DomůAkční nabídkaVIDEO: Špičková nástraha na kapry do ledové vody! Na co úspěšně chytat...

VIDEO: Špičková nástraha na kapry do ledové vody! Na co úspěšně chytat kapry za nízké teploty?

- Reklama -

Lov kaprů ve studené vodě komplikuje právě nízká teplota. Ryby v takovýchto podmínkách nejsou příliš aktivní, a pokud přesto ano, potravy nespotřebují nijak mnoho. Proto je zásadní kapry na naši nástrahu velice rychle upozornit, a nabídnout ji tak, aby kapr neodmítl. Jak na to? Použijte třeba takovou nástrahu, která ve studené vodě spolehlivě „pracuje“. To znamená, že vypouští silnou vůni i za nízké teploty, anebo že jde vidět i na tmavém podkladu…

I ve studené vodě se mohou velmi dobře šířit ostré vůně. Jen je zapotřebí používat takové nástrahy, které obsahují takové esence, které pracují i za nízkých teplot. Pokud si vyberete správně, pak může vaše nástraha vytvářet velmi silnou pachovou stopu i v ledové vodě. A tohle je zásadní! Právě silná pachová stopa může výrazně napomoci k tomu, že kapři budou na nástrahu dobře reagovat. Takže i v hodně nehostinných podmínkách budete mít dostatek záběrů.

Důležitá je i barva! Je třeba si uvědomit, že když je voda studená, kolikrát to pod hladinou vypadá hodně „smutně“. Na dně leží tmavé nánosy mrtvé vodní vegetace, všude je to šedivé a tmavé. Proto se do takového prostředí velmi dobře hodí výrazně zbarvená nástraha. Proč? Protože kapr velice dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné předměty na tmavém podkladu. Na tohle myslete! Takže jakou nástrahu do studené vody použít?

 

Nástraha na kapry LK Baits CUC

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je absolutně dokonalá nástraha pro lov kaprů v těžkých podmínkách. LK Baits CUC se skládá z lehce stravitelné bílkoviny a esenciálních aminokyselin, které vyvolávají u ryb chuť k žravosti. Dokonalé! CUC se vyrábí za pomocí unikátní technologie lisování, pomalého procesu zrání a zapékání. Výsledek je opravdu skvělý! Tohle je nástraha, která parádně funguje i hodně studené vodě!

Obrovskou předností je, že LK Baits CUC se dodává v obrovské škále příchutí. Rybář si může vybrat jak ze sladkých, tak kořeněných nebo masových příchutí. Jakou příchuť doporučujeme my? Máme dva favority. Zaprvé: Patentku! Tato masově vonící nástraha věčně „napodobuje“ přirozenou potravu kaprů, a proto tak skvěle funguje. A zadruhé: Medvědí česnek! Tohle je hodně zajímavá vůně!

Některé příchutě nástrahy LK Baits CUC jsou dodávány i ve velmi výrazných barvách. Třeba Compot NHDC má krásně oranžové zbarvení, které jde vidět i z velké vzdálenosti. A například med nebo ananas pak má krásně žlutou barvu, která jde rovněž opravdu dobře vidět i na tmavém podkladu. Super!

Tuhle nástrahu můžete použít při klasickému lovu kaprů, při lovu na krmítko, anebo při lovu na feeder. Těch možností je opravdu celá řada! My ve studené vodě samozřejmě nejvíce doporučujeme jemnější rybolovnou metodu (třeba feeder), kdy můžete během krátké chvíle nachytat obrovské množství ryb. Nejen kaprů, ale i cejnů, línů nebo velkých plotic a perlínů. Super! Tohle je opravdu parádní nástraha, která vám nabídne maximální zážitek u vody!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť z nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Slovo bivak neexistuje.Ve vyhlášce by muselo být slovo dešník nebo nebo přístřešek .Toto je považováno za to že si rybář toto postaví kvůli špatnému počasí.Takže ve vyhlášce by muselo být že je zakázáno používat tyto prostředky které ochranují rybáře před nepřízní počasí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -