché! Tuhle nástrahu dravci prostě ještě tolik neznají…

Gumová žížala Lucky John Wacky Worm je perfektní v tom, že je oproti klasickým gumovým rybičkám dosti jiná. Člověk by si mohl myslet, že tato umělá žížala nebude fungovat, protože nemá charakteristický ocásek. Ale chyba lávky! Při vedení gumové žížaly se svůdně vlní celé tělíčko, takže celá nástraha vydává atraktivní vibrace. A to se líbí jak okounům, tak velkým štikám. Paráda!

VIDEO: Jak pracuje gumová žížala Lucky John Wacky Worm ve vodě?

Možností nastražení této gumové nástrahy je celá řada. První možností je, že jigovou hlavičku nebo marmyšku napíchneme doprostřed gumového tělíčka této žížaly. Pokud se rozhodneme k tomuto nastražení, tak docílíme toho, že tělíčko bude vydávat velmi silné vibrace na obou koncích nástrahy. Tohle nastražení funguje dokonale právě na těch vodách, na kterých rybáři používají především klasické gumové rybičky. Toto nastražení, o kterém nyní mluvíme, je zcela jiné –  a funguje i na pasivní nebo velmi opatrné dravce. Bomba!

Další možností pak je klasické nastražení, kdy jigovou hlavičku nebo marmyšku napíchneme na jednom konci nástrahy. Díky tomuto klasickému nastražení sice napodobíme klasické gumové nástrahy, ovšem díky charakteru gumové nástrahy stejně rybám nabídneme zcela něco jiného. Gumová žížala má totiž agresivní chod, který by téhle nástraze záviděl kdejaký klasický twister. Tohle je taky super možnost chytání na tuhle nástrahu…

Pokud v té nepřeberné nabídce umělých nástrah hledáte něco, co je oproti drtivé většině zcela jiné, pak se podívejte na tuto umělou žížalu. Tato nástraha nabízí fakt zajímavé vlastnosti, díky kterým funguje i tam, kde ostatní nástrahy jsou už okoukané, a kde nefungují. Navíc, suprovou zprávou je, že tyto umělé žížaly jsou i cenově dostupné. Super!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Dokonalá kvalita ze Severu: Špičkové nástrahy Lucky John

Rybářská firma Lucky John pochází z Lotyšska. A právě tato společnost na rybářský trh dodává revoluční gumové nástrahy na dravce, které nabízí zcela inovativní vlastnosti. Důkazem jsou například TOP plovoucí gumové nástrahy Joco Shaker, které se v letošním roce staly hitem na česko-slovenském trhu. Podívejte se na severskou kvalitu, do které se zamilujete!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nadupané gumové nástrahy Lucky John za nejnižší ceny na trhu!

Ilustrační foto: Lucky John

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 280x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3327x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.