skingbranding-banner

Zajímavosti z rybářského trhu #4: Prvotřídní přívlačové pruty na dravce!


Přívlač patří k vzrušujícím rybářským disciplínám. S pomocí moderních umělých nástrah mohou rybáři přelstít i ty největší predátory, kteří v našich revírech žijí. Požitek z tohoto lovu zvyšuje i kvalitní přívlačový prut. Pokud si rybář obstará dobrý „klacek“, pak si užije adrenalinový lov plný vzrušení. Představujeme vám zajímavé přívlačové pruty, které slibují parádní lov vodních predátorů…

 

Přvlačový prut FOX RAGE WARRIOR

prut-fox-rage-warriorFOX RAGE je „přívlačovou odnoží“ renomované anglické společnosti FOX. Produkty značky FOX RAGE nesou prvotřídní kvalitu. A právě díky kvalitě mají rybáři možnost si lov na přívlač pořádně užít! Přívlačové pruty FOX RAGE WARRIOR se vyrábí hned v několika provedeních. Vyrábí se v délkách 210, 240 a 270 centimetrů, a hned v několika gramážích. Tato pestrá nabídka tak slibuje to, že si rybáři mohou vybírat pruty na nejrůznější styly lovu, a také na nejrůznější druhy dravých ryb.

Každý přívlačový prut FOX RAGE WARRIOR má kvalitní provedení. Je vyrobený z lehkého karbonu. Právě karbon patří k nejmodernějším materiálům v rybařině, který slibuje lehkost, pevnost a odolnost. Použitím prvotřídních materiálů dosáhli výrobci z firmy FOX výborné akce prutu, kterou rybáři při lovu divokých dravců ocení.

Jaké jsou plusy přívlačového prutu FOX RAGE WARRIOR? Je jich hned několik! Pruty této řady mají kvalitně zpracovanou korkovou rukojeť, která se při lovu velice pohodlně drží. Další bombou jsou kvalitní očka a suprové sedlo na naviják, které jsou vyrobené také z luxusních materiálů slibující jen ty nejlepší vlastnosti při lovu! Tento model je skutečně parádním kouskem, a proto by neměl chybět ve vaší výbavě.

 

Přvlačový prut Saenger IC – Pure Contact, Zander

prut-saengerVýborný přívlačový prut Saenger je ideální zejména pro lov dravých ryb na větších vodních plochách. Prut je totiž k dostání v délkách 270 a 300 centimetrů. Tato délka je tak ideální pro lov přívlačí v dálkách. Velmi dobré jsou i gramáže obou prutů. Ty dovolují chytat ryby na těžší umělé nástrahy, které jsou vhodné jak pro pročesávání nadějných míst v dálkách, tak i v hloubkách. Tento model je skutečně ideální pro lov především na přehradách.

Přívlačový prut Saenger je vyrobený z lehkého, pevného a odolného materiálu, který slibuje skvělé vlastnosti při lovu přívlačí. Sedlo na naviják je kovové, což zaručuje jeho delší životnost a lepší odolnost. Rukojeť prutu je vyrobená z příjemného korku, který patří k nejoblíbenějším materiálům, protože má skvělé vlastnosti. Tento model přívlačového prutu se nám opravdu moc líbí. Rozhodně si ho prohlédněte.

 

Přívlačové pruty FOX RAGE Terminator

prut-fox-rage-terminatorJeden model pavlačových prutů od firmy FOX RAGE jsme si již představili. Nesmíme ale opomenout druhou řadu fantastických „klacků“ na přívlač. FOX RAGE nabízí bohatou nabídku přívlačových prutů, které nesou označení Terminator. Tyto pruty jsou určené pro nejrůznější metody lovu. Vybrat z nich ty nejlepší modely jednoduše nejde. Proto vás odkazujeme přímo na oficiální stránky výrobce, na kterých si můžete ony nádherné přívlačové pruty FOX RAGE prohlédnout. Určitě si z obrovského množství modelů vyberete ten pravý.

 

Užitečné odkazy: 

Oficiální stránky FOX RAGE

Facebook FOX RAGE

YouTube FOX RAGE

 

Redakce InRybar.cz

Rubrika: Akční nabídka
Štítky:

Nové články v rubrice

Zaujalo nás: Levné kaprové děličky z karbonu, které váží jen 290 gramů! Skvělá akce blanku

admin | přečteno: 712x | 14.04.2021 | Žádné komentáře

Kaprové dělené pruty jsou díky svým vlastnostem velmi populárními udice …

Dokonalá práce českých vývojářů: Inteligentní rybářské hlásiče, které reagují na okolí! Co nabízí?

admin | přečteno: 4947x | 13.04.2021 | 1 komentář

Rybářské hlásiče jsou oblíbenou součástí rybářské výbavy. Právě tato rybářská …

VÝPRODEJ: Nadupaný stojan na pruty od německé značky! Nyní za super nízkou cenu!

admin | přečteno: 3112x | 12.04.2021 | Žádné komentáře

Stojany na pruty patří k velmi populárním součástem rybářské výbavy. Právě …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.