skingbranding-banner

VIDEO: Geniální pruty na zarostlé vody a řeky za super cenu! Maximální zážitek při zdolávání!


Dokonalost! Jiná slova nás při pohledu na tyto geniální kaprové pruty od anglické společnosti NASH nenapadají. O jakém modelu kaprových udic mluvíme? O kaprových prutech NASH Dwarf ES! Právě tyto udice nabízí naprosto dokonalé vlastnosti nejen při lovu kaprů na zarostlých vodách, ale například si s nimi užijete i chytání kaprů na řece. Prostě luxus! Udice jsou vyrobené z těch nejmodernějších materiálů a s pomocí nejdůmyslnějších výrobních postupů. A víte, co je na tom nejlepší? Tyhle pruty na kapry NASH jsou k dostání za libové ceny!

Každý rybář tohle zná: Častokrát víme o vodě, která je zarostlá jako jezírko v džungli. Husté porosty na břehu, spadané stromy do vody, anebo zatopené keře komplikují celý lov. Přitom stíny mohutných ryb na hladině, které občas spolknou nějaký nános na hladině, táhnou rybářovo srdce k této zapomenuté vodě jako magnet. Přesně do takových podmínek se hodí krátké pruty na kapry, které vydrží nápor i pořádného kapra nebo amura. O jedněch takových víme. A jsou opravdu úžasné!

 

Kaprové pruty NASH Dwarf ES

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

První věcí, která vás na těchto prutech na kapry zaujme, je prostě skvělá cena! Tyto pruty na kapry nabízí špičkové materiály, precizní zpracování a prvotřídní vlastnosti, přitom jsou k dostání za opravdu libové peníze. Musíme se přiznat, že ta cena nás prostě zaujala naprosto maximálně!

Tyto udice se dodávají v kratších rozměrech (6, 9 a 10 ft), takže jsou naprosto dokonalé právě na zarostlá ramena, zapomenuté rybníky, ale i na menší řeky. S těmito pruty se i velice dobře loví poblíž zarostlých břehů, u kterých šmejdí i ti největší kapři, ale také se s nimi perfektně chytá z lodě. Možností využití je opravdu celá řada!

Na těchto prutech si okamžitě zamilujete jejich akci! Blank prutu na kapry Dwarf ES má základ ve špičkových materiálech, které zaručují rychlou akci jak při nahození, tak zdolávání. Díky tomu si s tímto prutem užijete každé zdolávání divokého kapra. Skutečně! I když budete mít na této udici kapra střední velikosti, tak zdolávání s těmito udicemi nabízí opravdu neskutečné vzrušení. Tohle je stoprocentní rybářský požitek!

Velkou předností jsou kvalitní očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby nedocházelo k přebytečnému tření při hodu. Díky tomu i s takto krátkou udicí nahodíte opravdu daleko! Další věcí, kterou jsme si na těchto prutech zamilovali, je jejich rukojeť. Ta se maximálně pohodlně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce – prostě neprokluzuje! Paráda! Samozřejmostí je i kvalitní sedlo, které spolehlivě udrží i velký kaprový „budík“.

Tyto udice mají zcela unikátní podobu. Spodní díl prutu je skládací, což výrazně napomáhá k snadnému transportu. Tohle je fakt pecka! Díky této výhodě je tak transport udic k vodě ještě pohodlnější. Transportní rozměry udic o délce 9 ft jsou jen 118 centimetrů a u udic o délce 10 ft to je jen 127 centimetrů. Prostě paráda!

Tyto udice na kapry nabízí skutečně jinou dimenzi pocitů při lovu kaprů. Díky tenkému blanku a menším rozměrům zažijete nefalšované rybářské eldorádo. Tohle je prostě něco, co při lovu s klasickými kaprovými udicemi o délce 3,6 a více metrů nezažijete. Pokud chcete zažít při lovu kaprů maximální adrenalin, podívejte se na tyhle pruty, které jsou k dostání za fakt luxusní peníze…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Super levný oblek pro rybáře (kalhoty + bunda) od německé firmy! TOP kvalita!

admin | přečteno: 4340x | 19.01.2021 | 1 komentář

Rybáři po celém světě jsou zvyklí na to, že cokoliv …

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 2858x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9479x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.