DomůAkční nabídkaVIDEO: Životní dílo Karla Nikla? Jeho nové boilies chytilo 8 kaprů přes...

VIDEO: Životní dílo Karla Nikla? Jeho nové boilies chytilo 8 kaprů přes 30 kilo! Co to je za kuličky?

- Reklama -

Karel Nikl je jedním z nejvíce uznávaných odborníků na lov velkých kaprů. Jeho jméno nerezonuje pouze v naší české kotlině, ale uznávají ho i v zahraničí. To je dáno například i tím, že Karel Nikl dokázal vyhrát mnohé prestižní kaprařské závody, díky čemuž si získal respekt opravdu velkého množství kaprařských odborníků. Samozřejmě, Karel Nikl si nenechává všechny poznatky jen pro sebe, ale promítá je i do jeho produktů. Například do boilies! A nedávno se na rybářském trhu objevily naprosto dokonalé kuličky na velké kapry, které mají na kontě ryby přes 30 kilo váhy…

  

Boilies NIKL Food Signal Evolution

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové kuličky od Karla Nikla, které mají základ v legendární řadě boilies Food Signal. Právě tato řada se u česko-slovenských kaprařů stala opravdu velmi oblíbenou, a to díky jejímu perfektnímu složení. Tyto kuličky měly na kontě celou řadu obrovských ryb. Teď tuto nástrahu kolínský mág Karel Nikl vylepšil – a vzniklo boilies Food Signal Evolution. V čem jsou tyto kuličky jiné než ostatní?

To tajemství tkví v tom, že nové boilies Food Signal Evolution obsahuje pouze rozpuštěné extrakty, tekutou potravu, oleje a několik ingrediencí, které si kolínský šéfkuchař nechává jen pro sebe. V novém boilies tak nenajdete žádné suroviny, které by měly jen „nadstavit směs“. To neexistuje! Díky této receptuře má boilies Food Signal Evolution neuvěřitelně atraktvní odér, který dokáže kapry přilákat i z větší vzdálenosti.

Karel Nikl tak při výrobě tohoto boilies dosáhl toho, že nástraha působí jako přirozená potrava, se kteoru se kapři setkávají od narození, a kterou spolehlivě přijímají. Při dlouhodobějším chytání si kapři na kuličky velmi rychle zvykají a snaží se je co nejrychleji zařadit do běžného jídelníčku, což je dáno potravními signály, které toto boilies vysílá do okolního prostředí. Super!

VIDEO: Jak vypadá boilies na velké kapry NIKL Food Signal Evolution?

Směs tohoto boilies je fascinující i proto, že obsahuje velké množství vitamínů a probiotik. Firma Karla Nikla tak uvádí, že toto boilies zlepšuje imunitní systém kaprů, kteří jsou tak odolnější proti nemocem, parazitům nebo stresu. A díky této dávce užitečných látek se kaprům například rychleji hojí nepříjemná zranění, která jim mohou někteří rybáři způsobit.

Velmi důležitou informací u tohoto boilies NIKL Food Signal Evolution je to, že se jedná o velmi selektivní nástrahu. To znamená, že menší kapři ji moc nepřijímají, ale ty největší ryby tohle milují! To ostatně prozradilo i testování této nástrahy. Karel Nikl uvedl, že jeho spolupracovníci při testování Food Signal Evolution nachytali hned 8 kaprů přes 30 kilo váhy!

Rybáři toto boilies rádi používají například při lovu na „nenápadných místech“. Co to znamená? S pomocí PVA a koncentrovaného krmení (ideálně selektivního – tygří ořechy a kusy boilies Food Signal Evolution) rybář vytvoří malé krmné místečko, které nebudí tolik pozornosti. Díky tomu tak krmné místečko nebude lákat bílou ryby a menší kapry, ale „počká“ na velké ryby. Tuto taktiku je dobré praktikovat například poblíž potopených překážek (potopené pařezy nebo terénní zlomy), u kterých kapři sami od sebe hledají zachycenou potravu (přirozeně se tady pohybují).

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

3 KOMENTÁŘE

  1. To jsou samý preparáty, proteiny, aby se udělal z kapra “ kulturista“. No, nevím, zda je to ta správná cesta. Ryba je zde proto, aby se mohla lovit a taky někdy jíst. Jen nevím, co v ní bude, když se tímto cpe. Aby zanedlouho nechutná jako koupené kuře. Bez chuti.

  2. Tohle boilies je už podle článku na velký ryby.
    Jako pochybuji že byste si vzal domů kapra přes 10 kg.
    A k tomu boilies když těm rybám prospívá tak proč ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -