Domů Akční nabídka Velikonoční nadílka s InFish.cz: Rozdáváme kaprařské vybavení ZDARMA!

Velikonoční nadílka s InFish.cz: Rozdáváme kaprařské vybavení ZDARMA!

- Reklama -

UPOZORNĚNÍ: Tato akce již není platná! Velikonoce jsou pomyslnou startovní čárou jarní rybářské sezóny. Proto jsme pro vás připravili výhodný balíček, který jistojistě oceníte při prvních jarních výpravách za kapry. Nakupte na našem e-shopu InFish.cz za 1000 korun a získejte výhodný kaprařský balíček zcela ZDARMA!

Přívětivé zprávy od vody se objevují v čím dál vyšším množství. Kapři prostě berou! Vyrazte už taky k vodě! Než vyrazíte, tak se vybavte na našem e-shopu kvalitním a levným rybářským nádobíčkem, a získejte k vašemu nákupu skvělý kaprařský balíček zcela ZDARMA! Stačí nakoupit libovolné rybářské zboží v hodnotě nad 1000 korun a odměna vás nemine.

 

Co dostanete?

akcni-balicekPři nákupu nad 1000 korun našim zákazníkům rozdáváme výhodný kaprařský balíček. Ten obsahuje hned celou řadu kvalitních věcí od firmy TRAPER, které využije každý kaprař při jarních vycházkách k vodě!

Velikonoční dárek pro naše zákazníky obsahuje kvalitní krmnou směs EXPERT METHOD MIX CARP od firmy TRAPER. Toto krmení je ideální návnadou při jarním kapraření. Kvalitní struktura, atraktivní suroviny, jedinečné aroma a lákavé zbarvení patří k největším zbraním tohoto krmení.

dip-traperDalší věcí v balíčku je nadupaný EXPERIT DIP od firmy TRAPER. Nádoba obsahuje 150 ml skvěle vonícího a hustého dipu, který je tou nejlepší volbou pro zatraktivnění vašich nástrah. Stačí do něj namočit vaši nástrahu a úlovek je jistý!

Další věcí od firmy TRAPER v našem balíčku jsou kvalitní X PELLETS. Tyto pelety mají jedinečné složení. Atraktivní látky ve směsi dávají peletám jedinečnou chuť a vůni. Těsto z pelet je bohaté na nejrůznější suroviny, které ryby milují. Díky tomu mají pelety hrubší strukturu, která ve vodě vytvoří jedinečně atraktivní nástrahu. Žádný kapr neodolá!

VELIKONOČNÍ AKCE S INFISH.CZ

Toto všechno dostanete, pokud na našem e-shopu InFish.cz nakoupíte libovolné rybářské zboží nad 1000 korun. Tak už na nic nečekejte a navštivte náš rybářský e-shop InFish.cz.

 

pelety-traperPřijďte si naše zboží vyzkoušet! Akce platí i v naší kamenné prodejně

Chcete si rybářské vybavení před nákupem vyzkoušet? Tak neváhejte a přijďte do naší prodejny v Praze 6. A pokud u nás nakoupíte libovolné zboží v hodnotě nad 1000 korun, tak od nás dostanete ten samý kaprařský balíček! Akce totiž platí i v našem kamenném obchodě!

Najdete nás ZDE  

Přejeme vám příjemný nákup!

Váš InFish.cz Tým

Upozornění: Akce platí do vyprodání zásob!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -