DomůAkční nabídkaVIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

VIDEO: Chytré rybaření! Krmení na kapry, které nesežerou malé ryby!

- Reklama -

Krmení na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při rybaření. A dává to smysl! Pokud rybář použije kvalitní krmení na kapry, pak může počítat s úspěchem, protože voňavá návnada přiláká mlsné ryby. Jenže! U krmných směsí je ten problém, že chutná i menší rybám. Takže ty kolikrát krmnou směs spořádají dříve, než připlavou kapři. Co ale použít krmení na kapry, které malé ryby jen tak „nerozbijí“ a nespořádají? O jaké krmení jde? Pojďme se na něj podívat blíže!

 

Krmení na kapry CUC! Nugget

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové vlhčené krmení na kapry od české firmy LK Baits, které je tvořené drobnými peletkami. Ale znova: Jelikož jsou peletky vlhčené, tak je lze přímo natlačit do rybářského krmítka. K čemu je to dobré? Díky tomu vznikne velmi tuhá kulička na krmítku, kterou po vhození do vodního prostředí malé ryby nerozbijí. Takže krmení tak bude lákat ryby dlouhou dobu a „vydrží“ až do připlavání kaprů.

Gigantickou předností tohoto krmení na kapry je to, že má velmi silnou vůni. Rybář si krmení může vybrat jak v sladkých, tak masových nebo „kořeněných“ příchutích. Ze sladkých příchutí je k dostání například klasický med nebo ananas. Fanoušci masových nástrah pak mohou sáhnout po vlhčeném krmení s příchutí patentek. Z našeho pohledu je ale nejvíce povedenou příchutí česnek, který má opravdu velmi silný odér. Tohle je fakt bomba!

VIDEO: Jak se používají vlhčené peletky CUC! Nugget při chytání na krmítko? 

Vlhčené peletky CUC! Nugget jsou geniální v tom, že jsou napuštěné velmi ostrou esencí. A právě vůně krmení je jedna z jeho největších zbraní, protože dokáže vytvářet velmi silnou pachovou stopu. A to i v hodně studené vodě! Vlhčené krmení CUC! Nugget je tak schopné přilákat mlsné kapry i z pořádné vzdálenosti.

Velkým plusem krmení na kapry CUC! Nugget je to, že má ve většině případů výrazné zbarvení. Některé vlhčené peletky jsou jasně červené, jiné žluté, anebo bílé. Právě tohle jsou barvy, které jdou velmi dobře vidět na (téměř) jakémkoliv podvodním terénu. Takže i když budete rybařit na zaneseném dně, nevadí to. A to je zásadní! Kapr se totiž při shánění potravy řídí i zrakem, takže výrazné zbarvení může znamenat rychlejší nalezení našeho místečka ze strany kaprů.

Bacha! Vlhčené krmení na kapry CUC! Nugget může na krmítku vydržet i opakované nahození do vody. To není špatně! Díky tomu tak rybář výrazně ušetří, protože nemusí při každém nahození dávat do krmítka nové krmení. Přesto! Pasta z vlhčeného krmení v krmítku bude díky silné vůni a atraktivní barvě pořád lákat ryby. Vlhčené krmení CUC! Nugget je tak skutečně maximálně vhodné na silně zarybněné vody, kde žije velké množství bílé ryby.  

Tohle vlhčené krmení na kapry je geniální v tom, že jej rybář nespotřebuje tolik. Pokud peletky dobře natlačí do krmítka, tak ty vydrží i opakované nahození. Takže rybář nemusí pořád přidávat krmení. U těchto vlhčených peletek je také perfektní to, že vydrží neustálé nájezdy početných hejn drobných rybiček, takže u háčku pořád bude tuhá „hrouda“ atraktivní a silně vonící pasty, která vydrží na kapry. Tohle je fakt chytré!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -