skingbranding-banner

VIDEO: Zaujalo nás! 1200 metrů špičkového vlasce na kapry za 250 korun!


Vlasec na kapry patří sice k nenápadným, ale k velice důležitým, součástem rybářské výbavy. I když budete mít ten nejlepší kaprový prut nebo naviják, tak stejně velkého kapra bez kvalitního vlasce na kapry nevytáhnete. Bacha! To, že kvalitní vlasec na kapry musí být drahý, není pravda! Rybářský trh v současnosti nabízí hodně zajímavé vlasce na kapry za velice rozumné peníze. Jeden takový silon na kapry si teď představíme…

 

Vlasec Giants Fishing Carp Master Camo Green

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS z nejnižší cenu na trhu!

Tohle je hodně nenápadný vlasec, který by na první pohled leckoho ani nezaujal. Jenže to je škoda! Tento vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camo Green je opravdu velice zajímavý! Tak například – vlasec má velice vysokou odolnost proti oděru. Takže i když s ním budete rybařit na těžkých terénech, které jsou zarostlé a plné překážek, nevadí to. Tenhle vlasec to vydrží!

Další velkou předností je vysoká pevnost v uzlu. Vlasec v těchto citlivých místech velice dobře drží, skvěle drží i ve spojích například s pletenou šňůrou. Velkým plusem tohoto vlákna je i jeho nosnost. Ta je opravdu skvělá! Vždyť nejtenčí průměr tohoto vlasce (0,22 mm) má nosnost 6 kilo! Velká paráda! Jen drobná poznámka: Nezapomínejte na to, že nosnost výrobce Giants Fishing uvádí v tom nejslabším „místě“ – ve skutečnosti i takto slabé vlákno má mnohem vyšší nosnost.

Kromě vysoké odolnosti, nosnosti a pevnosti v uzlu toto vlákno má i nízkou paměť. To znamená, že vlasec se nekroutí, takže nevytváří nepříjemné obloučky, které například zkracují délku hodů. Tyto vynikající vlastnosti jsou dány díky nejmodernější japonské technologii, která zaručuje TOP kvalitu tohoto vlasce. Paráda!

Na tomto silonu samozřejmě ceníme i camo zbarvení. Díky tomu je toto vlákno velice špatně rozpoznatelné na (téměř) všech terénech pod vodou. V momentě, kdy chytáte na zarostlém, zaneseném, ale i kamenitém dně, tak tento vlasec na kapry je hodně špatně rozeznatelný. Tohle hraje zásadní roli při lovu velkých, zkušených a hlavně opatrných kaprů. Paráda!

Samozřejmě, nejlepší zprávou je, že i když je tento vlasec skutečně kvalitní, tak je k dostání za hodně rozumné peníze. 1200 metrů 0,22 mm vlasce vychází na méně jak 200 korun. Nejhrubší vlákno o průměru 0,35 mm pak v 1200 metrech vychází na méně jak 250 korun. Paráda!

Ano, my osobně nejvíce doporučujeme vlasec 0,35 mm. Tohle je skutečně velice dobré vlákno, které má vysokou odolnost, vysokou nosnost a pevnost v uzlu. Přitom tohle všechno nabízí za hodně zajímavé peníze. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Levný silon na kapry: Výhodné 5000 metrové cívky za super ceny!

Česká firma Giants Fishing na česko-slovenský trh dodává i výhodné 5000 metrové cívky kvalitního vlasce na kapry. Díky tomu tak rybář může dostat obrovskou porci kvalitního silonu, a nemusí se obávat, že by mu nevyšlo na velké kaprové navijáky! Tohle je hodně pohodlné! Navíc, velká balení silonu o délce 5000 metrů jsou cenově velice přívětivá. Nakupujte chytře!

Na vlasce o délce 5000 metrů se podívejte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1614x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3867x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Špičkový vlasec pro daleké nahazování: Tenhle vlasec vydrží i pořádný nápor při prudkém hodu!

admin | přečteno: 2496x | 18.09.2020 | Žádné komentáře

Podzimní lov kaprů patří k těm nejvíce úspěšným obdobím v rybářském roce. …

Komentáře

  • Tento vlasec je opravdu dobrý. Potvrzuji, že informace v nabídce jsou pravdivé a nákupem nic nepokazíte. Používám ho již čtvrtým rokem a není nutné ho zatím ani otáčet převinutím na druhou cívku. Používám průměr 0,30 a jsem spokojený.

  • Taky ho používám,letos ho mám 3.rok na navijáku a v klidu jsem i letos vytahoval kapry přes 10kg,nijak se nekouří, používám 0,30mm a můžu jen doporučit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.