DomůNovinkyTVRDÉ ÚTOKY DIVOKÝCH DRAVCŮ NA NÁSTRAHY: Podívejte se na úžasné podvodní video!

TVRDÉ ÚTOKY DIVOKÝCH DRAVCŮ NA NÁSTRAHY: Podívejte se na úžasné podvodní video!

- Reklama -

Milovníků lovu dravých ryb je na našich vodách habaděj. Určitě každého rybáře, který dostal od divokého dravce pořádný záběr, zajímalo, jak to v tom daném momentu vypadá. Proto jsme pro vás na internetu našli zajímavé podvodní video, na kterém jsou k vidění nádherné záběry divokých rybích predátorů. Je to zážitek, tak si ho nenechte ujít!

Podvodní kamera je umístěna tak, aby zabírala nástrahu v pohybu. Toto upevnění kamery z tohoto pohledu je geniální, protože rybáři tak mají jedinečnou příležitost vidět to, jak se rybí predátor při útoku na nástrahu chová. Na podvodních záběrech tak můžete vidět především smrtící útoky štik. Tito dravci patří v rybím světě k těm nejagresivnějším. Nádherně vzrušující podívaná!

Na záběrech si můžete všimnout, jak štiky blesku rychle útočí. Pravda, někdy svůj cíl nedokážou trefit. Ovšem, když se jim to povede, pak začne skutečné rybářské eldorádo. Štiky povětšinou útočí ze zálohy, kdy jejich kořist nemá ani tušení, že jí hrozí nebezpečí. Najednou prásk! A nebohá ryba je rázem ve spáru štičí tlamy. Rozhodně si tuto parádní podívanou nenechte ujít!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -