DomůNovinkyVIDEO: Obrovský sumec albín si udělal z potopeného deštníku úkryt!

VIDEO: Obrovský sumec albín si udělal z potopeného deštníku úkryt!

- Reklama -

Děláte to taky tak? Aby rybář pochopil chování dravých ryb a podíval se na to, jak vlastně vypadají jejich stanoviště, tak kolikrát kouká na podvodní videa od potápěčů. Ano! Právě tahle videa pod vodou, kdy se potápěči zaměřují hlavně na dravce, jsou velice užitečná. Rybář si totiž může prohlédnout, kde dravci postávají, u jakého typu překážek. Ovšem! Kolikrát rybáře překvapí to, jak jsou dravci „vynalézaví“, a jak dokážou využít cokoliv, co ve vodě nechal člověk. Jako například tento sumec albín!

Tohle podvodní video je staršího data, ovšem pro „studium“ chování dravců je naprosto dokonalé. Potápěči totiž zaznamenali hned několik rybích druhů, které jsou v rybářském žebříčku popularity hodně vysoko. Jednou z nejzajímavějších pasáží je samozřejmě ta s velkým sumce albínem. O co jde?

Potápěč pod vodou narazí na potopený deštník, který vypadá, že už nějakou dobu tady leží. Na jeho povrchu je totiž velké množství nepořádku. Ale tím rozhodně není nejzajímavější. Proč? Když se potápěč k potopenému deštníku přiblíží, tak zpod jeho střechy se objeví dva bílé vousy. Co to je? A po vousech následuje bílá hlava. Sumec albín! A tenhle rozhodně není malý…

Zaujalo nás: Nadupané krmení na kapry, které nesežerou malé ryby! Co to je? 

Potápěčovi to samozřejmě nedá a vydá se za sumcem pod střechu, když tam doplave, tak pod střechou se „rozzáří“ bílé tělo kapitálního dravce. Panečku, to je ale krásná ryba! Tenhle albín je fakt nádherný. A ani potápěč se na rybu nemůže vynadívat, jenže to se kapitálnímu dravcovi moc nelíbí. A proto po chvíli odplave pryč. Tohle musel být nádherný zážitek!

VIDEO: Sumec albín využil potopený deštník jako úkryt! Mrkněte na video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -