Domů Akční nabídka Zaujalo nás: 600 metrů špičkového vlasce na kapry za necelé tři stovky!...

Zaujalo nás: 600 metrů špičkového vlasce na kapry za necelé tři stovky! Obrovská pevnost v uzlu a odolnost!

- Reklama -

Vlasec na kapry kolikrát rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu při lovu kaprů. Pokud použijeme nekvalitní vlasec na kapry, který nedokáže odolat silnému tahu kapra, ani se vypořádat s těžkými terény, pak přichází naše snažení zcela vniveč. A to je velká škoda! Ale bacha! Kvalitní vlasec na kapry rozhodně nemusí stát půlku výplaty. To ani náhodou! Důkazem je například skvělý vlasec Luxury Carp od české značky Giants Fishing. Toto vlákno je dostupné za skvělou cenu, přitom nabízí prvotřídní vlastnosti. Pojďme se na něj podívat zblízka…

 

Vlasec na kapry Giants Fishing Luxury Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

Špičkový kaprový vlasec, který má základ v revolučním japonském materiálu od Mitshubishi Enginering – Plasitc Corp. Japan. Tento japonský materiál se používá k výrobě špičkových vlasců na ryby, které se používají po celém světě. A není divu, protože právě tyto rybářské vlasce mají naprosto dokonalé vlastnosti. I přesto, že tento vlasec nabízí opravdu TOP vlastnosti při lovu kaprů, tak je dostupný za hodně rozumné peníze. Ta cena vás fakt překvapí!

Musíme začít odolností: Vlasec na kapry Giants Fishing Luxury Carp má obrovskou výdrž. A to i při rybaření na hodně těžkých terénech, kde je spousta překážek, anebo kamenité dno. Právě tady dochází častokrát k největšímu poškození vlasce. Jenže! Kaprový vlasec Giants Fishing Luxury Carp má opravdu skvělou odolnost, která vydrží i časté kontakty s podvodními překážkami. Tohle je zásadní pro úspěšné zdolávání velkých kaprů na těžkých vodách.

Další velkou předností tohoto vlákna je jeho pevnost v uzlu. Tento rybářský silon zaručuje, že vaše uzly budou po uvázání velmi pevné, a že nebudou praskat ani při zdolávání těch nejdivočejších kaprů. To ostatně zajišťuje i perfektní nosnost tohoto vlákna, která se pohybuje od 5,9 do 10,5 kilogramů (detailněji rozepsáno níže). S tímto vlascem tak naprosto bez nejmenších obtíží budete zdolávat i ty nejtěžší kapry…

Vlasec Giants Fishing Luxury Carp se dodává hned v několika průměrech. Rybář si může vybrat vlákna o průměru 0,23 mm (nosnost 5,9 kg), 0,26 mm (nosnost 6,9 kg), 0,28 mm (nosnost 7,9 kg), 0,30 mm (nosnost 9,3 kg) a 0,35 mm (nosnost 10,5 kg). Pochopitelně, pokud se věnujete lovu velkých kaprů, pak rozhodně doporučujeme ten nejhrubší průměr 0,35 mm, který je vhodný jak pro zdolávání velkých kaprů, tak ale i dlouhé hody, protože do takto hrubého vlákna se můžete pořádně opřít.

Další výhodou vlasce Giants Fishing Luxury Carp je jeho reflexní zbarvení. Rybář si může tento vlasec vybrat jak v zeleném, tak v oranžovém odstínu. Stačí si jen vybrat! Výhodou těchto reflexně zbarvených vláken je to, že jdou naprosto skvěle vidět i za hodně špatné viditelnosti. To výrazně napomáhá k úspěšnému zdolání kapra. Paráda!

Vlasec Giants Fishing Luxury Carp se dodává ve dvou návinech. Můžete si vybrat 600 metrové cívky, které jsou skvělé pro naplnění i velkých kaprových navijáků. Anebo pak můžete sáhnout po obrovské 5000 metrové cívce, která nabízí gigantickou zásobu, takže se vám nestane, že budete mít 100 metrové zbytky z menší zmíněné cívky. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu HOBBY-G za nejnižší cenu na trhu!

 

Nejlevnější vlasce na kapry: 1200 metrů už od 199 korun!

Česká značka Giants Fishing na rybářský trh dodává celou řadu kvalitních vlasců za naprosto nepřekonatelně nízké ceny. Jako například vlasec na kapry Giants Fishing Carp Master Camou Green. Tento rybářský silon je k dostání za naprosto nepřekonatelnou cenu 199 korun v 1200 metrové délce. Cena je opravdu fantastická, přitom kvalita a zpracování tohoto vlasce je na prvotřídní úrovni. Česká značka Giants Fishing ale nabízí mnohem více…

Levné vlasce na kapry si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: HOBBY-G

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -