Domů Novinky Více porybných s celokrajskou působností! Středočeský ČRS chce až 50 nových krajských porybných!

Více porybných s celokrajskou působností! Středočeský ČRS chce až 50 nových krajských porybných!

- Reklama -

Vedení Středočeského územního svazu chce rozšířit řady rybářské stráže s celokrajskou působností. Středočeští rybáři informovali na svém webu o výběrovém řízení, které chce najít nové členy celokrajské rybářské stráže. Do řad této rybářské stráže ale nepřibudou žádní porybní bez zkušeností, třeba nováčci. Ne! Jasnou podmínkou je, že uchazeči musí funkci rybářské stráže vykonávat minimálně 2 roky. Středočeši chtějí rybářskou stráž s celokrajskou působností rozmístit rovnoměrně do všech okresů územního svazu, aby byly kontroly ještě efektivnější…

Na webu Středočeského územního svazu se píše:

Na základě usnesení výboru SÚS č. 57/2019 ze dne 28. 3. 2019 vyhlašuje Středočeský územní svaz výběrové řízení na 50 členů rybářské stráže s celokrajskou působností.

Všichni zájemci musí vyplnit přihlášku a odeslat ji do 30. 6. 2019 na e-mail: redakce@crs-sus.cz.

Na základě dvoukolového řízení bude vybráno 50 členů tak, aby byli rovnoměrně rozmístěni ve všech okresech Středočeského kraje. Jedná se o dobrovolnou, neplacenou funkci.

Zájemci musí splňovat:

  • být členem RS v MO Středočeského územního svazu
  • být členem RS nejméně dva roky od data podání přihlášky
  • aktivně vykonávat RS v posledních dvou až třech letech

První kolo: po ukončení termínu pro odeslání přihlášky zasedne výběrová komise (stanoví ji výbor SÚS na svém zasedání 20. 6.), která zkontroluje oprávněnost přihlášky a zároveň provede analýzu přihlášeného a jeho aktivitu, jako člena RS MO za poslední dva až tři roky. Na základě vyhodnocení této dlouhodobé aktivity zájemce a doporučení MO, postoupí do druhého kola ti, kteří splňují dané podmínky (člen RS s minimem docházek bude vyřazen).

Druhé kolo: proběhne od 10. 7. do 13. 9. 2019. Termín je zvolený tak, aby se, s ohledem na dobu prázdnin a dovolených, mohli výběrového řízení, které bude rozděleno do několika dní, účastnit všichni postupující.

Výběrové řízení před komisí se pak bude skládat z osobního pohovoru a z přezkoušení.

Výsledky budou oznámeny 16. 9. 2019 a následně proběhne administrace tak, aby příslušný orgán státní správy na úseku rybářství ustanovil úspěšného kandidáta na člena RS s celokrajskou působností od 2. 2. 2020.

Zdroj: Středočeský ÚS

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Mám vážný zájem. Sem už několi rybářem. Tak i sem byl rybářská stráž a zároveň vodní stráž.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -